TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 66 - 83 Beşiktaş Cola Turka

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasarayımız-Beşiktaş(YENİYORUZ)

18.00'e alınmasının nedeni zaten futbol maçıdır, çakışmaması için...

Hani bizler zapla iki maçı seyretmek alıştık ama herkes biz değil.

Fatih Hısım' Alıntı:
maci bir de NTVSpor veriyor ...icimden bin bir türlü küfür geciyor ama tutuyorum kendimi. dacka, casa maclarini filan NTVspor dan veriyorsunuz anladik, yahu bari derbileri ve büyük maclari NTV den verin!!! bir tarafiniz mi eksilir? bir de nedense hep Galatasaray'in maclari e2, NTVspor gibi absürd kanallardan verilir. Ülkersporun her türlü siradan maci NTV den verilir, Casa, mersin, selcuk...bukadar da cifte standart olmaz yahu. Istanbulda olsam o sakalsizogluna iki cift lafim olurdu, lanet olsun ki gurbetteyiz. arkadaslardan ricam, lütfen biri su spikerlere anlatsin sunu: yurt disinda NTVspor YOK!!!! Türkiye de bir cok kisi izleyemiyor. bari BÜYÜK maclari NTV den versinler. adamin asabini bozmasinlar!!!!!!!!!!

Cok haklisin. NTV email adresini bulduktan sonra onlara güzel bir mail gönderirim ;). Bu kadar da olmaz vallah. Bu gidisle avrupada hic bir GS cafe crown macina bakamiyacagiz. Bu NTVspor nerden cikti birden ya.

Turgut MEMISOGLU' Alıntı:
arkadaslar dee derbiye yetisebilecek mi ?

Dee derbide oynayacak, ama ben maçı kazanacağımızdan pek ümitli değilim. Son maçta fark ettim.Takım ruhu denen birşey yok.Tuhaf ama bence bu takımı en çok umursayan iki isim var Dee ve Hite.Adamlar kaybettiklerinde ya da bir haksızlık olduğunda kenarda kafayı yiyor sinirden, Türk oyuncular maşallah sinirleri alınmış gibi davranıyor.

Şampiyon olacağımıza inanarak oynamaları gerek! Yoksa işimiz bu kadar sakatlıkla ve rahatlıkla çok zor...

Pınar Anidjar' Alıntı:
[quote="Turgut MEMISOGLU":3qhsiifg] Türk oyuncular maşallah sinirleri alınmış gibi davranıyor.
[/quote:3qhsiifg]
Pınar hanım bunu Tufan için mi diyorsun,Cüney için mi diyorsunuz,Kaya için mi diyorsunuz,Fatih için mi diyorsunuz yoksa Hüseyin Beşok için mi diyorsunuz?

Yabancıların böyle olması güzel hoşumuza da gidiyor ama Türklerin hangi maçlarda nasıl hırslı olduklarını da gören görüyor hani.

Tabi Daçka maçında herkes batırdı ona bişey diyemem ama ruhsuzlukla itam etmek oyuncularımızı yanlış bir davranış bence.

Belki yanlış kelimeyi kullandım .Hırs göremiyorum demeliydim... Kimseyi suçladığım da yok.Dikkat ettiysen oyuncuların nasıl oynadıklarını eleştirmiyorum.Çünkü bu bir oyun, her zaman oyunculardan aynı performansı beklemek gerçekçi olmaz.Taraftar bütün kalbiyle destekliyorsa takımı, takım da sonuna kadar kazanmak için savaşmalı.En azından taraftara bunu yansıtmalı ki bizler de her maçta onların yanında olalım.Umarım Beşiktaş maçında takım bu fikirlerimi çürütür ve güzel bir galibiyet kazanır.

