TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 95 - 84 Beşiktaş Cola Turka

Re: TBL 28.Hafta | Galatasaray 95-84 Beşiktaş

GALATASARAY CAFE CROWN (18-21-27-29): 95
Darius Washington 26 (2s: 7/14, 3s: 3/3, SA: 3/4, 4 rib, 5 as, 3 tç, 3 tk)
Caner Topaloğlu 0 (2s: 0/1)
Murat Kaya 0 (3s: 0/2, 3 rib, 3 as, 4 tk)
Michael Wilkinson 2 (2s: 1/2, 3 rib, 3 as, 1 tç, 2 tk)
Radoslav Rancik 22 (2s: 7/12, 3s: 2/5, SA: 2/2, 6 rib, 1 as, 3 tç, 4 tk, 1 blk)
Evren Büker 18 (2s: 6/8, 3s: 2/2, 5 rib, 3 as, 1 tç, 1 blk, 2 tk)
Can Akın 0 (2s: 0/1, 3s: 0/2, 2 rib, 2 as)
Simas Jasaitis 23 (2s: 6/10, 3s: 3/7, SA: 2/2, 10 rib, 1 tç, 2 tk)
Fatih Solak 4 (2s: 2/3, 2 rib, 1 as, 1 tç, 2 blk)
Eren Beyaz 0 (2s: 0/1, 1 rib)

Mactan geldim helal olsun hepsine!

Tez zamanda bizi murat kaya ızdırabından kurtar yarap salonda izledim macı kazanmamız için toplu topsuz alanda herseyı yaptı.

10'un ruhuyla mücadele eden takımımızı sonuna kadar tebrik ediyorum. D.Washington sakat sakat çıktı oynadı ve takımımızın ne kadar yürekli bir takım olduğunu gösterdi. 20 sayı geriden gelip 11 sayı fark yakaladık. İnanılmaz güzel bir maçtı ve önümüzde artık sadece 2 final maçı kaldı. İnşallah onları kazanırsak Play-Off'lardayız. Bütün teknik ekibi ve oyuncularımızı kutluyorum...

Diyecek, yazacak söz bulamıyorum artık.

Bugün öyle bir mücadele ettiniz ki herkes gibi bende gururlandım, o gururla sizleri izledim.. Bütün takıma ve özellikle büyük bir fedakarlık yapıp, sakat sakat oynayan Darius'a binlerce kez teşekkürler..

Hepinize helal olsun, varsın Play-Off'a kalamayalım yeter ki böyle mücadele edin.

Darius 'a saldıranlar ne oldu acaba yüzleri kızarıyormudur diye merak ediyorum. Bize son yıllarda gelmiş en büyük oyunculardan birisir bence. Sakat olmasına rağmen kaçmadı ve çıktı aslanlar gibi oynadı. Helal olsun....

takıma helal olsun gösterdikleri mücadeleden dolayı hepsine teşekkür ediyorum ASLAN YÜREKLİLER

Bugün ki maçın ve Darius'un klibininin yapılması mümkünmü acaba.

Bugün salonda olmayanlar gerçekten çok şey kaçırdı.

Maça biraz geç girdim, girince de dedim herhalde daha uyuyorum. Darius sahada karşısında Brad de oynuyor.
Kendime geldikten sonra kafayı kaldırıp skora baktığımda yok dedim kesin hala uyuyorum :)

Sonra takımın geri dönüşü geldi. Bugün salonda da gördüğüm kadarıyla forumda da umut hiç geri planda kalmıyor. İşte böyle bir takım var sahada.

Maçın kritik anı 3. periyodda belliydi aslında. Fatih ve Darius kenarda dururken belli oldu son periyodda hocanın darbeyi vuracağı. Aynen devam.
Maç için teknik taktik başka birşey söylemeye gerek yok . Evren in maç sonrası söyledikleri yeterince açık ve net.

Helal olsun hepinize.

Biri başkanı sormuş. Ne yazık ki pek kimse yoktu yönetimden başkanda dahil olmak üzere.

Fatih Solak sakat sakat oynuyor bu arada. Maç içinde yükselememe nedeni buymuş.

Asıl olayı sona bıraktım. Maç sonrası Dariusla konuştum kendini iyi hissettiğini söyledi. Yürüyüşünde filanda bir sorun yoktu. Şaşırıp teknik ekiple konuştum. Dariusun bütün hafta idmana çıkamadığını ve doktorların umutsuz olduğunu buna rağmen sabah gelip oynamak istediğini söylediğini ve tehlikeleri bildiğini ifade ettiler. 2 santimlik yırtık büyük ihtimal daha da büyüdü ve kanama gerçekleşebilir. Gerçekten büyük ve şaşırtan bir özveri.
Umarım beklenen sorunlar olmaz ve oynamaya devam edebilir hiç umudum olmasa da.

Sezon sonu içinde Jasa-Rancik ve Darius kesinlikle kalmalı. Wilkinson düşünebilir bence yerine daha iyisi bulunacaksa.
Yerli olarakta Evren le anında 10 yıllık filan sözleşme yapmalı. 1-2 ciddi yerli takviyesiyle çok farklı bir takım olabiliriz.

