TBL 24. Hafta | Galatasaray CC 76 - 72 Kepez Belediye

Re: GALATASARAY - Kepez Belediye

Burak Ceyhan' Alıntı:
Herşeyden önce yine seyircinin takımımıza destek vermesi şart! Artık sakat oyuncularımızın düzelip eski formlarına döneceği kanısındayım! Maç zor olacak ama inşallah maçtan galip geleceğiz.

Yönetimimiz biletleri yine 3 bayan maçı 1 Kepez maçından oluşan kombine olarak satışa sunsun..
Federasyon maçı Cuma günü saat 20:00'de oynatsın..
Salon dolup taşar !!

Maç Cumartesi-Pazar günü herhangi bir saatte olmalı..
Biletler tek maç üzerinden satılmalıdır..

Şahsen; yine kombine yapıp 3 bayan maçı arasına 1 erkek maçı sıkıştıracaklarsa bilete ben yokum..

Murat Özyer bu takımın başında olduğu sürece bir adım ileri gidemeyiz.Bir arkadaş eski mesajalrımdan bir tanesini çıkarmış.Bana cevap yazabiliyorsanız beni eleştirebiliyorsanız eleştirin ama ben bu yöntemden anlamam.

Ugur Ciftci' Alıntı:
Murat Özyer bu takımın başında olduğu sürece bir adım ileri gidemeyiz.Bir arkadaş eski mesajalrımdan bir tanesini çıkarmış.Bana cevap yazabiliyorsanız beni eleştirebiliyorsanız eleştirin ama ben bu yöntemden anlamam.

Arkadaşım yeter yahu..

Gerçekten sabır taşırmaya başladın.Tamam, herkesin görüşüne saygımız var ve herkes dilediğini yazmakta özgürdür.Ancak sen abartmaya başladın.Her konuya yazdığın ileti aynı.Her cümlende Murat Özyer geçiyor.Eleştirinin de bir adabı ve stili var.Kaybettik,kötü oynuyoruz eleştiriler kabulümüzdür.Ancak bize bu zamana kadar güzel basketbol izlettiren ve üst sıralarda adımızın geçmesini sağlayan basketbolcularımız ve hocamız yanlışlarından arınıp herşeyi yoluna sokacaklardır.Çünkü bize söz verdiler.Biz de onlara söz verdik ve verdiğimiz sözü tutacağız.

HOCAMIZIN VE ASLANLARININ YANINDAYIZ !!

arkadaşlar bence maç çok zorlu geçecek kepez iyi bir takım özellikle lorenzo gordon bizi zorlar
benim merak ettiğim bişey murat hoca niçin beşiktaş maçında erdemden yararlanmadı?sakat mıydı erdem?
bence galatasaray takım olarak içeriden oynayacak ve dışarıdan oynayacak iki takım olarak ayrılmalıdır rotasyon
içeriden oynayacak takım :dee brown,hite,erdem(murat kaya),owens,hüseyin beşok
dışarıdan oynayacak takım:cüneyt,cenk,tufan,gaines,fatih
bence fatihin rotasyonda daha fazla yer alması gerekiyor onu 10 dakika ile oynatarak verim alamayız.ayrıca murat hoca fatihten hucumda bişeyler bekliyorum diyo ama hüseyin beşok'a indirilen toplar ona indirilmiyor bence

caglarkeceli' Alıntı:
arkadaşlar bence maç çok zorlu geçecek kepez iyi bir takım özellikle lorenzo gordon bizi zorlar
benim merak ettiğim bişey murat hoca niçin beşiktaş maçında erdemden yararlanmadı?sakat mıydı erdem?
bence galatasaray takım olarak içeriden oynayacak ve dışarıdan oynayacak iki takım olarak ayrılmalıdır rotasyon
içeriden oynayacak takım :dee brown,hite,erdem(murat kaya),owens,hüseyin beşok
dışarıdan oynayacak takım:cüneyt,cenk,tufan,gaines,fatih
bence fatihin rotasyonda daha fazla yer alması gerekiyor onu 10 dakika ile oynatarak verim alamayız.ayrıca murat hoca fatihten hucumda bişeyler bekliyorum diyo ama hüseyin beşok'a indirilen toplar ona indirilmiyor bence

Dışarıdan ve Gaines..Onu pek anlayamadım açıkçası.

