TBL 27. Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray CC

Re: TBL 27.Hafta | Türk Telekom - GALATASARAY

Darius Washington sakatlığından dolayı oynayamayacakmış.

Washington`un yokluğu çok kötü oldu.İlk günler pek beğenmezdim ama sonra taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.Washington`un yokluğunda özellikle Can`a çok fazla yük binmiş olacak.Can`ın ekstra işler yapması gerek.

Oofffff çok kötü oldu bu Washington'a çok güveniyorum. İçeriye penetre edecek tek oyuncumuzdu. S,imas biraz yapıyor ama washington uzunlarada foul problemi çıkarıyordu.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Darius Washington kalmasın gitsin diyenlere gün doğdu o zaman
bakalım o yokken ne yapacak takım....

Darius gitsin diyenler eldekiler bize yeter demiyor yalnız.Yerine başka birini daha doğrusu daha farklı tarzda birilerini istiyorlar.O yüzden bu durum şu çıkarımı yapmanız için pekte uygun değil.

Her ne olursa olsun inşallah alıcaz bu maçı çünki tüm oyuncularımız gerçekten elinden gelen bütün gayreti gösteriyorlar.Fırsatı olan lütfen bütün herkes gitsin maça....

Aliağa yenildi Antalya yenildi ve hepsinden önemlisi BORNOVA yenildi.

Her şey istediğimiz gibi gitti yine bu hafta.. Telekom'u yenersek play off artık bildiğin geliyor...

Bu maçı p.tesiye koyan zihniyete diyecek laf bulamıyorum ama Eskişehir'den hızlı trenle geçmeye çalışıcam akşama bir iki dersi ekip.. Bu takım bu fedakarlığı hak ediyor.

Ama sormak istediğim; bilet fiyatları nedir? Telekom yalan etmesin bizi. Öğrenci adamız paramız yok. Acil cevap bekliyorum bilet fiyatı konusunda?..

Fırat Aydın' Alıntı:
Aliağa yenildi Antalya yenildi ve hepsinden önemlisi BORNOVA yenildi.

Her şey istediğimiz gibi gitti yine bu hafta.. Telekom'u yenersek play off artık bildiğin geliyor...

Bu maçı p.tesiye koyan zihniyete diyecek laf bulamıyorum ama Eskişehir'den hızlı trenle geçmeye çalışıcam akşama bir iki dersi ekip.. Bu takım bu fedakarlığı hak ediyor.

Ama sormak istediğim; bilet fiyatları nedir? Telekom yalan etmesin bizi. Öğrenci adamız paramız yok. Acil cevap bekliyorum bilet fiyatı konusunda?..
Biletixde 5.50 öğrenci..
Ama maç günü gişede ne olur kestirmek zor..

Tam karşısı garın, kapının önünde kime sorsan gösterir.

Bilet konusu da sıkıntı olmaz, 5 liraya hallolacak bir durum. Daha fazlası değil.

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Sefa Kadakal":r53kmy95]
Biletixde 5.50 öğrenci..
Ama maç günü gişede ne olur kestirmek zor..

Peki bişi daha.. Tren garından salona nasıl gidiliyor? Yakın mıdır?[/quote:r53kmy95]

garın hemen yanı zaten görürsün

Telekoma Ankarada bi türlü şansımız tutmuyo ama gün bugündür, yenecez inşallah, yerimde duramıyorum bi an önce gitmek istiyorum salona...

yusuf aslan' Alıntı:
Telekoma Ankarada bi türlü şansımız tutmuyo ama gün bugündür, yenecez inşallah, yerimde duramıyorum bi an önce gitmek istiyorum salona...

aynen valla mesai 17.30 da bitiyor saat 6 da kapıda oluruz biz:D haydi ankara gün play off günüdür:=)))

Resmi site girişinde bile "Ankaralı Aslanlar Salona" yazıyorsa bu maç çok önemlidir.

"GALATASARAY RUHU" nu gösterecek bu oyuncular bugün. Yenseler de yenilseler de...