TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 95 - 84 Beşiktaş Cola Turka

Re: TBL 28.Hafta | Galatasaray 95-84 Beşiktaş

Helal kere helal olsun. Sözün bittiği yer..

Aliağa ve Bornova galibiyetleriyle play-off'a giriyoruz inşallah. Bu takım her şeyin en iyisine layık.

Bugün maçtaydım öyle bi maç izlettiki aslan yürekliler bize ilk 2 periyot korku filmi gibiydi :) .Ama taraftar olark biz tribünde onlarda sahada hiç yılmadılar özellikle D Washingtonu ayakta alkışlamak istiyorum sakat sakat çıkıp oynamak ve 20 sayı üzerinde atmak hemde bu özveriyi gösteren yabancı biri gerçekten mükemmel.Galatasaray ruhunu bu sene futbolcularımızda pek göremesekde Basketbol takımlarımız fazlasıyla bunu gösteriyor sezon başı düşmeme hesabı yapıyorduk şimdi play off hesabı ne diyeyim sadece Helal olsun! diyorum bu aslan yüreklilere 20 sayı geriden gelp bu maçı çevirdiler.

Son olarak federasyonda kına yaksın! bi yerlerine belkide bu sezonun en zevkli çekişmeli derbisini bu saate koyup onca kişiyi tribüne getirmediği için.

Play-off için saldır aslanım!!!

Takıma helal olsun demekten başka yorum yapılamaz ancak,

Onların içinden özellikle Darius'u tebrik etmek istiyorum.

Belkide hayatımda ilk defa bir Amerikalı oyuncunun bukadar fedakarlığını,özverisini gördüm sahada.Gerçekten saygım katlandı Darius'a.

Aynen 3lüyü nasıl ogrenemez :) ayıpladım orda,Şaka bir yana aldıgı para anasının ak sütü gibi helal sezon bası biraz soguk bakıyordum ama ligin ikinci yarısı ile bütün fikirlerim degisti

İyiki gitmişim izlemeye. Kaçıranlar çok şey kaçırmıştır. Gurur duyuyorum takımımızla, sööyleyecek fazla bir şey yok. Helal olsun hepinize!

Eren Bekdemir' Alıntı:
bi ara muratın üstüne atlıyacaktım fitil etti beni...

aynı şekilde caner

Bende Can Akının

bi kere hızlı hücuma gitmiştik 3 lük pozisyonundaki d-wash vermedi kendi attı üçlüğü ve sonra bjk topu çaldı ve 6-0 seri oldu

Selim Sercan Eren' Alıntı:
bi kere hızlı hücuma gitmiştik 3 lük pozisyonundaki d-wash vermedi kendi attı üçlüğü ve sonra bjk topu çaldı ve 6-0 seri oldu

sonraki hücumda bir üçlük daha denedi girmedi yine sayı yedik sonraki hücumdada içeri penetre etti potaya bile değmedi...

galatasaray dergisinde can için uzun yıllar takımda kalmak istediğini yazmıştı.bunun içinde haklı sebebleri varmış.
soruyorum hangi sebeb?

washingtonun elinden,gözünden heryerinden öpüyorum:D

TBF de jeton geç düştü biraz daha yeni maç özetlerini yayınlamaya başladılar şimdide o sayfanın codlarında bi hata var :)

Maça iyiki gitmişim gerçekten... Bu maçta Mike'a fazla iş düşmedi . Rancik Washington Jasaitis Evren dörtlüsü aldı sazı eline. Bi aksilik olmassa son oynayacağımız maça da gideceğim( fener bence yatar bornovaya ) ve o maç ile önümüzdeki Aliağa maçını kazanacağımızdan hiç şüphem yok..

Eren Bekdemir' Alıntı:
maç özetini koymuş tbf ;)
Maçın özeti derken tbf'nin resmi sitesimi, resmi sitesi ise orada özet falan yok.

Biraz açın lütfen.

Hüseyin çok teşekkür ederim.