TBL 27. Hafta | Galatasaray CC 111 - 94 Beşiktaş Cola Turka

Re: TBL | 27. Hafta Galatasaray: 111 - Beşiktaş: 94

Atkins geldiğinden beri hiç bu kadar düzenli şut attı mı ?
Yada Hosley şut yerine oyun kurucu misali içeri girip pasla bitirmeleri ?

Taranto maçı gibi özel durumları ayrı tutarsak, maçın ilk yarısında taraftar desteği iki senenin en iyilerinden biriydi. Yalnız, devre arasını uzun tutmamamız lazım, ikinci yarı başladığında yarımız aşağıdaydı. Biz de bench arkası olarak oldukça aktiftik. Takımın iyi sonuç almasını hepimiz özlemişiz anlaşılan.

maçı izleyemedim ama skor bakımından takip edebildim ve dün teknik sorun nedeniyle yazamadım şimdi yazabiliyorum bu kadar yüzdeli atmamız güzel ama her zaman girmez bu şutlar ama fener havası farklı olur o maçıda alacağımıza inanıyorum

Maçı kazanmak tabiki güzel ama kazanmamızın sebebi birşeyleri düzeltmemiz değil şutlarımızın girmesiydi. Rashid ve Tolliver'ın şutları girince böyle bir skor ortaya çıktı. Maçın ilk yarısında farkı açtık. 3. çeyrekte fark kapandı fakat daha sonra tekrar farkı açmayı bildik. Gerçi 2. yarıyı Seimone'ı izlemekten doğru düzgün maça bakamadım... :)
Şaka bir yana hergün böyle hücum performansları göstermeye biliriz. Savunmamızı ön plana çıkarmalıyız. Koray Hoca'nın oyuna gerektiğinde müdahale etmesi gerekli. 3.çeyrekte fark 2 sayıya inerken mola alması gerekliydi. Takım o sırada tekrar bir ivme yakaladı ancak eğer o ivmeyi yakalayamasaydık, maç aleyhimize dönerdi...

adamlar torbaya domates atar gibi 3'lük attılar hayret ettim ya her attıkları girdi her attıkları girdi bide hepsi atıyor biride değil.

Olgun Tayılga' Alıntı:
Atkins geldiğinden beri hiç bu kadar düzenli şut attı mı ?
Yada Hosley şut yerine oyun kurucu misali içeri girip pasla bitirmeleri ?

Bir takımda Milo gibi Hüseyin gibi oyuncuları kullanmak yerine ver dışardan atılsın taktiği ne derece doğru.
Tolliver pivot olarak geldi sürekli şut atıyor.
Geçen hafta sokamadı bu hafta soktu başka ne farkı var.

böyle şut sokalım,birazda savunma yapalım bu hafta feneri kendi taraftarlarının önünde rezil ederiz.Geçen sezonki kadar şanslı kurtulamazlar elimizden.

Ayrıca geçen hafta sonu hem bayanalarda hem erkeklerde bjk ile oynadık ve kazandık.Bu haftasonuda hem bayanlarda hemde erkeklerde fb ile oynuyoruz.İnşallah aynı bjk maçları gibi olumlu olur.

3. periyodta farkın erimesinin nedenlerinden biri Atkins ve Cüneytin 3 faul (bazıları yalandan) alıp kenarda kalmasaydı. Graves o anlarda takımı yonetemedi ve geriye dönüşlerde sorun yaşadık. 20 sayılık fark erirken Koray hocanın müdahele etmesi gerekiyordu, buna çok benzeyen bir durumu bologna karşısında yaşamıştık. Maç başa baş olduğunda tekrar Cüneyti oyuna sokunca ibre yine bize döndü. Cüneyt ve/veya Atkinsin sahada olması gerekiyor.