TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 95 - 84 Beşiktaş Cola Turka

Re: GALATASARAY-Beşiktaş (Canlı)

Seviyor ve gurur duyuyorum sizlerle aslanlar.Onları bu havaya sokan şey ise Galatasaray ruhudur.Dosta düşmana duyurulur.

Yönetim sesimizi duymalı yada biz duyurmalıyız.''Yabancılar''ki aslında bizimkiler kesinlikle kalmalılar.Evren bu takımın değişmezlerinden olmalıdır.

Bu günden sonra kalan 2 maçı kaybedip Play off'a bile giremeseler canları sağolsun..Bugün benim tüylerimi diken diken eden bir takım vardı sahada..Bu takım gönlümüzün şampiyonu olmayı başardı..Gerisi hikaye..

Re: TBL 28.Hafta | Galatasaray 95-84 Beşiktaş

sizlerle gurur duyuyoruz rancik'in 3 lük çektirmesini bulan olursa paylaşırsa sevinirim

Başkan Adnan Polat maçta mıydı ?

heyecandan takip edemedim maçı.
Akşam tekrarını izleyeceğim rahat rahat:)

Oynatanlara, oynayanlara ve oraya gidenlere helal olsun!

Galatasaray işte bu bugün gerçekten tüylerim diken diken oldu bu takımı görünce mücadele hırs ve en önemlisi Galatasaray ruhu vardı !! Washington sana gerçekten HELAL OLSUN !! adam sakat sakat oynadı ve bence kesinlikle maçın yıldızıydı Evrenle birlikte..

Teşekkürler Galatasaray !!

Aslanlarımızla gurur duyuyorum..! Birisi sakat sakat oynar,diğeri heryere saldırır,savaşır.İşte Galatasaray Ruhu bu..!

Bugün bir kez daha anladım ki takımın garezi Ankara´daki Galatasaraylılara. : )

Siz Ankara´da her sezon yenilin, bizim üzgün ayrılalım salondan... Yeter ki bu mücadeleyi diğer tüm maçlarda sergileyin. Zaten sergiliyorsunuz...

catsnkw.jpg

İki kelime ile helal olsun hepsine...Bu takım play offa kalamasa da artık bence kendileriyle gurur duydurdular...

Bu arada Abdi İpekçi'ye giden 2500 kişiye de teker teker teşekkür ediyorum.20 sayı gerideyken takımı desteklediler.Maçı kazanmamız da büyük rol oynadılar.

SkyTurk'de Erdemir-Oyak maçı var. yorumcu olarak Nejat Sayman var.Bu yorumcu arkadaş Galatasaray-Beşiktaş maçının 2500 kişiye oynadığının üzüntüsü içerisindeymiş.12,45'e maç koyan federasyonun kıçından ayrılmazsanız her kararına kafa sallarsanız bu kadar kişiye oynarsınız Nejat bey !!