TBL 27. Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray CC

Re: TBL 27.Hafta | Türk Telekom - GALATASARAY

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Resmi site girişinde bile "Ankaralı Aslanlar Salona" yazıyorsa bu maç çok önemlidir.

"GALATASARAY RUHU" nu gösterecek bu oyuncular bugün. Yenseler de yenilseler de...
bencede zaten play offlara kalamasalarda kimse bir şey diyemez bu aslan yüreklilere inanılmaz mücdele verdik inaşllah darius oynar işimiz çok zor olur yoksa ..

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":tz8scq8d]Resmi site girişinde bile "Ankaralı Aslanlar Salona" yazıyorsa bu maç çok önemlidir.

"GALATASARAY RUHU" nu gösterecek bu oyuncular bugün. Yenseler de yenilseler de...
bencede zaten play offlara kalamasalarda kimse bir şey diyemez bu aslan yüreklilere inanılmaz mücdele verdik inaşllah darius oynar işimiz çok zor olur yoksa ..[/quote:tz8scq8d]
Aynen öyle bu takım herşeyi hakediyor.Ama olay buraya kadar gelmişken play off yapalım sonra belki de yarı final ve final gelecektir.Son sıradan gelip bu başarıyı göstererek neden bir destan yazmayalım.Oyuncular bunun bilincindeyse eğer bundan sonraki maçlarda %120 leriyle oynarlar.

İlkleri biz yaparız Tarihi biz yazarız

Söyledik ama inanmadınız! :roll: 8)

oyuncuların suratında biz bugün kazanıcaz ifadesini göremedim.Bu benim açımdan üzücü.

Sanmıyorum spormax'in sitesinde yazıyor zaten 14.45 M.City-M.Utd var büyük ihtimalle onu verebilmek için bu kadar erkene alınmıstır