TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker: 76 - GALATASARAYIMIZ: 72

bu takımı desteklleyelim,çünkü 20 sayıdan maçı almaya getirmişse başka ne denebilir ki.bu kadaR SAKAT OYUNCUYA RAĞMEN ULEB TE ÇEYREK FİNALDE...PLAY OFF TA DA SERİLER 1-1........UZUN YILLARDIR GS BASKETTE BENİ HİÇ BU KADAR HEYECANLANDIRMAMIŞTI....DEVAM ASLANLAR FENER İ PLAY OFF TA ABDİ İPEKÇİYE GÖMECEKSİNİZ İNANCIMIZ TAM....

Sene başından beri Murat Özyer'den rahatsızım. Genel olarak olumlu konuşmam ama dünkü maça müdahalelerinden dolayı hocamızı tebrik ederim. Çok yerinde taktiklerle maça bağlandık ve kazanabilecek performansı gösterdik.

Maçta oyuncularımız elinden geleni yaptı. Hüseyin'in yokluğunu kesinlikle hissettik. Özellikle Fatih Solak'ın kritik dakikalarda akla mantıga sığmayan hatalarından ötürü :S

Neden galip gelemedik? Bırakalım Fener'e 1 puan kritik değil. Ancak böyle mücadele etmeliyiz. Önümüzdeki maçlardan puanlar çıkararak ligi olabilecek en iyi sırada bitirmeliz. İstediğim 4.lük, umarım başarırız.

Maçı anlatan şahıslar (artık adlarını bile yazmak istemiyorum forumdada yasaklansın bence) Maça o kadar hazırlanmışki maça nerdeyse fener marşını taraftarla birlikte söylicekti .Ya tamam ev sahibi takıma atmosferden dolayı biraz daha iyi fazla yorum yapılabilir ama bu kadarda olmaz.Bu kadar Yanlı bi maç anlatan kişi ve basket maçı izlemedim gerçi maçı izlerken bildiğim bütün küfürleri ettim.Adam resmen Girip basket atcaktı ya yok solomon bu kadar kötü oynamazmış yok rakip uzunları çok iyiymiş kardeşim bizde biliyoz ama böyle maç anlatılmazki yok içerden oynasınlar Yok biz öndeyken gs ye sorsanız ne isterdin maçın sonuna böyle girmek(durum berabere)Sanki biz yenilmeye geldik allahım ya -fb böyle iyi hücüm ediyo hani içerde bizim uzun yokya fatihide adamdan saymıyo gerçi maçın sonlarında gördük owensın ganies in smacına sıradan bi yorum yaparak güzel bi smaç derken mirsadın içerden boş turnikesiyle adam çoşuyo resmen kardeşim zaten maştan önce dandik kanalınızdaki bütün yayınlarda bizi küçümsediniz bari maçta yapmayında oynanan baketbolun hakkını verin nerdeyse 30lu farklardan gelip 5 sayı öne geçen bir takım var karşında emeğin hakkını verin hiçbirşeye saygınız kalmamış bari EMEĞE SAYGI.tabi onlarında morali bozuldu gs nin böyle yüreğinle oynayacağını farkı umursamadan oyundan kopmayan maçı koparma noktasına kadar getireceğini tahmin etmiyorlardı şakın ördeğe döndüler.Ama onlarda suç yok kanalın sahibinin fanatik bi fenerli olduğunu bilmeyen yok suç ntvye şimdiye kadar bir rakibin çıkmaması ve tbl maçlarını alıp keyfini sürmesi.Söylenecek çok şey var ama artık sözden öteye gitmiyo herkes kimin ne olduğunu çok iyi biliyo

NTV OUT Kanal 24 İN

ihsan bayulken degil sanki ihsan bayulgen, komik sey seni.
sakalioglu senin sakalina tukureyim ben.
ama sakalin yok tabi sakalsizoglu olacak idi pardon.
maca gelirsek ah. ah. ah. son periyodunu izliyebildim ntvspor yok bizim evde cogu kiside olmadigi gibi, bir arkadas sopecast linki koydu siteye allah razi olsun ondan.
onun sayesinde macin son periyoduna bakabildim.
az kaldiydi maci kazanacaktik ama kaderde maglubiyet varmis bunu onliyemeyiz.
butun oyuncularimizi tebrik ediyorum mucadelerinden dolayi bu kutsal formayi layikiyle terletikleri icin. savastilar cabaladilar ama olmayinca olmiyor .
cumlemi noktalamadan once, son soz olarak,
bu sene baskete tarih yazacagiz.

36-18 in açıklaması yok diyen arkadaşların basketbol bilgisine şaşıyorum doğrusu..

Sebepleri sayalım ;

Murat Kaya'nın ilk 5 başlaması.
Gaines ve Owens ikilisinin 4-5 şeklinde başlaması.
Tufan, Hite gibi skorerlerin oyuna geç girmeleri.
Fatih Solak'ın oyuna çok geç girmesi.

