TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 66 - 83 Beşiktaş Cola Turka

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Guest

Misafir
Arkdaşlar Daçka mağlubiyeti hepimizin moralini bozdu kabul ediyorum ama bunun sebeplerini irdelediğimizde bir yol kazası olduğunu görebiliriz.
Uzun yıllardan sonra avrupa ve Türkiye'de iki kulvarda BİRDEN mücadele ediyoruz bu alışık olmadığımız bir durum, 3 günde bir maç oynuyoruz ve bu maçların hepside zor maçlar doğal olarak takım yorgun durumda bunun üzerine sakatlar ve konsantrasyon eksikliğinide koyduğumuzda alın size Daçka mağlubiyeti.

Gelelim asıl konumuza BJK güçlü bir takım vede şampiyonluk adaylarından biri ama gerçek oyunumuzu oynadığımızda mücadele ettiğimizde kazanabileceğimiz bir maç, sadece hocamızın kendini vede takımı maça iyi hazırlaması KONSANTRE olması yeterli!!!!

Maçın biletleri salı günü biletixten satışa çıkacak ve büyük bir ihtimallede maç cumartesi saat 16.00 da oynanacak!!!

HOCAMIZ VE ASLANLARININ YANINDA OLACAĞIZ!!!

Re: Galatasarayımız-Beşiktaş(YENİYORUZ)

İnşallah saat 16:00'da olur.Daha geç saate koymazlar.Parantez içinde de belirtildiği gibi yeniyoruz.Moralimiz bozuk.Bu galibiyet ilaç gibi gelecek.Daha önce de yazmıştım.Bu sezon ligimizde oynayacağımız en en en en kritik maç bana göre.Olası bir eşlemeye 1-0 önde başlamak ,saha avantajı gerçekten önemli.İnanılmaz bir doluluk olacak salonda.Dün salonda iyi bir ortam vardı.O ortamından daha iyi bir ortam olacağı aşikar.İletiye bir ekleme yapayım.TBL'nin sitesine girdim.Maç cuma günü saat 20:00'da görünüyor. :? O güne o saate derbi maçı mı konur?!

Yiğit Pazar' Alıntı:
İnşallah saat 16:00'da olur.Daha geç saate koymazlar.Parantez içinde de belirtildiği gibi yeniyoruz.Moralimiz bozuk.Bu galibiyet ilaç gibi gelecek.Daha önce de yazmıştım.Bu sezon ligimizde oynayacağımız en en en en kritik maç bana göre.Olası bir eşlemeye 1-0 önde başlamak ,saha avantajı gerçekten önemli.İnanılmaz bir doluluk olacak salonda.Dün salonda iyi bir ortam vardı.O ortamından daha iyi bir ortam olacağı aşikar.İletiye bir ekleme yapayım.TBL'nin sitesine girdim.Maç cuma günü saat 20:00'da görünüyor. :? O güne o saate derbi maçı mı konur?!
cumartesi 14:00 yapsalarda salon dolsa bare . federasyon ne yapmaya calısıyor anlamış değilim . ama şunu unutmayalım biz bu sene federasyona rağmen şampiyon olacağız.

salonun dolduğu hangi maçı kaybettik?
bu maç takımın deil taraftarın maçıdır.kötü günde takımın yanındamı olacağız yoksa boş salonda onları yalnızmı bırakacağız.cevabı galatasaray taraftarı verecek.
teknik konulara girmeye gerek yok dolu bir salonda maç 15e gider.

Daçka maçını kaybetmemiz kötü oldu ancak bu maçı kazanmak bunu bir anlamnda telafi etmek olacaktır. Çok önemli bir maç. Orda yendik burada da yenebiliriz. Maç saati tahminimce yine değişecektir...
Herşeye rağmen Murat Hoca'nın arkasında olmalıyız...

Öncelikle Eyüp Abi bir araba bu kadar kaza yapmamazı lazım yakışmıyor bize.
Cuma günü olması salı günkü maç için iyi olacaktır ama saat konusunda sorun nedir anlamadım açıkcası ? Salı günü o geç saaatte orayı dolduranlar burayı da doldurur diye düşünüyorum.

Burak Barut' Alıntı:
Öncelikle Eyüp Abi bir araba bu kadar kaza yapmamazı lazım yakışmıyor bize.
Cuma günü olması salı günkü maç için iyi olacaktır ama saat konusunda sorun nedir anlamadım açıkcası ? Salı günü o geç saaatte orayı dolduranlar burayı da doldurur diye düşünüyorum.
Maç 21.00 da olsa dolar zaten sorun 20.00 olması biraz.Ama gene dolar tam olmasa da.

taraftar için kötü,takım için çok iyi maç günü.

Beşiktaş'ı yenme formulü çok açık.

Bu formulü uyan en az 7 adamımız var.Beşiktaş'a en ters gelen takımlar biz ve Telekom.Nedeni belli.

Mac zor gecer ama kazaniriz.
Eger bu maci kaybedersek Bjk'nin 3 puan gerisine düseriz.

KONSANTRASYON!

"playoff hesapları" başlığına da yazmıştım. yol kazaları olabilir ama artık 1 puan bile sıralama açısından çok değerli........

öte yandan beşiktaş bugün efes'i yenip playoff'ta 1-0 avantaj sağladı.......

yani sıralamayı geçiniz, beşiktaş'ı kendi sahamızda yenmemiz, bize bir taşla çok kuş vurduracak.....

ülker ve efes gibi ekollerin bu kadar kötü bir sezonunda, beşiktaş'ı tekrar yenip seriyi 1-0'a getirirsek şampiyonluk yolumuz açılır......... o nedenle bu maç çok ama çok önemli........

ve eyüp yıldız'ın da dediği gibi, yolu yok, KAZANACAĞIZ!

futbol takımımızın konya maçından önceki demecini hatırlatayım:

biz galatasaray'ız, nerede, kaçta olursa çıkarız, oynarız, kazanırız!

bu arada FB ülker de karşıyaka'ya yenildi.......... ülker'in bu kadar zayıf olduğu, efes'in yabancılarını kaybettiği böyle bir ligde, beşiktaş'ı bu hafta yenmek daha da önem kazandı......... kilometretaşı bir maç bu..........

Kimse bana kızmasın,antipatik olmak istemiyorum ama gerçekleri görseniz iyi olur.Sonra çok büyük hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Bugün BJK-Efes'i yenerken,Shumpert,Dalmau,Apodaka ve Erkan'dan istediği verimi alamadan yendi.Sinan,Mehmet ve Kaya ve Niçeviç etkili oynayıp Efes'i düğümlediler.Potaaltı ve Dış oyuncuların istikrarı karşılaştırılırsa onlar daha ağır basıyor.Bir Apodaka ve Shumpert günlerinde olurlarsa önümüzdeki hafta ki onları Aktalarda yenerken bu ikisini iyi kilitlemiştik işimiz çok zorlaşır.

Hücum yönünden bizden daha etkili oyuncuları var.Form düzeyleri ve özgüvenleri çok çok üst seviyede.

Biz ancak sert ve etkili savunma ve çıkaracağımız sürpriz oyucuların skora katkıları ile onları şaşırtıp çözümsüz bırakabilirsek maçı alabiliriz.

Valla takımımız ligte kötü bir rutine bağladı bu benim hiç hoşuma gitmiyor.Bir transferle yada sağlam bir uyarı ile takımım kendine getirilmeli.
Bjk maçı yeni ve sağlam bir başlangıç için çok iyi bir maç buna ayrı hazırlanmalı ve bu maı kazanmalıyız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...