Büyük ihtimalle bu maç da cuma akşamına alınacaktır ve alınmak da zorundadır.. bu maçın ardından, salı (18.03.2008) akşamı gran canaria deplasmanındayız.. Burada özel bir durum var.. Maçın oynanacağı Kanarya Adaları , Avrupa da falan değil.. Yani ismen Avrupa da ve İspanya ya bağlı ama yer olarak resmen Atlantik Okyanusu nun ortasında..Hatta İspanya dan daha çok Fas a yakın.. Buraya ulaşım çok zor ve meşakkatli.. Herhangi bir deplasmana gitmiyoruz.. İspanya ya gitmiyoruz.. Neredeyse Amerika ya gidiyoruz.. Aktarmalar dahil minimum 6 saatlik bir uçuş var. Takım erken gitmeli.. Belki de pazar gününden yola çıkar bizimkiler.. Arada bir gün kalsın diye maçı cuma akşam oynamak isteyeceğimizi ve böyle de olacağını düşünüyorum..

gaines ve fatih dışarıdan oynayayn takımda kaçan şutların ribauntu için yazdım ayrıca içeriye fatih ve gainesle daha iyi savunuruz

caglarkeceli' Alıntı:
gaines ve fatih dışarıdan oynayayn takımda kaçan şutların ribauntu için yazdım ayrıca içeriye fatih ve gainesle daha iyi savunuruz
Bırakın faitihi fln Hüseyin olsa Dee ile maçda 2 li oyunlaradn skor buluruz !!

Re: GALATASARAY - Kepez Belediye 14.03 Cuma 18:30

Galatasaray basketbol takımına eski saygınlığını kazandırdığı için hepimiz Murat Özyer'e minnettarız.Birkaç sene önce Play-out oynayan bir takıma kısa sürede kazandırdığı mücadeleci yapıyada saygı duyuyorum.Ama Galatasaray'ı bir sonraki adıma yani şampiyonluğa ulaştıracak hocanın o olmadığına inanıyorum.Beni bu düşüncemden dolayı aforoz etmeye çalışan arkadaşlar var.Bunları söyleyemeyeceksem benim burda bir işim olmaz.Saygı bekliyorum, lütfen!..

Ugur Ciftci' Alıntı:
Galatasaray basketbol takımına eski saygınlığını kazandırdığı için hepimiz Murat Özyer'e minnettarız.Birkaç sene önce Play-out oynayan bir takıma kısa sürede kazandırdığı mücadeleci yapıyada saygı duyuyorum.Ama Galatasaray'ı bir sonraki adıma yani şampiyonluğa ulaştıracak hocanın o olmadığına inanıyorum.Beni bu düşüncemden dolayı aforoz etmeye çalışan arkadaşlar var.Bunları söyleyemeyeceksem benim burda bir işim olmaz.Saygı bekliyorum, lütfen!..
Ben dediğine katılmıyorum ama düşüncüne saygı gösteriyorum !!!

Galatasaray - Kepez Bld.

Cuma - 18:30

Biletler Biletix'te 1 Ytl ..

Acaba maçın günü değişebilir mi? :roll:

zannedersem takım artık tam kadro ve lig seviyesinin üstünde bir oyun sergileyecek takımımız..tufansızlık..deesizlikk ne kadar kötü birşeymişş..

Tugay Aktepe' Alıntı:
Galatasaray - Kepez Bld.

Cuma - 18:30

Biletler Biletix'te 1 Ytl ..

Acaba maçın günü değişebilir mi? :roll:

Canaria,uzak deplasman dolduğu için cuma yapmışlardır,anlayabiliyorum da,18:30 çok tuhaf.Açıkçası benim açımdan iyi oldu;ancak bu saatte oynanırsa 300-400 kişiyi zor buluruz.

Bende ilk gördüğümde maçın günü ve saati değişmeli demiştim ama dün akşam Yiğiter Uluğ , Gran Canaria yol yorgunu Madrid'e bile 3 saat uzaklıkta deyince maçın ne kadar erken oynanırsa , o kadar iyi olduğunu fark ettim.Aslanlarımızı zor bir deplansman ve dün akşamkinden çok farklı bir takım beklemesinin dışında uzun ve yorucu bir yolculukta bekliyor.Ayrıca maç yine NTVSpor'dan yayınlanacak.

Arkadaşlar takımın cumartesiden oraya gitmesi şart 6-7 saat arası yol sürüyor.birde 4 saat farkı olması lazım kanarya adalarınla aramızda.o yuzden cuma oynamak iyidir...

cemal nalga ve fatih solak sakat değilse bu maçta daha fazla süre almalılar ve britton johnsen ile cenk akyol'u da bu maçta daha fazla oynatarak canaria maçına daha diri gidebiliriz.bu maçı kaybetmenin ligte bize çok şey kaybettireceğini düşünmüyorum. efespilseni son hafta sahamızda yendiğimiz takdirde bütün şampiyonluk adaylarına karşı playoff eşleşmelerinde bir sıkıntı olmayacak.maçın saatinden ve gününden de bu maçın fazla ciddiye alınmadığını düşünüyorum.maç bitiminden sonra sanırım takım hemen ispanya'ya gidecek ve uçak saatine göre ayarlanmış olabilir maç saati yoksa 20:00 da oynamak varken yangından mal kaçırır gibi neden haftaiçi saat 18:30 olsun.başka bir mantıklı açıklması yok gibi.