TBL 21. Hafta | Galatasaray CC 73 - 68 Mersin BŞB

Re: GALATASARAY - Mersin BŞB. 23.02.2008 Cumartesi 18:30

su maci kazanmak okadar önemli ki. acikcasi olasi bir maglubiyet cok heves kirici olur.

Kazandık ama izlerken izdırap yaşatan bir takım haline gelmemiz gerçekten düşündürücü

buna sakatlıklarada bağlamıyorum takımda ciddi bir sorun var

bu maci kazandik ama sevinmelimi uzulmelimi bu baska bi soru tabi ;) gecmis olsun herkeze :)

kabus gibi gecen bir haftanin ardindan bugün ilac gibi geldi adeta. yarin futbol takimi da maci alirsa bir nebze olsun yüzümüz gülecek yine. Önce Ülker yenildi, sonra Telekom, FB'nin yedeklerle baslamasi beni umutlandirdi ve Sinan cakti, ve korku dolu anlar yasadigimiz macta takimimiz cok cok önemli bir mac kazandi. Hüseyin is back diyorum baska bisey demiyorum. aslanim benimm..sali günü ayni tarifeyi bekliyoruz senden.

arkadaşlar aralık ayındaki müthiş performanstan sonra bi rahat maç izleyemedik....
ya son topta kazandık,yada son topta kaybettik takım iyi niyetli ama biryerlerde yalnış var murat hocanın bunu düzeltmesi lazım.. daçka antalya kepez maçları hariç bu saatten sonra hep play off rakiplerimızle oynayacağız.ilk yarıdaki galibeyetlari karumalı ve 1-0 ile başlarsak serilere finale kadar gideriz...,
bide şu 3,5 mu 4,5 mu olan brittonun yerine harbi bi şutör 3 numara şart....

sadece mersini değil hakemleride yendik.

Oh be kazandık :p Ne stresli bir maçtı ya öyle..vallahi yerimde duramadım..
Hüseyin'in ve Hite'ın büyük özverisi sayesinde maçı kazandık diyebilirim..Son saniyede o şut basket olsaydı gerçekten çok üzülürdüm ama kazandık çok mutluyum..İnşallah Asvel'i de yeneriz..
Bir konuya da değinmek istiyorum..Yeni aldığımız Amerikalı Johnson hiç şut atmıyor,elindeki yopu kaybediyor,şut atsa da girmiyor..Bu adamı nerden bulduk anlamadım.. :roll:Cemal Nalga'yı arar oldum.. :)
Yürüyoruz biz bu yolda...

Bu maç ile çok yazılır.Ama ilk sözüm Federesyona resmen Maçı Mersıne vermeye çalıştılar ama yine yapamadılar..Şampiyonluğumuz ENGELLENEMEEEEZZ..
Maça gelince ise dee gaines oynayamadığı maçta Cüneytın sakat sakat Hite nın seke seke oynadığı bir maçta hekemin rakip takıma verdiği prime Murat ve CEnk ın kötu gununde oynaması.Erdemin 5faul alması çok erken ama buna rağmen Kazandık..Sıra darüsafakada:)

Cenk Konusunada değinmek istiyorum..Tam umutlandım Cenk Alves maçında düzeldi ama bugun çok ama çok kötü oynadı:(

Yeni transferimiz johnsen çok kötü oynadı..Maç gidebilirdi..

Hüseyin ise Süper oynadı sakatlıktan sonra gelmesine rağmen Mükemmel oynadı Hüseyin Galibiyeti getirdi diye düşünüyorumm

Sahaya giden taraftarımıza Hocamıza ve Futbolcularımıza ben tşk ediyorum..Taraftar muhteşemdi..

Yoruma Gerek yok Tek KeLimeyle HUSEYİN BESOK :)
Britton Jhonsen mi quinton Hosley mi ?