TBL 21. Hafta | Galatasaray CC 89 - 76 Efes Pilsen

Re: TBL 22.Hafta | GALATASARAY'IMIZ: 89 - Efes Pilsen: 76

arkadaşlar kaliteli bir guard oyuncusunun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. D-Wash biraz oynadı efes paramparça oldu. bizim gerçekten bu yılki en büyük transfer hatamız devamlılığı olan kaliteli bir gurd oyuncusuydu. bugün bunu bir kez daha gördük. Efes Pilsen'e gelince onlarda aynı sorunlarla boğuşuyorlar kerem-ender- bir oyuncu bile etmezler.

ben bu ligde kalacağımızı düşünüyorum.9 da 9 yaparsak play off şansımız olabilir. :p

Aslanlarımızı yürekten tebrik ediyorum !

Simas, bu sene takımda kalmazsa A.Polat yönetimi benim için biter !
Bugün süper ötesi oynadı onu özellikle tebrik ediyorum.

Rancik ve Mike, sizler gibi yabancı oyuncular az bulunur yorulmalarına rağmen bi an olsun mücadeleyi bırakmadılar onlarıda yürekten tebrik ediyorum.

Evren bildiğimiz gibi helal olsun.

Caner hep böyle oyna canımı al ! Bugün süperdin.

Fatih bugün oyuna girdikten sonra savunmada iyi katkı verdi onuda tebrik ederim.

D.was tv başında Efes farkı indirirken hocanın ne zaman oyuna alacağını bekliyordum. Oyuna girdi ve müthiş katkı sağladı onuda tebrik ediyorum.

Cem Hoca inşallah uzun yıllar bu takımın başında kalır.

Volkan, Simas'ı nereye takımda tutuyosun sadece Türkiye liginde oynayacak takımda kalırmı adam gider Avrupa Liginde oynar.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Cem Hoca inşallah uzun yıllar bu takımın başında kalır.

Volkan, Simas'ı nereye takımda tutuyosun sadece Türkiye liginde oynayacak takımda kalırmı adam gider Avrupa Liginde oynar.
Abi sen Galatasaraysın napıp ne edip bu oyuncuyu tutacaksın.

Şu kısıtlı kadroyla Efes'i bile yenen bu takım bir yabancı ve 1,2 kaliteli türk oyuncuyla Barcelona'yı yıkar valla billa ezer.

Büyüklük sadece Futbol'la olmuyor,Jasaitis'i takımda tutamayacaklarsa çok ağır tepki alırlar,Galatasaray gücünü tüm branşlarda kullanabilmeli,taraftar artık üzerine düşeni yapıyor,Artık bu taraftara yakışan bir yönetim anlayışı gelmeli,Amatör şubeler sahipsiz kalmayacak bundan sonra !

kesinlikle şimdiden bütün yabancılar tutulup santiagoda transfer edilmeli yerli rotasyonunda bir kaç rutuj yeter ama yabancıları elimizden kaçırmamalıyız kesinlikle yakışmaz artık !! çok iyi mücadele iyi bir galibiyet helal olsun aslanlarımıza ama pota altına santiagoyu almalıyız şimdiden !

Yürekli adamlarımız bugün yine sahaya zafer için çıktı. Rakibimizi resmen eze eze dağıttık. İşte Galatasaray'ımızın gücü ! İşte taraftarımızın gücü ! Bütün oyuncularımız müthiş bir maç oynadı. Hepsini teker teker tebrik ediyorum.

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK CİMBOM !

Yönetim'den sadece Mümtaz Tahincioğlu varmış maçta,Oyuncularımızı tebrik ediyorum,Yönetim Kurulunu kınıyorum,Futbol maçlarında tam kadro yönetim stadta,Basketbol'a gelince sadece Fenerbahçe maçlarında tam kadro yönetim,anca Fenerbahçe maçında show yapılabilir dimi,anca taraftara Fenerbahçe maçına gelerek hoş gözükülebilir,Birilerine hiç hoş gözükmüyorlar,Galatasaray'da bundan sonra amatör şubelere sahip çıkılacak hep birlikte göreceğiz ;)

Basketçiler burada taraftar nerede ?

Vallahi de billahi de helal olsun size bee !

bi santiago , bi serkan , bi de hüseyin transferiyle bu yabancıları göndermeden canavar gibi takım oluruz. Bu takım yokolmasın seneye. Bu 3 takviyeyle müthiş bir oluşuma gireriz. Eren, polat ve murat kaya'nın maaşlarının toplamına biraz da yönetim fedakarlık eklerse bu üç alıncak oyuncu bize maddi yük getirmez. Zaten Hüseyin çok para da istemez.
Heyecanlandım ulen :)

Arkadaşlar yabancıların kalacağına inanmayın,boşuna hayal kırıklığına uğramayın,bizim şube'de ne zaman aynı yabancılar 2 sezon üst üste oynamış,Sezon'da en az 2 antrenör değiştiriyoruz,Basketbol'un başındaki kişiler periyodik olarak 3 ayda bir değişiyor neredeyse,Bu yüzden emin olun aynı yönetim anlayışı devam ederse bu kadro yine dağılacak,kötü hava yaratmak asla istemem ama malesef durum bu,Bu yönetim'in anlayışı bu malesef,Tamam Futbol'a büyük oyuncular alıyorlar,Futbol'a gerekli önem'i veriyorlar ama amatör şubelerle ilgili hiçbir projeleri yok,skandal üstüne skandal,Yönetim Anlayışı değişmedikçe amatör şubelerin kaderi değişmeyecek !