Son olarak ;

Bir ihtimal daha var Play-off mu dersin ?

Başkan Manisa'daymış...

Murat İNAL' Alıntı:
Bugün salonda olmayanlar gerçekten çok şey kaçırdı.

Maça biraz geç girdim, girince de dedim herhalde daha uyuyorum. Darius sahada karşısında Brad de oynuyor.
Kendime geldikten sonra kafayı kaldırıp skora baktığımda yok dedim kesin hala uyuyorum :)

Sonra takımın geri dönüşü geldi. Bugün salonda da gördüğüm kadarıyla forumda da umut hiç geri planda kalmıyor. İşte böyle bir takım var sahada.

Maçın kritik anı 3. periyodda belliydi aslında. Fatih ve Darius kenarda dururken belli oldu son periyodda hocanın darbeyi vuracağı. Aynen devam.
Maç için teknik taktik başka birşey söylemeye gerek yok . Evren in maç sonrası söyledikleri yeterince açık ve net.

Helal olsun hepinize.

Biri başkanı sormuş. Ne yazık ki pek kimse yoktu yönetimden başkanda dahil olmak üzere.

Fatih Solak sakat sakat oynuyor bu arada. Maç içinde yükselememe nedeni buymuş.

Asıl olayı sona bıraktım. Maç sonrası Dariusla konuştum kendini iyi hissettiğini söyledi. Yürüyüşünde filanda bir sorun yoktu. Şaşırıp teknik ekiple konuştum. Dariusun bütün hafta idmana çıkamadığını ve doktorların umutsuz olduğunu buna rağmen sabah gelip oynamak istediğini söylediğini ve tehlikeleri bildiğini ifade ettiler. 2 santimlik yırtık büyük ihtimal daha da büyüdü ve kanama gerçekleşebilir. Gerçekten büyük ve şaşırtan bir özveri.
Umarım beklenen sorunlar olmaz ve oynamaya devam edebilir hiç umudum olmasa da.

Sezon sonu içinde Jasa-Rancik ve Darius kesinlikle kalmalı. Wilkinson düşünebilir bence yerine daha iyisi bulunacaksa.
Yerli olarakta Evren le anında 10 yıllık filan sözleşme yapmalı. 1-2 ciddi yerli takviyesiyle çok farklı bir takım olabiliriz.

Son olarak ;

Bir ihtimal daha var Play-off mu dersin ?

özlemişiz :)

ilk 10 dakika ne oluyor dedim...düşündüm acaba rancik parasını falan alamıyor galiba diye.ilk periyot hiç atış yapmamıştı.

maçı çeviren isim ise bana göre evrendi.2 üçlük attı ondan sonra içeri penetre edip jasaitise müthiş bir asist yaptı.

Futbol takımımızı izledim şimdi bitti 2-1 kazandık.Yaw Allah rızası için şu futbolcularımızı getirsinler basket maçımızı izlemeye de ruh görsünler yaa.Özelliklede yabancı futbolcular (elano) gelsin buradaki yabancılarımızın mücadelesini isteğini görsünlerde belki biraz değişirler.Öğlenki basket maçında gözlerim yaşardı, akşamki futbol maçımızda da içimden bukadar ruhsuz isteksiz takım olamaz dedim.Basketçilerimizin aldığı paralara helal olsun özelliklede yabancılarımızın.

bu koca yürekli adamlar GS ruhuna 'yabancı' değiller...

eğer önümüzdeki sene rancik, darrius, jasaitis,evren ve cem hoca bu takımda tutulmaz yada tutulamazsa yönetime yazıklar olsun.

D-Wash adamsın!..
Tebrikler aslanlar 20 sayılardan maç kazanmak heleki bjkye karşı kolay değil..
Önce Aliağa,sonra Bornova sonra play off sonra şampiyonluk..

Maça giderken çok uykum vardı..ilk periyotta uyanamadım heralde diye düşündüm :p ilk yarıya ait hatırladığım 3 skor var : 18-36 / 20-40 / 39-47..
arada 20 sayı fark varken bile etrafımdaki kimse maçı kaybediceğimizi düşünmedi..öyle bi güven varki takıma ya da onların bizde öyle bi kredisi varki bu birlik getirdi maçın sonucunu..

D-wash'ı sahada görünce şaşırdım baya oynamaz heralde diye düşünmüştüm ama öyle bir hırsla oynadıki söyleyecek söz bırakmadı :)

O maç sonu sevincini yaşamak çok güzeldi :) Rancikteki 3lü çektirme sevgisi :) D-wash'ın napıcağını anlamadan 3lü çektirmeye çalışması :)
Taraftarın bu takımı sahiplendiğini düşünürdüm ama bugn gördüm ki takımda bizi sahiplenmiş :) başka türlü bu kadar hırsla istekle oynanmaz bence..
biz onları onlarda bizi seviyor :)

sonuç olarak çok güzel 1.5 saat geçirdik sizinle teşekkür ederiz =)

bu takım herşeyin en iyisini hak ediyor.uzun yıllar sonra taraftarı bu kadar mutlu eden aslan yüreklileri alınlarından öpüyorum.bu nasıl forma aşkıdır böyle,nasıl mücadele,hepsi kanını dökmeye hazır...