TBL 22. Hafta | Pınar Karşıyaka 87 - 83 Galatasaray CC

Re: TBL | Karşıyaka-Galatasaray

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
biraz önce trt3 1985-86 sezonu play off final serisinin üç maçını özet şeklinde yayınladı,2-1 lik üstünlükle sezonu şampiyon tamamladığımız sene.

çok duygulandım izlerken,

haydi aslanlar bu taraftar kupaya hasret, 15 yıllık çileye son verin.

inanıyoruz bu sene o sene, bu yıl şampiyonluk yılı.

YÜKSELİYOR SESİMİZ TA UFUKLARA KADAR ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ ŞANLI GALATASARAY!!

bende aynı maçı izliyodum ve taraftar bi garip geldi =))
herkes oturuyor sayı atıldığında aynı anda ayağa kalkılıp aynı anda oturuluyor :)) ve herkes bağırıyor salon tıklım tıklım =)

Büyük ihtimal;

Cüneyt
Graves
Hosley
Tolliver
Hüseyin

ilk 5'i ile başlarız.

Hosley, oradaki potaların aşinası. Yine sayı yağdıracağından şüphem yok.
Hüseyin, en büyük güvencemiz.
Kaptan, her zamanki gibi dümende.
Graves, özlemiştir takımı,maçı,sahaları.
Tolliver, geldiği günden itibaren oynadığının üstüne katarak oynayacaktır.

Bu maçta Graves mi yoksa Hosley mi daha fazla atar bilinmez.Tek gerçek var ki sahada 1 top var. Aman paylaşmamazlık yapmayın aslanlar...

Sonunda Graves ile Hosley' i birlikte izleme fırsatımız oldu. En çok merak ettiğim şeylerin başında birbirlerinin performanslarını nasıl etkileyecekleri geliyor. Olumlu mu, olumsuz mu? Umarım olumlu etkiler.

arkadaşlar tv den sky turku ızleyemıyorum acaba netten ızleyebılecegım bır yer var mı yardımcı olursanız cok sevınırım

arkadaşlar bir süredir formu takip edemedim, guroviç dışında eksik yok demişsiniz. tufanın sakatlığı da mı geçti acaba?

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
Sonunda Graves ile Hosley' i birlikte izleme fırsatımız oldu. En çok merak ettiğim şeylerin başında birbirlerinin performanslarını nasıl etkileyecekleri geliyor. Olumlu mu, olumsuz mu? Umarım olumlu etkiler.

bu maçı daha bi heyecanla bekliyorum..Gravesi izlemeyi özledim=)
bence hosley ile olumlu şeyler yapıcaklar ve zevkli bir basketbol izlicez ama bunun dışında graves in dönüşü ile bence rashid de toparlanıck.gravesle beraber oynadğı zaman çok daha iyi oynadığını düşünüyorum..

arkadaşlar benim kafama takılan şey biizm neden yedek bir 5 numaramız yok tolliver 4 numara. Hüseyin yoruluyor sakatlanıyor 5 faul yapıyor elimiz kolumuz bağlanıyor bence burda çok sorun yaşıyoruz şu anda bence en iyi dış oyuncular bizde efese fb ülker'e TT bakıyorum ama en iyi dış oyuncular bizde ancak bunları iyi kulllanabilmek önemli bence bizim takıma acilen bir 5 numara lazım sezon başına hüseyin e yedek bir Türk oyuncu alınmalıydı hala geç değil bir tane bulmalıyız elemelerde yoksa çok zorlanacağız.

bugün kazanacağiımızı düşünüyorum. Karşıyaka 'yı durdurmanın tek yolu Hakan Köseoğlu'na yapılacak baskıdan geçiyor bence. hakan takımı skor ve asist yönünden sırtlıyor.leon williams da her türlü pis işleri yapıyor zaten inanılmaz bir ribaundçu,iyide sayı katkısı veriyor.Yanlış hatırlamıyorsam tbl'de şuanki ribaund kralıda o aynı zamanda,hakan'ında asist krallığında birinci olduğunu düşünürsek işimiz oldukça zor olacak.
Şahsi kanaatim zor da olsa yeneceğimiz yönünde umarım yanılmam.

kardeş ne cemali cemal kadroya girebilir mi diye bahsi geçen bir oyuncu son derece sıradan bir oyuncu galatasaray da görev yapacak oyuncu değil.

ali sinan' Alıntı:
kardeş ne cemali cemal kadroya girebilir mi diye bahsi geçen bir oyuncu son derece sıradan bir oyuncu galatasaray da görev yapacak oyuncu değil.
Bana kalırsa Cemal kadroya giremezse kadroya girebilecek Türk sayısı 4-5 i geçmez...

alperen arkadaşı çok ciddiye almamak lazım çünkü basketbolu takip ettiğini düşünmüyorum daha transfer yapılabileceğini zannediyor ama bilmediği şey türk oyuncu için transfer sezonunun çoktan bitti olduğu

galatasarayın sorunuda bu zaten kaliteli Türk oyuncusu çok az tufan-cüneyt-hüseyin-murat kaya belki birazda mücadeci olmasıyla erdem
dediğim gibi acilen 5 numara 35lik hüseyin çok götüremez galatasarayı.

kardeş basketbolu takip etmekle ne ilgisi var bunun tamam dönem bitmiş olabilir ancak sizde gerektiği kadar takip etseydiniz veya analiz edebilseydiniz galatasarayın acilen bir 5 numaaya ihtiyaç uyduğunu görürdünüz. alperen bana cemal diye hüseyinin yedeğini gösteriyorsa artık sen düşün gerisini.
geldiği günden beri ne yapmış cemal veya onu bırakalım miloyeviç e bakın daima sakat gönderirsin yerine bir 5 numara alırsın yabancı zira hosley yer yer zorda kalındığında 4 numarada oynayabilecek kapasitede bir oyuncu yada guroviç onu bunu eleştirecğine çözüm üretecek yazı yaz.