TBL 24. Hafta | Galatasaray CC 76 - 72 Kepez Belediye

Re: GALATASARAY - Kepez Belediye 14.03 Cuma 18:30

Pınar Anidjar' Alıntı:
Maç gününe lafım yok saati çok absürd! İnsanların işten çıkış saati...

Pınar bunları hep , her tarafa yazıyoruz ama olmuyor maalesef.. Ben Ntv grubunda basketbol maçı anlatanlardan birisini tanıyorum.. Belki rahatsız olur diye ismini yazmayayım buraya.. Yayıncı kuruluşun sıkıntısı bundesliga ( almanya fubol ligi ).. Bu ligden cuma akşamları ntvspor da 21.30 da canlı yayınları oluyor.. Eğer maç 20.00 de olursa bu maça yetişmiyor.. cuma akşamı ntv zaten basketbol maçlarına kapalı..bu nedenle hep erkene alınmak isteniyor ama neden 18.30 anlamıyorum.. hiç değilse 19.30 olması gerekir.. daha önce beşiktaş maçımız da 18.30 olarak açıklanmış ama 20.00 ye aldırılmıştı..

Neyse ne.. Sonuçta bir maça daha gidemiyoruz.. Geçmiş olsun.. Şu Torino ya bi gidip gelsin takım.. Ondan sonra ferah ferah istediğimiz saatte oynarız.. Cumartesi gecesi 22.00 falan süper olur bence.. Maçtan sonra Eyüp Abi de Taksim e otobüs kaldırtır :)

Bir yerde bir şey gördüm..Yeri değil ama benden de tam destek.. Eyüp Abi Torino ya uçak kaldırsın :)

Arkadaşlar maç büyük ihtimal 20.00 ye alınacak!!!

İnşallah maç 20.00 a alınır ve böylece herkez maça gelebilir. Bu maç bizim için tam bir dönüm noktası özellile fenerbahçe maçından önce çok kritik bir maç olacak.

Bu maçı almamız gerek.Hem Canaria galibiyeti üstüne iyi gider hemde FB maçı öncesi iyi bir moral olur.Alınması gereken bir maç.(her maç alınması gereken maç ama :) )

Berkay BindaL' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":kti1jlki]Arkadaşlar maç büyük ihtimal 20.00 ye alınacak!!!
Eyüp abi bence artık çok geç artık alınmaz !

aLınmasın 20.00' a. Ayhan Şahenk bizim için en ideaL saLon ya (!) doLdururuz artık yarın orayı :p

6 biLetimiz var 4 kişi kesin geLiyoruz. Diğer 2 biLet geLecekLerin izin durumuna bağLı ama geLemezLerse de artık sınıftan mutLaka 2 kişi buLuruz. Ancak maçın saatinin 18.30 oLması Lazım... :p[/quote:kti1jlki]
dostum niye alınmasın diyorsun?burda saat 20.00 a alınsa nerden baksan en az 100 kişi fazla gelir siz 6 kişi geliceksiniz diye 100 kişiden mahrum kalmak doğru mu?

Canaria deplasmanının çok uzak olmasından dolayı bu haftalık maç saatine ve gününe daha anlayışlı olmak lazm bence hatta daha erken bile oynanabilir açıkçası..ne kadar dinlenmiş çıkarsak rövanşa o kadar iyi olur bizim için. hem zaten istanbul'un cuma trafiğinde 18.30 olmuş, 20.00 olmuş çok birşey farketmez. bu son cuma maçımız zaten.

maça gelince; söylemeye bile gerek yok kazanmak zorundayız. hatta bundan sonra tek kredimiz kaldı bana kalırsa, o da ülker maçı.

bu maç Owens'ın maçı olabilir. ilk kepez maçında da 30 atmıştı,yine kepez maçı ve yine C. O. çok formda.

Arkadaşlar biri bana taksimden nasıl direk Ayhan Şahenk stadına gideceğimi anlatabilirmi?

@ Berkay BindaL

Sen öğrenci olduğun için 18.30'u sorun yapmayabilirsin ama burada yazan insanların çoğu işte çalışan, meslek sahibi kişiler..

Sen 16.30 gibi okuldan çıkarken o kişiler çalışıyorlar.. Senin gibi 16da değil 19da İŞTEN AYRILIYORLAR ;)

mustafakaya' Alıntı:
Arkadaşlar biri bana taksimden nasıl direk Ayhan Şahenk stadına gideceğimi anlatabilirmi?
Ankara´da ikamet eden biri olarak tarif edeyim, bu ayıp da sana yetsin ;)

Taksim´den metroya bin, son durak 4. Levent´te in. Metro çıkışında Maslak dolmuşuna binerek ulaşabilirsin salona. Her ihtimale karşı şöföre sor; Darüşşafaka´dan geçiyor mu diye.

Onur Yavuz' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Taksim´den metroya bin, son durak 4. Levent´te in. Metro çıkışında Maslak dolmuşuna binerek ulaşabilirsin salona. Her ihtimale karşı şöföre sor; Darüşşafaka´dan geçiyor mu diye.

tecrübe konuşuyor hahaha :p

mustafakaya' Alıntı:

STAD ?

Ben mi yanlış biliyorum, yoksa yüzyıllardır basketbol salondamı oynanıyor ?

Taksim - 4.Levent Metrosuna bin.. Son durakta in metroda ;)

Ardından metronun ordan alt geçitten karşı tarafa çıkacaksın.. Sonrada tam çıktığın yerde zaten dolmuşlar, otobüsler var..

Onur Yavuz' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Abi saol ben yolumu buldum Taksim den 25T aracına binecem o şekilde gitmeyi planlıyorum. Maç saati ile ilgili net bilgisi olan varsa ltfn yazsın !

Mustafa kardeş..

Taksimden 40T aracına binersin..İstinye'de inmiş olursun..

İndiğin duraktan yukarıya yürüdüğün zaman salona varmış olursun.. :p