Pınar Anidjar' Alıntı:
Belki yanlış kelimeyi kullandım .Hırs göremiyorum demeliydim... Kimseyi suçladığım da yok.Dikkat ettiysen oyuncuların nasıl oynadıklarını eleştirmiyorum.Çünkü bu bir oyun, her zaman oyunculardan aynı performansı beklemek gerçekçi olmaz.Taraftar bütün kalbiyle destekliyorsa takımı, takım da sonuna kadar kazanmak için savaşmalı.En azından taraftara bunu yansıtmalı ki bizler de her maçta onların yanında olalım.Umarım Beşiktaş maçında takım bu fikirlerimi çürütür ve güzel bir galibiyet kazanır.

ben de o hırsı haftalardır dee nin ta kendisinde göremiyorum ama Türk oyuncularımız sagolsunlar dee li yada dee siz bizi sevince boguyolar hırslarıyla.

bknz: asvel maçı

Ahmet Dedehayır: ?Basketbol Takımlarımız İçin Çok Önemli Bir Hafta?

Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu üyesi Ahmet Dedehayır, Galatasaray Bayan Basketbol Takımı ve Galatasaray Cafe Crown?un bu hafta Avrupa kupasında ve ligde oynayacağı mücadeleler öncesinde sitemize değerlendirmelerde bulundu.

Ahmet Dedehayır, basketbol takımlarımız için önemli bir haftada olduklarını vurgulayarak, ?Basketbol takımlarımız bu haftadan başlayarak Avrupa Kupası ve Lig maçlarımızın olduğu yoğun bir döneme giriyor. Bayan Takımımız FIBA Eurocup?ta yarı final maçına çıkarken, Erkek Takımımız da Beşiktaş?a karşı mücadele edecektir? dedi.

Takımlarımızın özellikle Avrupa Kupalarında ki başarılarının tüm camiamızın heyecanını arttırdığını belirten Ahmet Dedehayır, ?Özellikle Bayan Takımımız ülkemizin Bayanlar Avrupa Kupalarında yoluna devam eden tek temsilcisi ve şu anda yarı final oynayan takımı olarak önemli bir misyonu da taşımaktadır. Bayanlarımız perşembe günü Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonunda saat 20:00?de İtalyan Beretta Famila Takımı ile karşılaşacaktır. Bu güne kadar oynadığımız rakiplerimiz arasında en kuvvetli takım görüntüsünü veren Beretta Famila ile ikinci maçı deplasmanda oynayacak olan Bayan Takımımız için ilk maçta alacağı netice çok büyük önem taşımaktadır. Avrupa Kupası maçlarında başından bu yana hem iç hem dış saha maçlarında iyi performans ortaya koyan takımımız inanıyorum ki ilk maçtan alacağı avantajlı skor ile ikinci maçta İtalya?da final oynama hakkını kazanan taraf olacaktır? diye konuştu.

Ahmet Dedehayır, Galatasaray Cafe Crown?ın ligde Beşiktaş Cola Turka karşısında galip gelmesini umduğunu ifade ederek, ?Erkek Takımımız kuvvetli Asvel Takımını eledikten sonra Avrupa kulvarındaki mücadelesine önümüzdeki haftadan itibaren devam edecek. Lig de ise bu Cuma günü saat 20:00?de lider Beşiktaş Cola Turka?ya karşı Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonunda oynayacak. Hatırlayacağınız gibi deplasmanda oynadığımız ilk maçı kazanmıştık. Bizle beraber üst sıralardaki takımlara karşı oynadığımız maçların hepsinde takdire layık mücadele eden takımımızın bu maçta da aynı istekle maçı oynayıp, kazanacağını umuyorum? dedi.

Son olarak taraftarın bu maçlarda salona gelerek takımlarımızın desteklemesi gerektiğini dile getiren Ahmet Dedehayır, ?İki takımımızın da oynayacağı ve sonuçları büyük önem taşıyan bu maçlarında taraftarımızın salonumuzu doldurmasını ve takımlarımızı desteklemesini rica ediyoruz? diyerek sözlerini noktaladı.

http://www.galatasaray.org

Evvela maç saatinin taraftarın salona gelmesi için son derece yanlış bir tercih olduğunu belirteyim. İlk olarak açıkladıkları 20:00 dahi bazı kişiler için ulaşması zor bir saatti. Bu maçın cumartesi günü oynanmamasının ne gibi bir nedeni olabilir?! Bu sezon birçok haftayı cumartesi-salı maçları ile geçirdiğimizi ve başarılı sonuçlar aldığımızı düşünürsek (maç kaybettirecek bir yorgunlağa neden olmuyor...), böylesi önemli bir maçın, böylesi bir vakte denk getirilmesi tam bir fiyaskodur. Birçok kişinin maç başladığı sırada iş yerinden çıkmamış ya da henüz çıkmış olacağı aşikâr. Dilerim tüm bu manilere rağmen salon tamamen dolar ve rakip için, içinden çıkılması zor bir atmosfer oluşur.