Sonuç ;

Ribaund alınamadı, rakip bir seferde 3-4 hücum yaptı.
Sayı bulunamadı , Murat Kaya bu maçı kaldıramadı.

2. yarıda değişen ise ;

Hoca iyi 5 çıkardı, istekli savunmayla beraber 2. atış şansı verilmedi.
Ribaundlar alındığı için hücuma hızlı çıkıldı, iyi atışlarla takım ivme kazandı.

( Helal Olsun başlıklı mesajımı maçtan sonra atmıştım ve Aslanlarımızı yürekten kutlamıştım, maç hakkında yorum yapmak istemiyordum ama 36-18 i anlayamayan arkadaşları kendimce aydınlatma ihtiyacı duydum.Çünkü Murat Kaya'da ısrar eder, Hite ve Tufan'ı kullanmamaya devam edersek daha çok 36-18 görürüz, her maç da böyle dönmez.)

spiker ve hakem krizini bir kenara bırakırsak , takımımız dün mükemmel bir oyun oynadı. ilk yarıda uzun sıkıntısı doruk noktasına çıksada fatih solak'ın girmesiyle beraber müthiş bir geri dönüş yakaladık. olmadı kazanamadık önemli değil fakat yinede çok iyi oynadık.

haftasonu beykoz maçımızı ntvspor yayınlıyor... inş. bu spiker gelir yine... bir iki çift sözümüz olacak kendisine....

ilk önce şunu belirteyim. tribündeki fenerli taraftarların arasından maçı seyretmek ve onların zor anlarına
şahit olmak çok keyifliydi. nasıl korku ve endişe içerisinde olduklarını görmeniz gerekti. ama maalesef 5 sayı önde iken maçı kaybetmek kötü oldu. anlamlı bir galibiyet gelyordu.olmadı..
fener taraftarları ile ilgili söylenenlere harfiyen katılıyorum. küçücük çocukların ve hayretler içerisinde kalmama rağmen kendilerine bayan diyen insanlıktan nasibini almamış kişilerin ettikleri küfürleri hayretle seyrettim. 'ma aile küfür edenler mi derseniz, küçücük beyinlere yerleştirdikleri küfürlerdenmi...
maalesef basketbol bu hale geldi..
görüntülerden görmeyenler için söyleyeyim, olayların çıkmasının sebebi mirsad denen kişidir.. mola alındığında yerinden kalkıp cenk'e vurması ve ne tesadüftür hakemlerin görmemesi olayları büyüttü..

aslında söylenecek çok şey var.. sahaya atılan 3 olaydan sonra ananstanmı, galatasaray bench'inin arakasından tahrik edici durumdan mı, bizim maçların aksine sahada hiç polisin olmamasından mı ( özellikle bizim maçlarda aslan kesilen saha içi amirlerinin nasıl pusup oturduklarımı), söylenecek çok şey var.. ama bu korku onlara yetti bence...
bence maçın kırılma anı 5 sayı önde iken alınabilecek bir mola, oyuncuları rahatlatırdı.. ama yinede bütün oyuncuları kutluyorum, çünkü insanlık dışı bir atmosferde oyun oynamaya çalıştılar
saygılar

Bu maçta murat hoca fatihi daha önce kullansaydı,fark bu kadar açılmayacaktı.bide hite 14 dakika kalmış sahada galiba,amerikaya gidip geç dönmüş herhalde oyüzden az dakika verdi.hite ısındaydı oyuna rahat alırdık maçı.hite son toplarda sorumluluk alabilecek oyuncu ksk maçında da son topu dee kullandırmıstı murat hoca hepimiz hite kullnaması gerektiğinden bahsetmiştik..

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Bu maçta murat hoca fatihi daha önce kullansaydı,fark bu kadar açılmayacaktı.bide hite 14 dakika kalmış sahada galiba,amerikaya gidip geç dönmüş herhalde oyüzden az dakika verdi.hite ısındaydı oyuna rahat alırdık maçı.hite son toplarda sorumluluk alabilecek oyuncu ksk maçında da son topu dee kullandırmıstı murat hoca hepimiz hite kullnaması gerektiğinden bahsetmiştik..
Hite'ın Amerika'ya gidip gec dönmesiyle alakalı bi durum yok. Huseyin'in sakatlanmasından ötürü onun boşlugunu owens ile doldurduk .Otomatikmen Hite dışarda kaldı (Dee,Owens,Charles) ;)

Maçı son topa getirip kazanamamak üzücü.Olsun,22 sayıdan gelip 8 bin kişinin soluduğunu görmek ayrı bir keyif :p Şimdi bütün amaç ligi fülkerin üzerinde bitirip saha avantajını almak.Bunun içinde fülkerin bir maç kaybetmesi yeterli.Yani fülkerle aynı puanda olsak da önlerinde olcaz 2 li averajla.Bunun içinde artık ligde bütün maçları kazanıp fülkerin takılmasını bekleyip ligi 3 .bitirmek olmalı.Saha avantajı olası play-off eşleşlmesinde çok önemli.Eğer eşleşirsek A.ipekçide başlamaktansa Ayhan Şahenk de başlamak çok daha kolay geçmemiz anlamına gelir.

