TBL 26. Hafta | Oyak Renault 81 - 69 Galatasaray CC

Re: TBL 26.Hafta | Oyak Renault - Galatasaray

Bu maci kesin aliriz demeye bin sahit ister.3 ihtimalli mac.Sezon ortasindaki birliktelik butunluk olsaydi favori biz olurduk ama artik durumlar,sartlar farkli..3 ihtimalli mac..Kazanmayi daha cok isteyen takim goruntusunu son haftalar Oyak Renault bize karsi daha iyi veriyor.

Erman Korkmaz' Alıntı:
Bu maci kesin aliriz demeye bin sahit ister.3 ihtimalli mac.Sezon ortasindaki birliktelik butunluk olsaydi favori biz olurduk ama artik durumlar,sartlar farkli..3 ihtimalli mac..Kazanmayi daha cok isteyen takim goruntusunu son haftalar Oyak Renault bize karsi daha iyi veriyor.
3. ihtimali söylermisin bana...?

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Erman Korkmaz":19b0rmx4]Bu maci kesin aliriz demeye bin sahit ister.3 ihtimalli mac.Sezon ortasindaki birliktelik butunluk olsaydi favori biz olurduk ama artik durumlar,sartlar farkli..3 ihtimalli mac..Kazanmayi daha cok isteyen takim goruntusunu son haftalar Oyak Renault bize karsi daha iyi veriyor.
3. ihtimali söylermisin bana...?[/quote:19b0rmx4]
:ehue

Oyak çok oturmuş bir takım..
Mersin gibi zorlaycaklar..
Umarım kazanıp diğer takımları bekleriz..

3. ihtimalda alt-üst olsa gerek :p

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Erman Korkmaz":1x6rlm4w]Bu maci kesin aliriz demeye bin sahit ister.3 ihtimalli mac.Sezon ortasindaki birliktelik butunluk olsaydi favori biz olurduk ama artik durumlar,sartlar farkli..3 ihtimalli mac..Kazanmayi daha cok isteyen takim goruntusunu son haftalar Oyak Renault bize karsi daha iyi veriyor.
3. ihtimali söylermisin bana...?[/quote:1x6rlm4w]

Sahi ya 3. ihtimal ne ? :p:p

bu mac fb ulker yada telekom macı olsa kazanırdık derdim ama malesef yeniliriz ne yazıkki oyuncularımız mac seciyor

Okan DAMGACI' Alıntı:
bu mac fb ulker yada telekom macı olsa kazanırdık derdim ama malesef yeniliriz ne yazıkki oyuncularımız mac seciyor
Maç mı seçiyoruz? :p

Efes(2),Telekom,fb ve Bjk(yabancısız takıma karşı) maçlarından sadece fb'yi yenebildik.Anlamadım bu nasıl maç seçmek? Hangi maçları kazanacağız biz?

yunustaylan' Alıntı:
Okan DAMGACI' Alıntı:
Maç mı seçiyoruz? :p

Efes(2),Telekom,fb ve Bjk(yabancısız takıma karşı) maçlarından sadece fb'yi yenebildik.Anlamadım bu nasıl maç seçmek? Hangi maçları kazanacağız biz?
Yunus skora bakma o iki efes macı basa bas gecti telekom macındada takımın yarısından fazlası sakattı fenere 16 sayı fark attık Bjk bana gore buyuk mac degil cunku sampiyonluk yarısının içinde degiller

Efes ile oynadığımız ilk maçta maça çok iyi başlamıştık.Ardından Cüneyt faul problemine girdi.Sonra adamlar bizle 2.yarı dalga geçti!

fb'ye 16 sayı fark attık.O maçların havası başka geçiyor!

Telekom maçında ise eksikler Atkins ve Milojevicti yanlış hatırlamıyorsam.Burda en önemli eksik Atkins olarak gözüküyordu.Çünkü yine tek Guard Cüneyt'in eline kalmıştık. O 2 oyuncu olsaydı yine kazanamazdık.(Zizic ile de yollar ayrılmıştı.)

Bjk maçı Play Off için çok önemli bir maçtı.(büyük bir ihtimal ilk turda onlarla karşılaşacağız)Büyük bir maçtı.Adamların yabancıları sahada olmamasına rağmen yine kazanamadık!

Anlayacağın rakiplerinde sakat oyuncuları var.Ama adamlar bunun bilincine vararak güçlü kadrolar kuruyorlar!Malesef bizim kadro rakiplere göre dar ve zayıf olduğu için,sakatlar bizi derinden etkiliyor!

zor geçecek ama artık kazanacağız zaten bunda sonra her maç bizim için final havasında geçecekk artık aklına başına alıp düşünmeli herkes yoksa TELEKOM ve FENERBAHÇE mersine benzemezz

yunustaylan' Alıntı:
Efes ile oynadığımız ilk maçta maça çok iyi başlamıştık.Ardından Cüneyt faul problemine girdi.Sonra adamlar bizle 2.yarı dalga geçti!

fb'ye 16 sayı fark attık.O maçların havası başka geçiyor!

Telekom maçında ise eksikler Atkins ve Milojevicti yanlış hatırlamıyorsam.Burda en önemli eksik Atkins olarak gözüküyordu.Çünkü yine tek Guard Cüneyt'in eline kalmıştık. O 2 oyuncu olsaydı yine kazanamazdık.(Zizic ile de yollar ayrılmıştı.)

Bjk maçı Play Off için çok önemli bir maçtı.(büyük bir ihtimal ilk turda onlarla karşılaşacağız)Büyük bir maçtı.Adamların yabancıları sahada olmamasına rağmen yine kazanamadık!

Anlayacağın rakiplerinde sakat oyuncuları var.Ama adamlar bunun bilincine vararak güçlü kadrolar kuruyorlar!Malesef bizim kadro rakiplere göre dar ve zayıf olduğu için,sakatlar bizi derinden etkiliyor!
hosley
gurovic
atkins
graves
milo
tolli
huseyin
cuneyt
polat
cemal
tufan
murat
erdem
bu kadromu zayıf :shock: hadi polat ve erdemi cıkar(bence polatta fena oynamıyor) digerleri cok kaliteli oyuncular ha atkinside cıkarabilirsin

Yazdığımı iyi okumamışsın galiba.Rakiplerimize göre(efes,fb,telekom) kadromuz zayıf kalıyor!!! 1-2 tane sakataımız oldumu şaşırıyoruz! İstiyorsan bir yerli rotasyonunun da karşıtaştırmasını yap!( ama asıl rakiplerimize göre lütfen:)

yunustaylan' Alıntı:
Yazdığımı iyi okumamışsın galiba.Rakiplerimize göre(efes,fb,telekom) kadromuz zayıf kalıyor!!! 1-2 tane sakataımız oldumu şaşırıyoruz! İstiyorsan bir yerli rotasyonunun da karşıtaştırmasını yap!( ama asıl rakiplerimize göre lütfen:)
efesle fbnin yerli rotasyonu bizden iyi ama lutfen telekomun yerli rotasyonu bizden iyi deme tutku veya serkan olmadıgı zaman inanılmaz sorun yasıyorlar

Yunus hiç bir rakibizimin bizim kadar sakatı olmadı. Büyük ihtimalle olmayacakda.

Eren Aydın' Alıntı:
Yunus hiç bir rakibizimin bizim kadar sakatı olmadı. Büyük ihtimalle olmayacakda.
Orası öyle...

Ama bir maçta Cüneyt veya Atkins ikilisinden biri sakat olunca hemen şaşırıyoruz!