Maça gelince...
Darüşşafaka maçı ile kıyas kabül etmez!
Büyük maçlarda herşey daha farklı oluyor.
Büyük maçları oynayacak oyuncularımız var.
Gaines ve Dee Brown'un dönmesiyle çok daha hızlı ve sert bir takım olacağımız ortada.
Rakiplerin oyununu bozma stratejisi kadar, kendi oyunumuzu da sahaya yansıtmaya çalışırsak zor görünen maç kolaylaşır.
Rakibin guard eksiklerini iyi değerlendirmek gerekiyor.
Kaya Peker, kolay faul yapıyor. Onu yıpratmak çok önemli.
Olabildiğince agresif oynamak lazım.
Maçı kontrol etmek adına, oyuncularımızın hızını kesmemek lazım.

Bu maç her anlamda çok çok önemli...
Hem Beşiktaş'a karşı play-off'larda 1-0 önde başlamak, hem de diğer takımlara mesaj vermek için çok önemli!

Arkadaşlar, maç günü salon girişinden sadece bu maç için bilet alabiliyormuyuz ? Yoksa sadece kombine bilet alarak mı maça girebileceğiz ?

kusura bakmasın yönetim ama resmen bize kazık atma peşindeler...taraftar nasıl gelir sorusuna yanıt arayacaklarına taraftardan nasıl para kazanırız ı düşünüyorlar...20 milyon vermem ben bu maça,verebilecek durumum var ama vermem...bu resmen tatilde gideceğimiz otele 4 ytıllık parayı ödemek gibi birşey...belki ben istemiyorum diğer maçalrı...hadi bir erkek bir bayan maçı anlarım ama 4 maç ya...sen bunu böyle yap ayrıca tek bilet de üret belli sayıda

Bize ne yahu onların futbol maçından?2 maçı da içerde oynasalar anlarım ama 2 maçları da deplasmanda.TV başında rahat izleyecekler diye biz boş salona mı oynayacağız?

Beyler Yönetimin Kimseyi Kandırdığı Yok o 20 ytl dediğiniz biletler 4 maçlık kombine şimdi derbiye çok kişi geleceği için ve çok bilet alınacağı için öteki maçlarla birleştirmişler derbiye gelenler bayanların yarı final maçına ve 2 lig maçınada gelebilcekler aynı biletle

4 maçlık kombine 20 ytl ise 1 maçlık bilet 5 ytl dir . bu demek oluyoki sadece 4 maclık kombine bilet alanlar deil normal bilet alanlarda 5 ytl ödeyerek macı izleyebilcek

mustafakaya' Alıntı:
Peki DEE BROWN oynuyacak mı ?
Mustafa sorunun cevabı bir önceki sayfada verilmiş.
Pınar Anidjar' Alıntı:
[quote="Turgut MEMISOGLU":1it0o3ui]arkadaslar dee derbiye yetisebilecek mi ?

Dee derbide oynayacak, ama ben maçı kazanacağımızdan pek ümitli değilim. Son maçta fark ettim... [/quote:1it0o3ui]

TBL'nin sitesinde maç saat 20:00 'da görünmekte.Bugün netleşecekti,kesin karar bu yöndedir,heralde...Maç saat 22:00'da biter.Ben de 24:00 gibi evde olurum heralde.. :?

Onur Yavuz' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
Peki DEE BROWN oynuyacak mı ?
Mustafa sorunun cevabı bir önceki sayfada verilmiş.
[quote="Pınar Anidjar":2smtnolc][quote="Turgut MEMISOGLU":2smtnolc]arkadaslar dee derbiye yetisebilecek mi ?

Dee derbide oynayacak, ama ben maçı kazanacağımızdan pek ümitli değilim. Son maçta fark ettim... [/quote:2smtnolc][/quote:2smtnolc]
Onur abi hızır gibisin her zman yardımıma koşuyorsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...