TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 66 - 83 Beşiktaş Cola Turka

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasarayımız-Beşiktaş (YENİYORUZ) 7 Mart Cuma 20:00

Ntvspor yok mu evinizde sevgili İstanbullular hadi o zaman kalkın da salona gidin bi zahmet :) İnternetten maç mı izlenir yahu ? Hadi hadi kalkın bi otobüslük işiniz var..

Yaw kardeşim bu ne şansızlık hüseyin'in dizinde ödem varmış oynayıp oynamayacağı akşama belli olcakmiş. Mert Uyguç söyledi biraz önce Gs Tv'de...:(

arkadaşlar hüseyin'in durumunu bilen var mı?bazı internet sitelerinde bu maçta oynayamayacak gibi ibareler var net bilgisi olan var mı?

hüseyin oynamıyor , tufan oynaması bekleniyor , gaines ise oynayacak , dee belli deil . valla bu sene şampiyon olamassak en büyük sebep olarak sakatlıklar dicem

http://www.ntvspor.net

Hüseyin büyük ihtimal oynayacak arkadaşlar :)

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":267024lu]Hüseyin büyük ihtimal oynayacak arkadaşlar :)

Ntvspor direkt oynamıyor demiş Eyüp abi bilgi sağlam mı ?[/quote:267024lu]Sağlam!
%80 oynayacak.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Fırat Aydın":1747zbsk][quote="Eyüp YILDIZ":1747zbsk]Hüseyin büyük ihtimal oynayacak arkadaşlar :)

Ntvspor direkt oynamıyor demiş Eyüp abi bilgi sağlam mı ?[/quote:1747zbsk]Sağlam!
%80 oynayacak.[/quote:1747zbsk]

Yüreğime su serpildi yemin ediyorum..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Hüseyin büyük ihtimal oynayacak arkadaşlar :)
Rahatladım,abi ya.Otobüste gazete okuyordum.Hüseyin,oynayamayacak maçta diye okuyunca ne yapacağımı bilemedim.Yanlış haber yazdılar,diye düşündüm.Bir ara Dee ile karıştırdılar,sandım.Direk foruma girdim,iletiyi görünce bir oh çektim. :?

Yiğit Pazar' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2b0md7uu]Hüseyin büyük ihtimal oynayacak arkadaşlar :)
Rahatladım,abi ya.Otobüste gazete okuyordum.Hüseyin,oynayamayacak maçta diye okuyunca ne yapacağımı bilemedim.Yanlış haber yazdılar,diye düşündüm.Bir ara Dee ile karıştırdılar,sandım.Direk foruma girdim,iletiyi görünce bir oh çektim. :?[/quote:2b0md7uu]Arkadaşlar bu bilgiyi şubeden aldım ama şunu unutmayalım %100 değil son anda bir aksilik olmazsa oynayacak inşallah!

Hüseyin olmazsa maç zora girer :( dee yok zaten oyun kurmada yaşadığımız sorunu hepimiz görüyoruz. :(

Hüseyin oynar beyler.Bu adam büyük maçlar için burada ne olursa olsunn oynar hele ki takım bu durumdayken.Ferah tutun içinizi.

Efes maçındann önce de bu kadar kötü durumda olsaydık gene çıkar oynardı.

Not:Kötü durumdan kastım fazla mağlubiyet ve artık ligin dozunun artması her maçın kıymete binmesi.

eyüp abi dee brown oynayacakmı

ben son yıllarda sakatlıklardan bu kadar çeken başka bir kulüp hatırlamıyorum valla!!! hemen hemen eher branşta en önemli en kilit oyuncularımızdan doğru dürüst faydalanamadık...şanssızlıktan da öte bişey bu..adeta bir lanet var üstümüzde..allah beterinden saklasın artık ne diyelim.

sezonun en önemli maçı,evimizde kaybetmiyoruz ve yine kazanacağız...

maç saatinde yolda olacağım için son 10 yıldır ilk defa bir maçımızı izleyemeyeceğim malesef...eve döndüğümde bu sayfalardan galibiyet coşkusu dolu satırları okumak ve gs tv deki tekrarında nasıl kazandığımızı izlemek dileğiyle

Ozan Öztekin' Alıntı:
ben son yıllarda sakatlıklardan bu kadar çeken başka bir kulüp hatırlamıyorum valla!!! hemen hemen eher branşta en önemli en kilit oyuncularımızdan doğru dürüst faydalanamadık...şanssızlıktan da öte bişey bu..adeta bir lanet var üstümüzde..allah beterinden saklasın artık ne diyelim.

sezonun en önemli maçı,evimizde kaybetmiyoruz ve yine kazanacağız...

maç saatinde yolda olacağım için son 10 yıldır ilk defa bir maçımızı izleyemeyeceğim malesef...eve döndüğümde bu sayfalardan galibiyet coşkusu dolu satırları okumak ve gs tv deki tekrarında nasıl kazandığımızı izlemek dileğiyle
Çok haklısın sezon başından beri bi tam kadaro oynuyamadık :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...