TBL 25. Hafta | Galatasaray CC 86 - 85 Mersin BŞB

Re: TBL|Galatasaray-Mersin Belediye

Ben artık Basketbol maçı izlemeyeceğim diyordum ama galiba kendimi tutamayıp izleyeceğim. İnşallah 3 haftalık kötü gidişe bu maçla bir son vereceğiz. Başarılar Aslanlar...

Bu maçıda kaybedersek kendi adıma yaparım protestomu.Neler oluyor takıma hayret verici!

ben Koray Hocaya hala guveniyorum ama guvenim yavas yavas azalmakta takım boyle giderse takımın basına sezon sonuna kadar Orhun Ene getirilebilir

yama yama yama koptu mu yama, bir sezonda üç koç değiştir, guardını değiştir, uzununu değiştir, menajerini değiştir sonra niye şampiyon olamıyoruz!

istikrarın 'i'si yokken, hala şampiyonluktan bahsediliyor....

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
yama yama yama koptu mu yama, bir sezonda üç koç değiştir, guardını değiştir, uzununu değiştir, menajerini değiştir sonra niye şampiyon olamıyoruz!

istikrarın 'i'si yokken, hala şampiyonluktan bahsediliyor....

Ben bu yazının altına imzamı atarım arkadaş!!!

arkadaşlar imkanı olan herkes bu maça gitmeli.. Takımımızı yalnız bırakmayın.

giren çıkan inanç'a

unutmadık kOÇ'um..!!!!!

Lofton,McCalebb,Frriend 3 lüsünü durdurmak maçın kilit noktası olacak.Atkins'in süresinin azaltılması kanaatindeyim 1 numarayı Cüneyt ve Graves paylaşmalı

bu maçı kaybedersek bir sonraki maçı daha bir gururla seyrederim.

sarı-kırmızı
galatasaray
g ve s
1905
Ali Sami YEN

yeterli bir sebeptir umarım.

Savunma yaparsak Türkiyede yenemicegimiz takım yok bu kadar basit ayrıca bizim işimiz degil kadro kurmak Koray hocanın işine karışmak ama ne yapim icimden geldi Toliver,Hüseyin,Hosley,Murat Kaya,Graves iskeletimiz olmalı oyuncu degiştirirken en az bu kadrodan 2 si süre almalı cünkü bu oyuncular sahada olmadımı işler kötüye gidiyor

İnan k'u atlamamak lazım taraftar gerekli mesajı verecektir

Maça az kaldı ya bayağı heyecanlıyım inşallah kötü gidiş bu maçla birlikte son bulacak.. İnanç'ıda merak etmiyor değilim.. :)

Bu sene 2.kez kendi sahamızdaki maça gidemedim nedeni ise isteksizlik va para sıkıntısı malum önümüzde avrupa kupası maçı 20lira fb maçı 50lira(muhtemelen)