TBL 24. Hafta | Kepez Belediye 75 - 69 Galatasaray CC

Beko Basketbol Ligi
24. Hafta Karşılaşması

Kepez Belediye - Galatasaray

Tarih : 28.03.2009
Saat : 15:30
Yer : Kepez Belediye Spor Salonu

Re: TBL | Kepez Bld. - Galatasaray

Halil ÜNER Daçka'dan sonra Kepez'i de ligte bırakmaya çalışıyor büyük ihtimalle ikinci mucizeyi gerçekleştirecek.İşimiz çok zor Fitch her maç 25-30
civarı atıyor Traktör pota altında çok iyi Barış Güney kendini bulmaya başladı
Bu maçtan galibiyet çıkarırsak karabulutlar dağılmaya başlar.

Pota altında Traktör çok zor tutulur..3lük bile atıyor..
Fitch kötü defansımıza karşı lokum gibi sallar..

Burdanda mağlup çıkabiliriz..
Casa'ya yenilen takımdan güven yok demektir..

Dışarıdan iyi atan oyuncu ve takımlara savunmamız sıfır. Bu nedenle Fitch2in atacağı şutlar için gününde olmaması tek şansımız gibi. Sezon başındn beri iyi atan takımları sadece seyrediyoruz.

Deplasmana gidiyoruz ve Kepez'İn çok iyi bir çıkışı var.Kepez bu maçada çok asılıp,yokları oynayacaktır.Bizimde artık yenilgiye tahammülümüz yok.Güzel bir maç olacak.

Gerald Fitch en az 20 sayı atar ve Kepez Belediye kazanır.
Maçtan sonra Fitch'e sorunlu,vurdumduymaz,kişiliksiz sıfatlarını uygun gören çoğu kişi Fitch keşke bizim takımımızda olsa diye yakınır...

Ben hala öyle düşünüyorum ve bizim takımımızda olmasını istemiyorum :)

Graves ve Hosley gibi top tutan iki adam daha varken ;)

Maça gelirsek ben Play-Off ile ilgili konuda bu maçı kaybedeceğimizi düşündüğümüzü söylemiştim. O zaman takım daha fazla umut veriyordu. Şimdi bu görüşüm daha da pekişti. İnşallah yanılırım.

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Halil ÜNER Daçka'dan sonra Kepez'i de ligte bırakmaya çalışıyor büyük ihtimalle ikinci mucizeyi gerçekleştirecek.İşimiz çok zor Fitch her maç 25-30
civarı atıyor Traktör pota altında çok iyi Barış Güney kendini bulmaya başladı
Bu maçtan galibiyet çıkarırsak karabulutlar dağılmaya başlar.
Baris Güney ne zaman Kepeze gitti? Aliaga Petkim´de digil miydi?

Rakibin açlığını da düşününce kazanmak zor gözüküyor.Bunu da kaybedersek kafadan 4. sıra zaten sezon sonu.İnsanın içi acıyor 2 haftadır kaçan fırsatları gördükçe.

bizim gibi ligin en iyi savunmasını yapıp şimdilerde ise bırak ligi avrupanın en kötü savunma yapan takımına dönmemiz çok garip..eğer fener maçındaki savunmayı yaparsak sorun değil..ama son 1 aydır ki savunmayla kepez (Fitch ve traylor) bizi perişan eder..

eft zor maç ama biz gene orada olucaz her zamankı gibi..antalya bşb. maçıda zordu ama hem trübün iyiydi.hmde oynayan 6 oyuncumuz.biz gene gidip üzerimize düşenı yapıcaz.gerisi onların keyfine kalıyor..

Slm arkadaşlar uzun zamandan beri siz beğenerek takip ediyordum sonunda üye oldum aranıza alırsanız bende katılmak istiyorum..

Ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum herkesin aksine. 3. maçı üst üste kaybetmek istemeyecektir koç ve oyuncular o yüzden de özellikle ted maçındaki isteksizlik olmayacaktır takımın üzerinde. Graves Fitch eşleşmesi enteresan olacak ve benim de bu eşleşmede oyum graves'den yana. Murat da oynarsa ki, oynayacak zannediyorum Atkins daha az zaman alır ve takım daha verimli oynar diye düşünüyorum...

Kepez Fitch in gelmesiyle iyi bir performans sergilemeye başladı.Ancak ben bu transferden sonra daha iyi bir performans bekliyordum Kepez den,beklentilerimin altında kaldılar.Sezon başından beri sergilediği performansla dikkatleri çeken Traylor son maçlarda formsuz.Bu maçı almak için Fitch i durdurmamız galip gelmemize yetecektir.Kepez in bu sene maçlarını oynadığı yeni salonu nda iyi bir atmosfer oluşturuyor taraftarlar.Normal maçlarda bile salon dolarken bu salonda hınca hınc olacaktır salon.ORADAYIZ!