TBL 29. Hafta | Oyak Renault 83 - 78 Galatasaray CC

Re: OYAK - GALATASARAYIMIZ 20 Nisan 14:00

Sayılarımızın çoğunu dış oyuncularımızdan buluyoruz.
Pota altında henüz bir baskımız olduğu söylenemez.

ben bu hüseyini takımda istemiyorum..mirsadla hüseyinin devirleri geçti.. ya sakat ya da dökülüyor..bu maçta da maça girdiği anda dökülüyoruz

Niye sürekli 3 sayılık atış deniyoruz anlamış değilim 3-4 hücum üst üste 3 lük kullanıyoruz hüseyin şutor guard gibi maşallah top kayıplarıda aynen devam ilk yarıyı geride kapadık umarım kendilerine gelirler...

Metin Ertürk' Alıntı:
ben bu hüseyini takımda istemiyorum..mirsadla hüseyinin devirleri geçti.. ya sakat ya da dökülüyor..bu maçta da maça girdiği anda dökülüyoruz

Bi sus istersen ya.. Takılmışşsn bi Hüseyine gidiyorsun. Adam İtalyada sakat sakat oynarken,takıma katkı verirken nerdeydin sen?

Metin bahsettiğin oyuncu sakatlıktan yeni çıkıp tam form tutmaya başlamışken apandist ameliyatı oldu ve daha kendine gelme fırsatı bulamadan büyük fedakarlık gösterip ULEB maçlarında yer aldı. Hüseyin Beşok bugün iyi olmayabilir ama play off serisinde en çok güvendiğim isim.

Bugünkü maçın ilk yarısı hakkında sadece istatistiklere bakarak yorum yapmak mümkün ama bu da yanıltıcı olabilir. Bakalım ikinci yarı neler getirecek...

Onur Yavuz' Alıntı:
Metin bahsettiğin oyuncu sakatlıktan yeni çıkıp tam form tutmaya başlamışken apandist ameliyatı oldu ve daha kendine gelme fırsatı bulamadan büyük fedakarlık gösterip ULEB maçlarında yer aldı. Hüseyin Beşok bugün iyi olmayabilir ama play off serisinde en çok güvendiğim isim.

Bugünkü maçın ilk yarısı hakkında sadece istatistiklere bakarak yorum yapmak mümkün ki bu da bana göre çok doğru değil. Bakalım ikinci yarı neler getirecek...
hüseyini kişi olarak severim ama takıma geldi geleli 2 yada 3 maçta iyi oynadı...ya sakat yada oyunu kötü..bence miyadını doldurdu..benim için takımın gidişi daha önemli..