TBL 21. Hafta | Galatasaray CC 73 - 68 Mersin BŞB

Re: GALATASARAY - Mersin Bşb. 23.02.2008 14.00

Su an ki tabloya bakacak olursak zor mac..Buyuk bir aksilik olmassa galip geliriz ki olasi kotu bir sonuc demek ilk-4 adina isimizin bitmesi demek buyuk bir olcude.

Çok önemli bir aksilik çıkmazsa ve maç günü saati değişmezse orda olacağım, bakalım kaç kişi olcaz ?
Ayrıca mersinden alacağımız var

Bu maçı kazanacağız artık ilk yarıda yakaldığımız formu tekrarlamak gerekir. Bunuda en kısa sürede yapacağız. Takımımıza ve Hocamıza güveniyoruz...

Çıkış macımız olacak bu mac insallah.

Bu maçda Karşıyaka yenilgisinden sonra daha çok kritikleşti.Bide önceden kalan bir hsabımız var :).Bu maçı alacağımıza inanıyorum.

Charles Gaines'in oynamayacak olması büyük dezavantaj.. Bu maç Johnsen'in takıma adapte olabilmesi için açıkçası en büyük şansı. Evimizde hiç kaybetmedik ; inşallah yine kaybetmeyeğiz..

Son 6 maçta 4 yenilgi aldık ; hepsi de deplasman mağlubiyetleri.. Telekom-Fenerbahçe deplasmanlarımız var ; bu bizim için önemli bir olay. Karşıyaka ve Antalya birer yenilgi farkla arkamızda.İyice gerilere düşmemek için kazanmak zorunda olmamız da inşallah oyuncularda baskıdan çok hırs yaratır..

İnşallah bu maç galibiyet serimizin başlangıcı olur.Bir aksilik olmazsa salonda olmaya çalışıcam.

Mersin son yaptıgı King ve Reese transferleriyle güçlendi 2 oyuncuda takıma çabuk uyum sagladı skora katkı veriyorlar .

Pota altında oynayan Fobbs son haftalarda çok formda hücüm özellikleri çok iyi olan bir oyuncu degil ama savunma ve hücum ribauntlarında çok etkili , çok atlet , blokçu bir oyuncu , Gaines yoklugunda ribauntlarda bizi çok zorlaycaktır .

Bir başka guardları Burleson vasat bir oyuncu şutu vasat , daha çok penetre ederek oynuyor ama çogunu bitiremiyor veya top kaybı yapıyor .

Yerli kadrosunda ise en önemli oyunculari Reha Öz çok etkli bir şutör alan savunması yaparsak Reha ya bol bol şut şansı verebiliriz.

Büyük umutlarla transfer ettikleri Polat Kocaoglun dan bekledikleri verimi alamıyorlar ama oda etkili bir şutör

Genç oyunculardan Polat Kaya son haftalarda iyi bir çıkışı var oda iyi şut atan bir oyuncu

Alton Erol da şutu zayıf ama penetresi etkli olan bir oyuncu , penetre sonrası pasları iyi verebilyior .

Bence maç zor geçicek Mersin takımının playoff hedefi var son yaptıkları transferlerle güçlendiler ama takımın bu maçı çıkış maçı olarak görüp bu maçla beraber çıkışa geçicegimizi düşünüyorum .

TBF sayfasında Cumartesi 18:30 yazıyor ama ;

Bendeki bilgi maçın 22-Şubat-Cuma günü 20:00'de oynanacağı yolunda,
kulağınızın bir köşesinde olsun ...

Artık hangisine inanırsanız ;)

savas49' Alıntı:
TBF sayfasında Cumartesi 18:30 yazıyor ama ;

Bendeki bilgi maçın 22-Şubat-Cuma günü 20:00'de oynanacağı yolunda,
kulağınızın bir köşesinde olsun ...

Artık hangisine inanırsanız ;)

Savaş abi süper haberler veriyorsun gerçekten... Maçın cuma olması belki dezavantaj hem salı hem cuma gün maç oynayacak olabiliriz ama ben dersaneye gidiyorum cumartesi öğleden sonra ve cumartesi pazar günleri 14 te oynanan maçları izleyemiyorum... İNŞALLAH CUMA oynanır ve iyi bir çıkış yakalarız tüm maçları kazanıp playoff maçlarına mutlu ve rahat gireriz... Yenileceğimizi düşünmüyorum Ayhan Şahenkte ama olurya top yuvarlak eğer yenilirsek ilk 4 şansımız çok zor gibi gözükür ! Alacağımız bu maçı... Bu maçı kazanmamızın biraz Asvel maçına da bağlıyorum eğer Asvel maçını kazanırsak ya da bizim açımızdan olumlu şekilde sonuçlanırsa Mersin'i rahat geçeriz...