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
Serdar Aslan":wqmi7pd0]NTV SPOR'a atabileciğimiz bir mail adresi var mı?[/quote] [url="http://www.ntvmsnbc.com/ntv/okuyucu_gor' Alıntı:
http://www.ntvmsnbc.com/ntv/okuyucu_gor[/url] ... rus_01.asp
buyur[/quote:wqmi7pd0]

Ben mail attım;

Ülker-Galatasaray basketbol maçında sunucu osman sakallıoğlu ve yorumcunun ihsan bayülken'in açık taraflı anlatımını portesto ediyorum. Bir sunucunun ve yorumcunun yayın sırasında tarafsız bir anlatım göstermesini istemenin hakkımız olduğunu düşünerek artık bu taraflı ikiliyi Galatasaray maçlarında değil anlatım ve yorumları ile açıkça belli ettikler tarafları Ülker maçlarına görevlendirilmesini istiyorum.

Ortak tepki verelim.

Tuncay Genc' Alıntı:
Ahmet Kıraklı":2jmwjml6][quote="Serdar Aslan":2jmwjml6]NTV SPOR'a atabileciğimiz bir mail adresi var mı?[/quote] [url="http://www.ntvmsnbc.com/ntv/okuyucu_gor' Alıntı:
http://www.ntvmsnbc.com/ntv/okuyucu_gor[/url] ... rus_01.asp
buyur[/quote:2jmwjml6]

Ben mail attım;

Ülker-Galatasaray basketbol maçında sunucu osman sakallıoğlu ve yorumcunun ihsan bayülken'in açık taraflı anlatımını portesto ediyorum. Bir sunucunun ve yorumcunun yayın sırasında tarafsız bir anlatım göstermesini istemenin hakkımız olduğunu düşünerek artık bu taraflı ikiliyi Galatasaray maçlarında değil anlatım ve yorumları ile açıkça belli ettikler tarafları Ülker maçlarına görevlendirilmesini istiyorum.

Ortak tepki verelim.[/quote:2jmwjml6]
Çok fazla kibar bir mail olmus...Bazılarına anladıgı dilden cevap vermekte fayda var bence.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Zihni Öztürk":1lvjyea1]
Ülker grubu ile yapılan anlaşmayı bu forumda çok eleştirdik hala daha eleştiriyoruz, bence kesinlikle Ülker ile yollar ayırılmalı.
Ülkerle yapılan anlaşmanın sorumlusu Canaydın ve zihniyetinin kadüklüğüdür vede Murat hoca ile bir alakası yoktur, takımın başına geçmesinde Ülker grubunun etkisi vardır ama sonrasında yaptıkları ile ben taraftarın gönlünü kazandığını düşünüyorum.
Uleb cup tan İntertoto diye bahsederek aslında biraz art niyet sergilemişsiniz doğru betimleme uefa olacaktı bir ara düzeltirseniz sevinirim.
Ben ulebdeki final8 i büyük bir başarı olarak görüyorum ama EUROLEAGUE giden yolda!!!
Son olarak biz şuan diğer büyük takımlarla kıyaslanacak olacak başarısızız diyebileceğiniz bir durumdamıyız???
Yani daha düne kadar fb altmızdaydı, Telekom hala altımızda şampiyonluk kaçmamış, play offlarda bjk ve fb ile 1-1 başlayacağız, telekomu yenersek avantajlı olacağız, efesi kendi sahamızda yenme şansımız yüksek vs......
Lütfen daha itidalli olalım!!![/quote:1lvjyea1]
Tamamen katılıyorum öyle yada böyle bu seneki atılımdan sonra cok daha iyi sartlarda sponsorlar bulabiliriz vodafone gibi turkcell gibi vs vs vs....

Ama yine bildiğim kadarıyla murat ülker de Adnan polat'ın iyi arkadası.Sartlarımızı iyilieştirsen ve takıma çok çok faydası olacak sıradan değil kalburüstü Abd'li oyuncu getirsinler.

Bugün FANATİK Gazetesi 11.Sayfa da Yorumcu ile ilgili çok güzel bir tepki haberi koymuşlar.Çok fazla tepki almış,herkes kim bu diye soruyomuş!!!!!

Bir not da SİPRU Programı için bu Program BETA Aşamasında bir program benim 1MB internet hızım var ama görüntü ve izleme çok kötü bolca kopmalar,donmalar vs.vs.vs... Ç.Şamba akşamı delirdim resmen böyle b.ktan bir program görmedim.

Bende Sopcast yükledim ama izleyemedim,maç bitmişti.O daha iyi en azından.