TBL 29. Hafta | Galatasaray CC 84 - 59 Aliağa Petkim

Re: TBL | 29. Hafta Galatasaray - Aliağa Petkim

bi şey değil

59-42 3.periyot bitti, Hosley 23 sayı.
böyle bir rakip karşısında konsantre olmak gerçekten zor.

inşlah bu maçta hiç değlse 30 35 sayı atar hosleyde kendine gelir

Bende şimdi bizim Adana'nın Altay ile oynayacağı maçı izlemek için çıkyıyorum.. Galibiyetimiz hayırlı olsun!

telekom maçından haberi olanlar varmı acaba:p

Kazandık da ne oldu? Bayan takımı için dayanamadım , Caferağa'ya dahil gittim ama şu takım tam anlamıyla hayal kırıklığı oldu ,heyecan bırakmadı insanda. Haftaya yeterli farkla Telekom'u yenemeyeceğimize göre BJK serisini geçersek bir tebessüm olur bizim için , Efes'e elenir lige el sallarız.

CC illetinden kurtulmadan , şubede kişisel egolar egemen olduğu sürece biz en fazla yarı finalleri görür , finale el sallarız.

Murat Özyer gibi camianın içinden çıkmış pırlantaların kaybedilmesine değinmek bile istemiyorum..

Re: TBL | 29. Hafta Galatasaray: 84 - Aliağa Petkim: 59

yaa böyle bi rakip karşısında 3.periyot skorunda sadece 2 farkla öndeydik..bence şuanda bireysel oyuncu form durumlarında takım olarak form durumumuzda teknik ekip bazında ligin en kötü takımıyız..

Galatasaray olmasa, şu maça iki dakika tahammül gösterilmezdi. İnsanı basketboldan soğutacak, eziyet gibi bir maçtı... Bu kadar amatörce hataların yapıldığı, her topun dışarıdan kullanıldığı başka kaç tane maç vardır?! Bu maç bazı ikinci lig maçlarının dahi altında bir seviyede seyretti. Karşımızda biraz kıpırdayacak, direnç gösterecek bir takım olsa yine mağlubiyet gelecekti.

Aliağalı oyuncular maçtan önce kazanmak için oynayacağız, herşeyi yapacağız gibi sözler sarfettikten sonra öylesine kötü oynadılar ki, kadromuzda istatistiklerini şişirmek için oynayan Amerikalılarla bile bu takımı yenmemek imkansızdı.

Maçta yine komik coaching hataları vardı. Takımdaki iki oyun kurucu Cüneyt ve Atkins ilk beş başladı, "maç sıkışsaydı" ve ikiside yorulsaydı oyun kurucusuz devam edilecekti. Sezonun en iyi yabancısı yine yedek başladı. Onu da küstürmüş... Son haftalarda ilk beş başlayan Altay maç koptuktan sonra girdi. Üç-dört hafta evvel oldukça süre alan Alican kadro dışı kalmış olmalı?! Her hafta farklı bir kadro, her hafta farklı bir rotasyon...

Şu maçın kazanılması yine gözleri bağlayacak... Çok yazık...

ahmet abi senin transfer için önerilerin vardı galiba...bu maçtan sonra sanırım bütün takımın sıfırdan kurulması gerekiyor bence..

Graves 2 maçtır yedekte başlayıp çok az süre alıyor sene başından beri takımın en istikrarlı oyuncusunu bu gidişle playoffta verim alamıycaz , Graves den verim almadan playoffta büyük ihtimalle eşleşecegimiz Beşiktaşı eleyecegimizi düşünmüyorum .

Bu abartı değil. Uzun zamandır iyi oynadığımız bir maç söyler misiniz? Basketbolu hiç takip etmeyen birisine 25 sayı farkla galip geldik deseniz, süper, der; ama görmemiz gereken şeyler var: İyi oynamıyoruz.

evet ligin en kötü takımıyız bunu abarmıyorum bu maçı izledikten sonra söylüyorum...eger casaya kendi evinde maglup oluyorsan kepeze maglup oluyorsan petkime karşı basketbol düzenleri içinde herhangi birşey üretemiyorsan bu abartı degildir...eger petkim bütün maç sete set oynasaydı bu maçı kaybederdik...kaç tane top kaybı yaptıgımızı saymadım...