TBL 28. Hafta | Fenerbahçe Ülker 89 - 62 Galatasaray CC

Re: TBL 28. Hafta | FbÜlker - Galatasaray

Açıkcası maçtan çok fazla umudum yok...
Derbi maçları hiçbir zaman belli olmaz ama basketbolda hakemi bellidir.
Maçın hakemi Mehmet Keseratar olur, bizi keser - atar, ağzımızla kuş tutsak maçı kazanamayız...

Umarım dediğiniz gibi Keseratar olmaz maçın hakemi, eğer adil bir yönetim olursa ortada bir maç görünüyor şimdiden. Lig ikinciliği için, bir bakımada final yolu için oldukça önemli bir randevu..

Keşke Ferhat dediğin gibi olsa...
Ama Telekom-F.Ülker maçından sonra federasyon gerekli dersi almıştır malesef...
Göreceksin skandalların hakemini bu maça verecekler.
Eşit şartlarda oynanırsa bencede tamamen ortada bir maç...

Bu maci almamiz artik bilemiyorum nasil olur nasil olmali..Gercekten zor mac..Ilk macin basinda umarim 18-4 gibi bir seriye tutulmayiz.Yoksa kapanmasi zor olabilir.Meditasyon uzmani Koray Mincinozluyu oyunculari psikolojik olarak hazirlamaya davet ediyorum.En azindan coachun bu yonuyle bir faydasi olsun.

fb ulkeri yenebilme sansimiz bence yuksek.Solomonu Atkinsin rahatsiz etmesi lazim.Allahtan Tanjevic gibi bir coachlari var.Bizim Koray'da ust duzey degil fakat oyuncularimiz Besiktas macindaki gibi oz verili olurlarsa bu mactan bir takim olumlu sonuclarla ayrilmak mumkun olabilir.Zaten fb ulkeri yendik mi onumuzde ne efes,ne telekom ne de bir baskasi durabilir.ergin ataman heralde basin toplantisina lig sampiyonlugu gidince hic katilmaz.telekom zaten bitik artik.

Galibiyetekendimi indırmak istiyorum ama beceremiyorum.

Hadi hayırlısı diyelim...

Emrah Bakın' Alıntı:
Keşke Ferhat dediğin gibi olsa...
Ama Telekom-F.Ülker maçından sonra federasyon gerekli dersi almıştır malesef...
Göreceksin skandalların hakemini bu maça verecekler.
Eşit şartlarda oynanırsa bencede tamamen ortada bir maç...

eşit şartlarda oynanması bnce skandal olur fbülkerin ve federasyon gerekli dersi almış olsa eşit olur. bence maça yenik başladık

Bu maçta takımımıza inanmayanlar; ricamdır, Allah rızası için gölge etmeyin.

KA - ZA- NA - CA - ĞIZ !

Onların Solomon'u varsa bizim Hosley'miz var. Eminim ki Fülkere yine uygulayacak tarifesini..

İşimiz çok zor. Çok iyi bir motivasyon ile çıkmamız gerekiyor sanki final maçıymış gibi. Bu maçı alırsak sadece Fener'i yenmiş olmayacağız. Hem çıkışa geçeceğiz hem takımın kendine güveni gelecek hem de küsen taraftarı geri kazanacağız. Sezonun en önemli maçı bana göre.

Maçın Cuma günü olması da çok güzel olmuş :)

Galatasarayımızın yeni oyuncularının kendilerini bu formaya karşı kanıtlayacakları maçtır ki biri zaten daha önce güzel bir tarife uygulamıştı Kaf-Kaf tayken :) Ben bu maçı zorda olsa kazanacağımıza inanıyorum ... Saygılar

Geçen sene ki maç gözümün önüne geldi de o maçı kazanmanın eşiğine yani son saniyede Dee'nin eline getirmiştik :) Ama olmamıştı...Bu sefer bu maç bizim nasıl olursa olsun..Kazanamasak bile mücadele edin ama KAZANACAĞIZ.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bu maçta takımımıza inanmayanlar; ricamdır, Allah rızası için gölge etmeyin.

Biz istemezmiyiz ki takımımızın galibiyetini,belki en çok isteyenlerden biri de benimdir.

Kalite farkı ortaya çıkacak.Camia olarak da bu maçı bekliyorlar.(ilk maç fazla oturmuş midelerine, unutmadılar sanırım :))

Umutlu değilim...

Tugay herkes kazanacağımızı düşünmek zorunda değil. Herkesin düşüncesine saygı duymalıyız ;)

Ligin ilk yarısında da benzer konular geçmişti forumda. "Bu takım, iki oyuncusu eksik Beşiktaş'a bile yenildi, Fener bize fark atar" benzeri cümleleri halen görmek mümkün o başlıkta. Sonuçta bu bir derbi mücadelesi ve sıralama için de oldukça önemli. Şimdiden kesin şöyle biter demek biraz saçma olacaktır. Tek bir oyuncunun skoru değiştireceği maçlardan değil bu, bir sürü etken var sonuca direkt etki edebilecek. Biliyoruz ki iki takım da kesin kazanır denilen birçok maçı kaybettiler ve çok zor denilen maçları kazandılar.