TBL 2014 - 2015

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daçka Tofaş'ı yendi. 6 maç kala 3 galibiyet farkı oldu. 3. lük şansımız çok çok azaldı. Bu bizi biraz da rahatlatır zira 4. ya da 5. bitirmektense 6. bitirmek iyidir. Ç finalde Daçka, yarı finalde Efes rakibimiz olur. 3. sırada olsalar da Daçka'dan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum. Hakem katliamı olmasa Efes'i bu sene 3 maçta da yenebilirdik. Final öncesi FB'den kaçmak gerek.

Daçka Tofaş'ı yendi. 6 maç kala 3 galibiyet farkı oldu. 3. lük şansımız çok çok azaldı. Bu bizi biraz da rahatlatır zira 4. ya da 5. bitirmektense 6. bitirmek iyidir. Ç finalde Daçka, yarı finalde Efes rakibimiz olur. 3. sırada olsalar da Daçka'dan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum. Hakem katliamı olmasa Efes'i bu sene 3 maçta da yenebilirdik. Final öncesi FB'den kaçmak gerek.

Ama fikstür olarak bakınca hala şansımız var. Daçka'nın daha Fener, Efes, biz ve Karşıyaka'yla maçı var bunları kaybedebilir.

Darüşşafaka Doğuş,Unicaja Malaga'nın Litvanya'lı forveti Mindauskas Kuzminskas ile ilgileniyor!

Trabzonspor Medical Park, oyuncusu Dwight Hardy ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Doğuş bir türlü öne geçecek hamleyi yapamadı, nefesleri yetmedi tabiri caise. Bunun sebebi de bir türlü katkı veremeyen Ersin, Shurna ve 17 sayı atmasına rağmen Farmar yokları oynadı.

Fenerlilerin hakem diye ağlaması kadar ironik birşey yok. :) Karşındaki takım senin 1/10 bütçende...

Vay be neler olmuş öyle 2 gun dünyadan bihaberdim. yatsınlar kalksinlar bize dua etsinler . İpekçide bunları yine yenince hepten şuurları gitti.

Pınar Karşıyaka, izlemesi gerçekten zevk veren bir takım ve oyun sistemleri + Ufuk Sarıca'nın savunmada farklı stratejiler uygulaması Fenerbahçe'nin kafasını karıştırdı ilk maçta. Gerçi şanslarının yardımıyla az daha maçı alacaklardı ama sonuç olarak maçın başından sonuna kadar önde götüren Karşıyaka hakederek kazandı. Barış'ın da emeğini unutmamak gerek, kenardan gelip çok iyi katkı verdi. Bu akşam ne olur ne biter bilmem ama üçüncü maçı kazananın turu geçeceğini düşünüyorum.

KSK 84 - 83 FBÜ (Uzatma sonucu)

Karşıyaka seriyi 2-1 yaptı. Dördüncü maç cumartesi günü İzmir'de...

Ksk yine basketbol dersi veriyor ülkere. 08:34 var 14 sayı farkla öndeler. Kazanırlarsa finaldeler.

Düşük bütçeyle nasıl iyi takım kurulur sorusunun cevabını da karşıyakada bulmak mümkün.

KSK 82 - 64 FBÜ (maç sonucu)

Helal olsun Karşıyaka'ya... Deplasmanda kazandıkları maçtan sonra, bu serinin böyle noktalanması sürpriz olmadı. FB'nin loser karakteri yine şaşırtmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...