TBL 26. Hafta | Oyak Renault 81 - 69 Galatasaray CC

Re: TBL 26.Hafta | Oyak Renault - Galatasaray

Osman Aydın' Alıntı:
Takım çok dengesiz,ben bu maçtan yenilgi ile ayrılacağımızı düşünüyorum. :oops:
Osman ağzından birkerede kazanıcaz lafı çıksın :) :)

Hosley bu mactada iyi oynamassa elestiri oklarını alır onun yeteneklerini gecen seneden biliyoruz 3 4 smactan cok daha fazlasını gosterecek potansiyele sahip haydi Quinton Antonioyu zaten soylemeye gerek yok bu yorumum tamamen objektif Antonio suanda ligin en iyi oyuncusu

Ali Bozgeyik' Alıntı:
[quote="recep coşkun":1514zl8x]12 NİSAN oyak reno-GALATASARAY basketbol...

Bu maçtada takımımızın yanında ve destekçisi olacagız.
Maç için toplu gidiş olmayacaktır, herkes ferdi gelecektir, maça deplasman üsulu gelıyoruz(atkı forma vb. acıkta olmayacak içimizde yada poset içinde)
Maç saati 15:00'dır...
Biletleri çıkış saati tahminimize göre 13:00 gibi olacaktır...Bilet icreti 5 Liradır...Biletlerde misafir, ev sahibi farkı yoktur...
13:30 dan itibaren kapalı önünde yerimizi alacağız...

Recep Coşkun

Liseli Aslanlar bursA sorumlusu

İl güvenlik kurulu kararımıdır atkılar poşete kararı...Biraz değişik bir söylem olmuş...[/quote:1514zl8x]

hyr abi bizim kararımızdır bursa taraftarınında maca gelecegı duyumunu aldık...

Kadro olarak tartışmasız üstünüz ama sağımız solumuz belli olmuyor. Dolayısıyla sonucu kestirmek güç. Umarım rakiplerimizin kaybettiği haftada kazanıp avantaj elde ederiz.

Veysel Kaya' Alıntı:
[quote="Osman Aydın":gzi1svln]Takım çok dengesiz,ben bu maçtan yenilgi ile ayrılacağımızı düşünüyorum. :oops:
yav senin sölemene gerek yok biz biliyoruz zaten öyle düşündüğünü :)[/quote:gzi1svln]
Cevap budur ya. : )

Oyak Renault çok ters bir takım. Çok kaliteli bir kadroları yok ama gününde olduklarında inanılmaz şutları bile sayıya çeviriyorlar kendi sahalarında. Zaten bu özellikleri olmasa şu anda mevcut kadroları ile düşme hattının en büyük adayı olabilirlerdi. O nedenle sonucu şimdiden kestirmek güç. Galatasaray tabiki galibiyete daha yakın taraf durumunda ama dediğim gibi Oyak Renault için kesin konuşmak zor..

Türk Telekom ve Fülker in yenildiği bir haftada kesinlikle bu maçı almamız gerekiyor.Umarım oyuncular bu durumun ciddiyetini kavrayıp maça asılırlar ve rahat bi galibiyet alırız.Ve umarım normal sezonu 2. bitirebiliriz...

Rakipte Evren Buker' i de dikkatli izlemeliyiz. Seneye yerli rotasyonumuzda olması gereken bir oyuncu bana göre.

Takıma gelince bu defa sunulan fırsatları geri tepmeyeceklerdir. Gerekeni yapıp, maçı alacağız.

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
Rakipte Evren Buker' i de dikkatli izlemeliyiz. Seneye yerli rotasyonumuzda olması gereken bir oyuncu bana göre.

Takıma gelince bu defa sunulan fırsatları geri tepmeyeceklerdir. Gerekeni yapıp, maçı alacağız.
kesinlikle katılıyorum ya deplasmanda 9yıldır kazanamıyormuşuz ya

burda 1 sayıyla almıştık
işin açıkçası oyağın galibiyeti sürpriz olmaz

bakın da görün farklı kazanacagız... graves ve hüseyin beşok show izleyecegiz... 8)

rahat olun cidden arkadaşlar biz GALATASARAY'IZ...