TBL 28. Hafta | Fenerbahçe Ülker 89 - 62 Galatasaray CC

Re: Fb Ülker-GALATASARAY (Canlı)

Hosley vuruyor kafalarina :). Umut kesmek yok. Biz Galatasarayliyiz. Oyuncularimiz Galatasaray ruhunu sahaya yansitigi zaman fark eriyecektir. Buna yurekten inaniyorum. Saldir Galatasaray...

Anca ekstra şeylerle geri dönebiliriz zaten 3.cü periyot şutlarımız yüzdeli ve savunmada top çalmalar yapmak zorundayız.

Arkadaşlar sakin olalım lütfen. Kimseye ceza vermek istemeyiz yoktan yere.

tarihi fark yemezsek iyi bişey ben dedim pota altın yoksa böyle saçmalar durursun. bu sen bitmiştir arkadaşlar göz göre göre bu takımı bitirdiler.

ulan rasim denen adamı pis pis güldürüyonuzya ne diyim size gs oyuncular yok ya olmuyo ya her bransta yenil yenil bu ne ya

Spiker sen en iyisi Fenerin anonsçusu ol.Eminim daha rahat yaparsın o işi kendini tutmakta zorlanıyorsun çünkü belli oluyor.

En iyisi benim gibi yapın:

İzlemeyin.

En azından benim gibi sadece maçın sonucunu görüp sinir olursunuz.

fb 6/10 biz 2/11 bu kadarda olmaz

3.çeyreğin ortasına kadar fark indi indi inmedi daha izlemem maçı.Felaket oynuyoruz.Tamam Fener iyi gününde ama bu kadar rezil oynanmaz !

İlk yarı skoru 45-29.Küçük de olsa bi umut var içimde.Yalnız Milo bu kadar iyi oynadığı maçta niye hep kenarda onu anlayamadım.

Semih Ural' Alıntı:
En iyisi benim gibi yapın:

İzlemeyin.

En azından benim gibi sadece maçın sonucunu görüp sinir olursunuz.
Onu bende düşünüyorum ama geri dönüş fln belli olmaz hani 2 iyi hücum 2 iyi savunmaya bakar.Öyle birşey olursa çok üzülürüm.

Bu arada iyi oynayan Milojevic'in yerine giren Tolliver biraz siriti acikcasi. Milojevic iyi oynarken neden kenara alindi anlamadim ? 1 tane faul'u vardi sanirsam. Geri donecegimize inaniyorum. Moral bozmak yok.

pes yok, mücadele var.... mücadeleye devam, P.Dawkins'i, M.Scourse'ü anımsayalım 30 sayı farktan gelip geçmiştik hem de 4. faullülerdi...