Darius:14 sayı,1 rib,
Caner:9 sayı, 2 rib,
Wilkinson :17 sayı,10 rib,
Rancik:15 sayı, 3 rib,
Evren:10 sayı,5 rib,
Jasaitis:24 sayı,6 rib.

Yahu biraz düşünerek yazın.

Jasaitis gibi bir adam avrupa kupası oynamayan bir takımda neden dursun?
Jasaitisi bu şartlarda tutmak için sözleşmesinin 3 kat fazlasını önermek zorundayız.O parada bizim bütçemiz olur zaten.

Caner hayatının maçını çıkardı belki de penetreleri pasları çok iyiydi umarım hep böyle yararlı oynar savunmada ki katkısı ise takdire şayandı.

Maçtan önce Cem Hoca Simas ile ayrı görüştü ona acayip bir güven aşılamış 24 sayı atmasının yanında aldığı savunma ribauntları ve takım oyunu süperdi helal olsun

Darius aslında bu adam için pek söylenecek bir şey yok geçen hafta fbülker maçında kaybetmemize neden olan etkenlerden biriydi bugün ise kazanmamızı sağlayan faktörlerden biri.İpiyle kuyuya inilmez ama tebrik etmek gerekir günü kurtardığı için

Wilkonson olması gereken yerdeydi hep,savunmada hücüm ribauntlarını versede yaptıgı savunma ve yüzdeli şutlar artı oldu takım için

ve CEM AKDAĞ profesyonellik,centilmenlik ve GALATASARAY RUHU belki de hocayı anlatan en iyi 3 kelime yerinde değişiklikler aldığı molalar ve hep saha kenarında ki pozitif duruşu belki de maçı kazandıran en büyük faktör.Elinde ki kısıtlı kadroya rağmen hep en iyiyi amaçlayan asla çirkenleşmeyen rakip oyuncu şut atarken sahanın içine girmeyen ve oyuncularıyla arkadaş gibi olan bu insanı bütün GALATASARAYLILAR adına TEBRİK ETMEK İSTİYORUM.

Son olarak GALATASARAY'a inanan ve salona giden 4-5 bin cıvarında ki taraftarlara; ağzınıza sağlık iyi zaman da herkes desteklemeye gidiyor önemli olan 4 maç üst üste kaybettiğimiz zaman da takımımızın yanında olabilmek

ne mutlu GALATASARAY'lıyım diyene...

Arda Öztürk' Alıntı:
Yahu biraz düşünerek yazın.

Jasaitis gibi bir adam avrupa kupası oynamayan bir takımda neden dursun?
Jasaitisi bu şartlarda tutmak için sözleşmesinin 3 kat fazlasını önermek zorundayız.O parada bizim bütçemiz olur zaten.
Söz konusu Galatasaraysa bu bütçeler ayıp zaten.Bu bütçeler kesinlikle artırılmalı ve basketbol şubesi birilerinin oyuncağı olmaktan çıkarılmalı.Adnan polat kulübün sponsor gelirlerini 100 milyon dolar artırdık diyor futbola gösterdiği bu ilgiyi diğer branşlara da göstermeli.Ben Adnan Polatın yerinde olsam listeme şimdiden sadece basketbolla ilgilenecek işinin ehli bir bir ismi eklerdim.Yiğit Şardanlarla Mümtaz Tahincioğluyla filan olacak iş değil bu.Basketbol şubesi ve diğer amatör branşlar ne zaman üvey evlat muamelesi görmekten kurtulursa o zaman Galatasaray güzel günler görecektir.

Yeni Kongre yeni bir umut olsun.Adnan Polat yeniden seçilsin ve seçilecektir de Basketbola ve diğer branşlara o branşların ehli yöneticiler atansın ve sağlam sponsorluk anlaşmalarıyla kulübünde desteğiyle yeni sayfa açılsın her branşta ve bu branşlarda 5 er senelik yeni yapılanmaların temeli atılsın...Benim yeni kongreden beklentim bunlar

Galibiyete gelirsek bu takım herşeyi hakediyor.Ama maalesef yönetimden o desteği göremiyor.Bu takım en az 4 5 maçını rotasyon darlığından kaybetti.Eğer bahsettiğimiz zamanlarda takıma gerekli takviyeler yapılsaydı.Cem Akdağın ilk göreve geldiği andaki ivmeyle sezon play off potasında tamamlanırdı.Seneyi en iyi şekilde kapatabilirdik.