TBL 21. Hafta | Galatasaray CC 89 - 76 Efes Pilsen

Re: TBL 22.Hafta | GALATASARAY'IMIZ: 89 - Efes Pilsen: 76

4 kişiyle geldik maça keşke hiç boş koltuk kalmasa, bu takım bunu hakediyor.. Tabi maça gelen muhteşem seyriciye teşekkürler..

Bu arada Eurocup'ın anasayfası bizim galibiyetimizi manşete taşımış, Simas'tan bahsetmiş.. Avrupa'da ah o son dakikalarda giden maçlara üzülmemek eldemi..

valla kim ne derse desin bu takım çok iyi bir takım bu takımı kuranlardan da destekleyenlerden de allah bın kere razı olsun. Hem fener hem efes hem besıktas 3 unude aynı sezonda yenmeyı basardık. Hala memnun olmayan kısıler var onları memnun edemeyız belkı ama unutmamak lazım o kadar kotuledıgınız takım herkesı dıze getırdı. Burada herkes bu takımla gurur duydu. Herkes daha fazlasını ıster tabı bızde ıstıyoruz sampıyonluk ama bu takımda bıze en az sampıyonluk kadar sevıncler ve guzel maclar seyretırdı. Ben herkese cok tesekkur edıyorum. Nereye kadar gıderız bılmıyorum ama play off zor olsada kalırsak eğer bence cıddı yerlere gelıcez bıraz sansımızın yanımzda olması lazım.

kalan 9 macta 7 yapacagimizi dusunuyorum, bu arada fbli bazi zekiler bu maci efesin bize kume dusmememiz icin isteyerek kaybettigini soyluyorlar. bu kadar komik birsey ilk defa duyuyorum..

arkadaşlar
playof için ne yapmalıyız
diğer takımlar ne yapmalı
yani nasıl olurda playofa kalırız
olasılıklar nedir?

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
arkadaşlar
playof için ne yapmalıyız
diğer takımlar ne yapmalı
yani nasıl olurda playofa kalırız
olasılıklar nedir?

9 da 9 yaparsak 7 ve 8. takım 9 maçta 3 galibiyet alması gerekir.

4/9 yaparlar ise averaja göre bakılır !

İmkansıza yakın bir şey!

Cem hocayı arayıp tebrik ettim az önce, bir kez de buradan yazalım. Helal olsun tüm takıma, teknik ekibe. 3. çeyrekte beşi hiç bozmadan 5/5 ikilik, 7/10 üçlük performansı son yılların en efektif takım performansıdır herhalde. Çok önemli bir galibiyet ama sadece bir galibiyet olarak kalmamalı bu.

Görülsün artık şu gerçekler ve seneye ufak bir hamleyle tepeye oynayalım, Cem Akdağ ile birlikte. Biraz daha bütçeli, daha organize bir yapıya sahip şubeyle. Çok zor değil. Futbola verilen önemin onda birine razıyız sanırım hepimiz.

Hep Fülkere değil ya, Efes bir kere de bize kaybetsin Avrupa için kurduğu kadrosu ile...

Kazandığımız her maçtan sonra; ah Banvit'ten yediğimiz imkansız son saniye basketine, ah Erdemir'de Hakan'ın süre dolduktan sonra attığı baskete lanet olsun diyorum. Bu takım play-off oynamalıydı !

Tugay Aktepe' Alıntı:
Hep Fülkere değil ya, Efes bir kere de bize kaybetsin Avrupa için kurduğu kadrosu ile...

Kazandığımız her maçtan sonra; ah Banvit'ten yediğimiz imkansız son saniye basketine, ah Erdemir'de Hakan'ın süre dolduktan sonra attığı baskete lanet olsun diyorum. Bu takım play-off oynamalıydı !
adaş rakipler ballı :) olunca söylenecek birşey yok malesef :(

Ana Sayfaya ZK'yı taşıdığımız kadar, Cem hoca'yı da taşımak gerekir sanırım. Bir takımı nasıl ayağa kaldırabileceğinin filmini yapıyor bizlere..

NOT: Ana sayfayı çok beğendim bunu ekliyeyim..

Cem Akdağ'dan Teşekkür Mesajı

Efes Pilsen galibiyeti sonrasında Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Cem Akdağ, sitemize açıklamalarda bulundu.
Cem Akdağ, "Efes Pilsen maçında bizi yalnız bırakmayan, büyüklüğünü ve kalitesini bir kez daha ispatlayan, tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim.Özellikle maçın ikinci yarısında bize verdikleri destek sayesinde güçlü rakibimizi yenmeyi başardık.
Bundan sonra taraftarlarımızın hep yanımızda olacaklarına eminim. Salı akşamı 21:30'da oynayacağımız Hapoel Jerusalem ve önümüzdeki hafta oynayacağımız KSK maçında aynı desteğin daha da artacağına tüm kalbimle inanıyorum" şeklinde konuştu.