TBL 24. Hafta | Kepez Belediye 75 - 69 Galatasaray CC

Re: TBL | Kepez Bld. - Galatasaray

Osman Aydın' Alıntı:
Ewe Basket ve Casa maçlarınıda Tugay Abi açmıştı.Ama sonuçları hepimiz biliyoruz dimi? :p
Nedense bana hiç komik gelmedi.. Bu konuyu Tugay açtı diye yenilirsek mutlu olacağını düşünmeye başladım..

Boş ver Saadet,takılan takılsın kendi halinde... Tugay Abi'nin de onun da bunun da ne olduğunu bu forum gayet iyi biliyor.

Bu hafta biz Kepezle oynadık,maç boyu sadece bir defa geriye düştük ve güzel güzel de yendik adamları. Fitch'i İsmail Çevik savundu,mükemmel de oldu. Saha içi isabeti yok neredeyse,teknik faulden çok sayı buldu yoksa sayı atamayacaktı.

Traktör karşısında da müthişti bizim takım,anlamıyorum Selçuk yapıyor da Cimbom yapamayacak mı? Yapar yapar da antrenöre bağlı,getir Galatasaray'ın başına Cengiz Abi'yi... Gör takımın halini... :p (şaka)

Arkadaşlar, abiler kardeşler!

Biliyorum hepimiz son 2-3 haftadır çok demoralize olduk, fakat daha hiç birşey kaybedilmedi!

Potansiyel olarak çok yüksek bir takım kuruldu, takım kimyasını Koray hoca oluşturabilirse bu takımın şampiyon olabilecek gücü var!

Ayrıca oyuncular artık şunu gördüler ruhsuz ve isteksiz oynarlarsa bu taraftar onlara gereken tavrı koyacaktır!

Lütfen desteğe devam edelim!

Kepez maçı bizim ayağa kalkma maçımız olacak, kimse merak etmesin, yenip geleceğiz!

Ondan sonraki maçlarda salonu doldurup gerekli hırsı motivasyonu tribünden bizler vereceğiz!

YILGINLIK YOK DESTEĞE DEVAM!

Eğer yenilirsek son sözümüz olur...Ama yenersek yeni bir başlangıc olur...Tekrar Geliyoruz diyebilmemiz için kazanmamız şart...

Murat Birben' Alıntı:
Ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum herkesin aksine. 3. maçı üst üste kaybetmek istemeyecektir koç ve oyuncular o yüzden de özellikle ted maçındaki isteksizlik olmayacaktır takımın üzerinde. Graves Fitch eşleşmesi enteresan olacak ve benim de bu eşleşmede oyum graves'den yana. Murat da oynarsa ki, oynayacak zannediyorum Atkins daha az zaman alır ve takım daha verimli oynar diye düşünüyorum...

Abicim alınma ama ben Fitch'in Gravesi mahvedeceğini düşünüyorum.Gravesin savunması burda bahsedilen kadar iyi değil.Daha doğrusu benim salondan gördüğüm ve birçok arkadaşla üzerinde uzlaştığım bir düşünce Gravesin savunması.Bir kere savunmada yerini çok kaybediyor.Sonra çoğu maçta tuttuğu adam kral oluyor.İnşallah anlatabilmişimdir.

Açıkçası Casa maçından sonra bu maç için pek ümitli değilim..
İnşallah başta ben olmak üzere kaybederiz diyenler yanılır ve takımımız çok rahat bir galibiyet alır..

Biz bu maçı alalım ben basketboldan bir şey anlamıyorum...Bu kadar abartmaya gerek yok ama bence galibiyet yüzdemiz %5 den fazla değil..

Umut Erdem' Alıntı:
Biz bu maçı alalım ben basketboldan bir şey anlamıyorum...Bu kadar abartmaya gerek yok ama bence galibiyet yüzdemiz %5 den fazla değil..

Bu hafta seyrettim Kepez'i,abartılacak hiçbirşeyleri yok. Canlı canlı sahanın içinden seyrettim. Abartmayalım lütfen,bulunduğu yerle takım kalitesi aynı değil tabii ki ama bizi yüzde 95 yenecek bir takım da değiller.

Futboldaki kara bulutlar basketbola da sıçradı gibi görünse de zor geçmesi beklenen bu tür maçlardan alınacak bir galibiyetle yeniden bir düzlüğe çıkacağımız gerçeği de vardır..Bana göre bu maça iyi asılacaktır oyuncular..

ben galatasaraylıyım.karşımda miami de,Lakers da olsa kazanma şansım %51 dir.en azından %51 olduğuna inanırım. bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. galatasaraylıyım o halde realist değilim.

Burak Yılmaz' Alıntı:
ben galatasaraylıyım.karşımda miami de,Lakers da olsa kazanma şansım %51 dir.en azından %51 olduğuna inanırım. bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. galatasaraylıyım o halde realist değilim.

ağzına sağlık

takım olamadığımızı ve mücadele etmediğimizi düşünüyorum (bir iki oyuncu hariç).. dolayısıyla belki bu macı kazanabiliriz bazı oyuncuların gunluk yuksek performansıyla ama şampiyon olacağımızı veya playofflarda herhangi bir başarı gostereceğimizi düşünmüyorum..
istediğiniz kadar yıldız oyuncunuz olsun inançlı , hırslı ve takım olabilen bir takım şampiyon olabilir ..
"galatasaraylıyım o halde realist değilim." sadece güzel bir slogan olur.. başarı getirmez.

ben de bu hafta kepez'i tribünden selçuk'a karşı seyrettim... Alperen Kaplan'ın da dediği gibi yalnız bir kere öne geçebildiler maç boyu... maç başında fitch-saunders-traylor üçlüsüyle başlayıp ilk 8 dakika sadece 4 sayı atabildiler... etkili oldukları anlarda mcclinton-fitch-traylor üçlüsü sahadaydı... traylor'ın yanındaki uzun levent bilgin 5. faulü alınca fitch-saunders-traylor'a dönmek zorunda kaldılar ki bu maçın kırılma noktası oldu...sonra selçuk maçı kopardı zaten...
yani kepez'in anahtarı ne fitch'te ne de traylor'da...
bu takımın kilit oyuncusu darren mcclinton'dır...

Alperen Kaplan' Alıntı:
@Osman Aydın

Yenileceğiz diyordun Kepez maçı için ne oldu?

Galiba kafasına koca bir tuğla düşmüş.

Maça gelirsek inşallah yeneriz.Ama bu ciddiyetsizlikle zor..Takımda savunma denen şey kaybolmuş ne yazıkki.

Umursamaz oyuncularımız nedeniyle Kepez Belediyesi maçını kazanılma ihtimalını çok az görüyorum ama oyuncularımız hırs yaparsa ki çok az görüyorum bu ihtimalı maçı çok rahat alırız . Fitch bu maça özel olarak hazırlanacaktır , 25 civarıda şut kullanacaktır .