TBL 24. Hafta | Kepez Belediye 75 - 69 Galatasaray CC

Re: TBL | Kepez Bld. - Galatasaray

cüneyt erden fenerbahçelidir millli takımda ntvsporun anketinde bu cvpı vermişti neyse bu maçı lütfen ciddiye alın çocuklar yapabilirz

Önemli olan giydiğin formanın hakkını vermek mi yoksa formasını giydiğin takımın taraftarı olmak mı?

Maçı kazanırız ama önümüz aydınlık mı? Bunu kestirmek güç. Takımın maşallahı var! TEDAŞ gibi bir aydınlatıyor, bir karanlığa boğuyor...

Neyin Tartışmasıdırki bu şimdi durduk yere laf cıkartıyorsunuz

Adam fenerli olsun beşiktaslı olsun farketmez giydigi Galatasaray formasının hakkını verdikden sonra sorun yok bu cüneyt şu feneri 11 sayı farkla yendigimiz en son macta en kritik yerlerde 3'lük atıp macı koparan adam degil mi ?

Benim gözümde Hüseyin ile birlikte sahada En Büyük Galatasaraylıdır. Cüneyt kaptan!

Bir Fitch hayranıyım. Bu maçı iple çekiyorum. Ama bu maçta her attığını kaçırır inşallah.
Bence Fitch'ten sonra onun kadar iyi bir skorerimiz olmadı. Bir de ondan önceki sezon malik dixon vardı. Geçen yıl play-off'ta elenmemizin en büyük nedenlerinden biri de buydu bence.
Bu yıl daha iyiyiz bakalım..

Ben takımıma olan inancımı kaybetmedim arkadaşlar.Bu kadro Kepez'i geçer iyi bir hava yakalarsada şampiyon olur.Her şey GALATASARAY için.

Bende baktım digitürkte yayın akışına Spormaxde mac kesin verilecek Sky'ü bilemicem farketmez benim icin ama tüm basketbolseverlerin izlemesi icin inşallah Skytürde verir

Şimdi Yayın Akışına Baktım Maç Skytürk'te Gözüküyo
40544564.png

O zaman macı her iki kanalda verecek saçmalık ama neyse burası Türkiye :)