TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 66 - 83 Beşiktaş Cola Turka

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasarayımız-Beşiktaş (YENİYORUZ) 7 Mart Cuma 20:00

Çok gzl . Ülker - Mersin maçı Ntv de
Galasarayımızın Beşiktaş ile maçı , blki de ligin en önemli maçı . Bİr çok kişinin ewinde bulunmayan ntvspor da .

Eyüp abi maç saatine kadar öğrenemezmiisn dee brown oynıcakmı oynamıcakmı diye

maça yaklaşık 2.5 saat kaldı gaines 2 haftanın acısını bu maçtan çıkaracak gibi geliyor.

ntv şansını fazla zorluyor...ama onları da yeneceğiz bugün

Munise Evci' Alıntı:
Ali Demirci":17ooiyyy]Arkadaşlar eğer Evinizde İnternet Bağlantınız var ise maçı izleyebilirsiniz :P [b]SİPRU[/b] adlı program ile bu mümkün.NBA TV dahil birkaç kanal var. [url="http://www.sipru.com/site/siprulogin.aspx' Alıntı:
http://www.sipru.com/site/siprulogin.aspx[/url]

Yukarıdaki linkde formu doldurun.Daha sonra programı kurun tamamdır.....

burda ntv spor varmi ?[/quote:17ooiyyy]

evet var arkadaşlar bence burda ntv uyanıklık yapıyo çünkü ntvspor yeni açıldı reklam yapılması lazım ne olcak tabiki derbiyi ntvspora verek yeni bi kanal milyonlarca izleyici çekcek bence bu yayıncı uyanıklığı önemli maçları(futbol,basketbol)burda yayınlıyo dikkat ederseniz.yoksa bi derbiyi kendi neden yayınlamasın?

öncellikle tebrikler bir kanal daha açmışsınız,bence de gerekliydi çünkü elinde bulundurduğunuz yayın haklarını tek bir kanalda bizlere sunamıyordunuz,bu da güzel fakat;
galatasaray-beşiktaş gibi türkiye nin en büyük derbilerinin birini türkiyenin % 10 unda olmayan bir kanaldan da ancak ntv yayınlardı;bu zeka dolu hareketten dolayı tebrik ederim keşke şöyle kapalı devre bir kanaldan yayınlasaydınız sayın şahenk tek başına izleseydi:)
ama bu ilk değil etrafımdaki o kadar çok insan bu saçmalıktan şikayetçiki anlatamam.Ama bişeyin değişeceğini sanmıyorum saat 8 de bakalım ntv ne verecek canlı yayında herhalde oscar törenlerinin tekrarı veya çakma abc cbc özentisi talk-showlardan biri vardır
tekrar tebrik ediyorum ve umarım seneye ingiltere ligi gibi bundesliga yı ve tb ligini de bırakırsınız da insanlar maç izleyebilirler
saygılar

YETER DEDİM ARTIK :)

Bende Ntvspor var.Ama bu kanalın oolmadığı ev sayısı hiç de az değil.Ntv bugün İconoclasts diye bir program yayınlayacak.Programda Paul Newman,Rober Redford gibi starlarla yapılmış söyleşiler var.İconoclasts Amerika'da büyük yankı uyandıran bir projeydi...Maç olduğu için izlemeyeceğim ama tekrarını verirler umarım...

Munise Evci' Alıntı:
ya ark sipru yukledim kanala tikliorum sunucu bulunamadi dior ?

program bazen program linkini bulamıyor.o yüzden klasik en baştan aç ama görüntü kalitesi için fazla heveslenmeyin, çoğu zamanda sadece ses oluyor

bu resmen terbiyesizliktir.Ben bu maçı izlicem diye Göztepe maçına gitmedim evden izlerim diye.Şimdi yazardım buraya bişiler ama hadi nese

beyler biraqz maç konuşun ya.kaç sayfadır ntv spor....

Ugur Ciftci' Alıntı:
Bende Ntvspor var.Ama bu kanalın oolmadığı ev sayısı hiç de az değil.Ntv bugün İconoclasts diye bir program yayınlayacak.Programda Paul Newman,Rober Redford gibi starlarla yapılmış söyleşiler var.İconoclasts Amerika'da büyük yankı uyandıran bir projeydi...Maç olduğu için izlemeyeceğim ama tekrarını verirler umarım...
Dediğim gibi maç saatinde verecekleri programda görkemli bir yapım...Sundance Channel yapımı bayağı ilgi çeken bir yapım...

Ben en çok atmosferi merak ediyorum 2 gün üst üste ayhan şahenkte maç yapıyoruz gerçi dün fazla kişi olmamasına karşın baya seyirci vardı(öteki bayan takımı maçlarına göre).Ve o gelenlerden kaçının bugünde maça geleceği ve hafta içiydi iş çıkışıydı saat geçti gerekli reklamlar(resmi site-gazeteler vb) haberler yapılmadı (gsbasket hariç tabi) bi derbi atmosferi oluşmadı belkide maçın bugün olduğunu çok az kişi var bide geçen haftadaki şansızlık darüşşaka yenilgisi vb. nedenlerle salonun dolmayacağı kanısındayım yanılıyomuyum?

Ah be Hüseyin :( ...Tufan'dan süre alacak olmamız sevindirici. Hadi! Bu hafta bizim haftamız olur inşallah. Dün kızlar, bugün erkek ve inşallah yarın futbolda liderlik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...