TBL 27. Hafta | Galatasaray CC 111 - 94 Beşiktaş Cola Turka

Re: TBL | 27. Hafta Galatasaray - Beşiktaş Cola Turka

bu maç gerçekten çok önemli bir maç.olası bir dördüncülüğümüzde bjk ile eşleşme olasılığımız çok fazla ve bu maçı da kaybedersek seri 1-0 bjk lehine başlayacak.bjk ye elenmemiz durumunda ise eurocup a sanırım katılamayacağız.önümüzde ki sezonu da etkileyeceğini düşündüğüm bir maç olduğundan dolayı herkesi salona davet ediyorum.takım olamadığımız bir gerçek ama takım olma konusunda taraftarın destek olduğunuda söylemek hiç doğru olmaz.bu saatten sonra ne kadro değişir ne de coach.başka konulara odaklanmanın hiçbir yararı olacağını düşünmüyorum.

konsantrasyon

Arkadaşlar takımımız zor günler geçiriyor bu maç çok önemli, bu maçı muhakkak kazanmak zorundayız!

Herkes eleştirsin, doğru bildiğini söylesin yazsın, ama muhakkak salona gelsin!

ARMA İÇİN ORADA OLALIM!!!!

Açıkçası bu maçı kazanmaktan başka bir lüksümüz yok.Hem olası bir playoff eşleşmesi için hemde bir çıkış yakalamamız için.Her maç öncesi bunu söylüyoruz ama göreceğiz maçda nasıl bir oyun sergileyeceğiz.Sadece sadece rahat olmamız ve saçma işlere kalkışmamamız lazım.Gerisi gelir bence.

Bu maçı alacağız başka yolu yok!

Beyler ,takım nasıl inişe geçtiyse çıkmayıda bilir!

Henüz hiçbir şey kaybetmedik,ve şu andan itibaren çok şey kazanabiliriz!

dilimize senelerdir doladığımız Şampiyonluk bile uzak değil!

yeterki , inanalım,isteyelim,

hep ilk önce biz istemedikmi?

Yıllar önce ahmet cömertte açtığımız pankartı hatırlatıyorum,

SPOR SERGİ RUHUYLA ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

İlk maç c.tesi 19, c.tesi hedef için başlıyoruz!

Arma bizi çağırıyor!

YILGINLIK YOK DESTEK VAR!

Bugüne kadar yapılanların bir telafisi olarak göremli basketçilerimiz bu maçı...Ellerine gelen şansı tepmemeleri gerekiyor...Ben bu maçı rahatlıkla alıp playoff larda iyi bir yet tutacağımızı düşünüyorum...Bu maç toparlanma maçı olsun ben oyuncularımıza sonuna kadar güveniyorum...Saygılar

Geçen 2 sezonda Beşiktaş'ı deplasmanda 2 defa yenip içerdeyse 2 defa kaybetmiştik.Bu maçta ise seriyi kıracağımıza inanıyorum.Takımın kendine gelmesi için iyi bir fırsat olabilir.Umarım taraftar takımın yanında olur ve kazanırız.

Çıkış yakalamak istiyorsak mutlaka galip gelmek zorundayız. Derbi kazanmanın getireceği pozitif hava önümüzdeki maçları da etkiler. İlk yarıda kazandığımız fb maçı gibi.

Ayrıca play-off da ilk turu yüksek ihtimal bjk oynayacak olmamız nedeniyle seriyi 0-0 başlatmak çok önemli.

Re: TBL | 27. Hafta Galatasaray - Beşiktaş

Taraftarın takıma sahip çıkacağına inanıyorum. Sonuçta biz armayı temsil edenler için değil, arma için gidiyoruz Ayhan Şahenk´e...

Not: Başlığı yeni fark ettim. Onlar yanlış yapsa da biz duruşumuzdan ödün vermeyelim.