TBL 25. Hafta | Galatasaray CC 86 - 85 Mersin BŞB

Re: TBL|Galatasaray-Mersin Belediye

Lofton,McCalebb, Ffriend

Kepez'e yenildiysek,bunlardan fark yeriz bu anlayışla..
Bir takımın gardı olmaz mı ya ?

çok formda mersin en formda isimde altan inanç kOÇ olayı ayrı zaten onu geçtik inançdan da beter altan var ilk maçta idmana gittğimde beni atkılı görünce yarın onu saklıcaksın demişti bende görüşürüz demiştim küfürlü nickleri de vardı face de bize karşı adam fanatik f5li geçen seneki kankası polat kaya ile beraber yine çok kaşınmışlardı ya neyse hesap görülür istanbulda..

Lofton formsuz, 47'Den sonra adama top kullandırtmıyorlar, Basden kaç maçtır bitsede gitsek havasında şutu zayıftı bildiğimiz gibi önceden şimdi ise tamamen 0. McClaeb çok formda müthiş bir delici. Kimani ise kendi havasında maçlarda o kadar sövüyoruz hareketlerine ama nası yapıyor anlamıyoruz her maçı 20-10 ayarına getiriyor. Onur çok büyük eksiklik. Nedim yücel katkı veremiyor ama ümit sonkol kendini buldu. Efesden sonra ligin deplasman kralı mersin. Evinde kaybettiği saçma sapan beleş maçlar olmasa direk ilk 4'te olacaktı zaten.

Ahmet Kandemir dün yerel bir kanala çıktı değerlendirme yaptılar. Evde değil ama deplasmanda daha rahat oynuyoruz favori biziz galatasarayın durumu ne olursa olsun kazanıp döneceğiz hedefimiz 5.lik dedi. Ona göre ribaundlarda ezeceklermiş çok rahattı aynı ilk maçtan önce söyledikleri gibi. İlk maç idmanına gittiğimde bizim takım salondan ayrılırken hüseyin beşokla karşılaşmışlardı kandemir hüseyine takılmıştı ayağı sarılı olduğu için: boşuna zorlama kendini zaten yenileceksiniz diye!. Gülüştüler hüsoda görüşürüz hocam diyip kapadı. Sonuçta ortada laflar ve kollar kOÇ'lara girdi. Aynısını diliyoruz.

Arkadaşlar bu İnanç Koç olayını ilk yarıdaki deplasmandan hatırlar gibiyim fakat tüm olayı anımsayamadım...Bilen arkadaşlardan rica etsem olayı tam olarak anlatabilirlermi acaba? Saygılar...

unutmadık KOÇ um.. !!!

ilk yarıdaki maçta yaptığı çirkeflikler, terbiyesizliklerini unutmayız.. !

inanç KOÇ Galatasaray taraftarının büyüklüğünü bu maçtada görecektir. bunda en ufak bir şüphem yoktur.. son zamanlardaki kötü günlerimiz bu maçta son verecez umarım.. Galatasaray düşmanı bu şerefsizleri güldürmeyecez.. herkes salonda takımımızı desteklemeli bence.. inanç KOÇ a gereken ilgiyi vereceğinizden zaten şüphemiz yok 8)

Atkins'e çeşitli şeyler söyleniyor ama Sultan Rasho şu anda hiç de fena bir performans ortaya koymuyor. Rashid ile devam...

Bir takım guardı kadar konuşur diye bir klişe vardır. Bu guard ile bu kadar, bu maçı bile kaybedebiliriz. Motivasyon, oyun zaten eksilerde. Kısacası bu maçı alırsın, bir iki maç daha alırsın, yine bizlere bir klasiği daha yaşatarak play-offlarda süpürülürsün.

Ya Arkadaslar Fener Macinda Rashid O kadar guzel oynadiginda hic biriniz dediniz mi bundan guard olmaz fln die simdi adam 1-2 mac ritmini bulamadi die hemen guard olmaz diosunuz bu kadar acimasiz elestirmeyelim

Bu maçı deli gibi oynayıp kazanacaklar!

Başka şansları yok, formanın hakkını verecekler oyuncularımız!

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
Ya Arkadaslar Fener Macinda Rashid O kadar guzel oynadiginda hic biriniz dediniz mi bundan guard olmaz fln die simdi adam 1-2 mac ritmini bulamadi die hemen guard olmaz diosunuz bu kadar acimasiz elestirmeyelim
abi bir iki maçtır mı ?? fenerbahçe maçından sonra ben doğru oynadığı yemin etyorum 1maçı hatırlamıyorum ???