TBL 27. Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray CC

Re: TBL 27.Hafta | Türk Telekom - GALATASARAY

Hazır Konu Ankara iken bu pazartesi Ziraat bankası ile maçımız var sanırım Voleybolda orada. O maçı dakaçırmazlar umarım Ankaralı aslanalrımız.

can abi ankaraya gitmeyi düşünüyorum istanbuldan... Gitmeyi düşünüyor musun ?

Deniz Baskın' Alıntı:
can abi ankaraya gitmeyi düşünüyorum istanbuldan... Gitmeyi düşünüyor musun ?

Deniz bana sorduysan eğer ben gitmeyi çok istiyordum ancak maç ptesi olunca planlar suya düştü.

Spormax artık işin cıvığını çıkardı.Pekala cumartesi maç oynanabilir.Yok Rusya ligi, yok premier ligi yüzünden bizim maçı pazartesi saat 18.30 a vermişler.Bu maçıda skytürk den verseler ne olurki sanki.Hem telekomun kendi saha maçları hep skytürk den yayınlanır.Hatta bjk fener maçınıda pazar saat 13.00 de veriyorlar sırf avrupa futbol maçlarından dolayı.Türk seyircisini düşünen yok!

Galatasarayın maçını skyturk vermeyeli ne kadar oldu bilen varmı?

Bu spormaxin bizim maçları vermesinde GSTV nin payı varmı acaba?
Sanki bişeyler var gibi.Klup bir anlaşma yapmış olabilir(mi)

Anlaşmalı zaten, söylemiştim daha önce de. Açık kanalda yayınlanmasını beklememek lazım artık, bu şekilde devam edecek. Sezon başında yapılan anlaşmalar var.

Telekom'un Ankara'daki maçları da zaten Spormax'den yayınlanır. Deplasman maçları Skytürk'den yayınlanıyor.

Nagys ve Elegar Ölümden Döndü
Üzücü bir haber. Bornova'nın iki uzunu Tomas Nagys ve Frank Elegar bugün geçirdikleri trafik kazasında ölümden dönmüşler. İdmana gitmek için evden çıkan ikili, yol kenarındaki kamyona çarpmışlar. Haberin detayları şurada. Nagys'in direksiyon hakimiyetine şükrediyor Elegar. Nagys başından yaralanmış, 8 dikiş atılmış, Elegar'ın ise kaburgalarında ve dizlerinde sıkıntı varmış. Geçmiş olsun iki oyuncuya ve Bornova kulübüne.

oyuncular adına çok üzüldüm...ama bizim açımızdan sevinmedim desem yalan olur..

Konu dışı olacak ama, böyle bir şeye hiç bir koşulda sevinilemez. Kimin başına gelirse gelsin.

Can Altay' Alıntı:
Konu dışı olacak ama, böyle bir şeye hiç bir koşulda sevinilemez. Kimin başına gelirse gelsin.

Renktaş Takdiri İlahi desem alınır mısın bana bilmem ama takımımızın hakkı olan Play-Off için ne tür mevzu vuku bulsa şaşırmam bu vakitten sonra...

Oyunculara büyük geçmiş olsun.

Can Altay' Alıntı:

birine birşey olması herkesi üzer benide üzdü...ben şu açıdan sevindim hani mesela haber çıkar shipp gs maçı öncesi sakatlandı oynamayacak diye haber çıksa sende sevinirsin veya lang-bekir-tutku gibi düşün.ben bu yönden baktım.yoksa oh iyi ki kaza yapmış keşke daha hızlıdan çarpsaymış gibilerinden bir düşüncem asla olmaz

Cem Akdağ'ın bugün yayımlanan röportajından:

Kaybetmeye kesinlikle tahammülümüz yok.Takım olarak agresif ve yüksek motivasyonla oynayan oyunculara sahibiz. Bu yapıda bir takım olduğumuzdan da seyirci desteğini aldığımızda kapasitemiz iki katına çıkıyor diyebilirim. Ankara?da da seyircilerimizin bizi desteklemesi durumunda çok daha iyi oynayacağımıza inanıyorum. Sonuç olarak oyuncularımız makine değiller ve düşüşler yaşayabiliyorlar. Önemli olan, bu düşüşler yaşanırken taraftarlarımızın takımı ateşleyerek düşüşü atlatmalarına destek olmaları. Bu desteği hak ettiğimize sonuna kadar inanıyorum. En kötü anlarda bile mücadele ettik ve kenetlendik. Büyük Galatasaray Taraftarı?nın da bu gerçeğin farkında olduğundan ve Ankara?da bizi yalnız bırakmayacağından eminim.

cem akdağ,can ve canerin de oynayacak durumda olduğunu söylemiş.eksiksiz ve istim üstünde gidiyoruz.zor ve çekişmeli olacak ama taraftarımızın desteği ile kazanacağımıza şüphem yok.

Can ile Canerin oynayıp oynamaması sorun olmz pek.

Eren,

Öyle bakabilirsin tabii ki, ama trafik kazasında işin içine ister istemez insan canı giriyor. O girince ben olaya sakatlık olarak bakamıyorum maalesef.

Oynamamaları tabii ki avantajımıza olur ama yine de bu tarz olayları "sakatlık" gibi görmemek gerekir diye düşünüyorum.

Tekrar büyük geçmiş olsun diyorum, biz Telekom'u yeneceğiz ve yolumuza devam edeceğiz!

telekomu en son play out oynadığımız sezon deplasmanda yenmişiz.o maçtan bu yana yenemiyoruz.içerde rahat kazandık.inşallah kazanırız.

3 sayı çizgisi gerisinden iyi bir ivme yakalarsak maçı rahat alırız. (Akatlardaki Bjk maçı gibi)

bence çok rahat kazanırız arkadaşlar tüm ankaralı aslanlar olarak salondayız hiç bir güç play_off dan bizi geri koyamaz...bitti denilen yerden yeniden başlamak, ve başarmak için salondayız

Halime Bozgeyik' Alıntı:
bence çok rahat kazanırız arkadaşlar tüm ankaralı aslanlar olarak salondayız hiç bir güç play_off dan bizi geri koyamaz...bitti denilen yerden yeniden başlamak, ve başarmak için salondayız
Dolacak yani değil mi abla ?