TBL 3. Hafta | Banvit 86 - 95 Galatasaray CC

Re: TBL 3.HAFTA | Bandırma Banvit: 86 - Galatasaray: 95

Takım geçen seneye göre çok daha iyi ve Murat hoca da bu sene takımı çok iyi idare ediyor geçen yıllarda yapmadıgı en önemli şeyleriden biri rotasyonu ayarlayamamaktı ama bu sene bunu önemli sakatlıklara ragmen mükemmel idare ediyor , yakın zamanda Polat ve Murat ın gelmesiyle daha da iyi olucaktır ve bence de Strickland sakatlıkları düzelince yollanacktır , çünkü alınacak bir guard şu anda fazla süre alması zor görünüyor ama Murat ve Polat gelince gerekli süreleri alabilir .

Graves içinse takım düzenine son derece baglı olup , üstüne mükemmel savunma yapıp ve hucumda müthiş bir skorer , gerçekten 2 numara için belkide en iyi oyuncuyu almışız .

B_b0037ab8f338baefbd49b562d2f750d8.jpg

Macin son periyodu Galatasaray.org anasayfada SKMedya'da.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Son sözüm salonlarda hayat var, arma var, sevda var, dostluk var, kardeşlik var, GELMEYEN ÇOK ŞEY KAÇIRIYOR HABERİNİZ OLSUN:)

Buducnost maçında görüşmek üzere:)

yaz abicim yaz salondaki atmosferi yaz 8)

süper eğlendik bugün takımımıza sonsuz destek verdik izleyenler zaten görmüştür Tv den ..

Armayı hiçbir yerde sahipsiz bırakmayız..

Gelen tüm abi ve Kardeşlerimin yüreğine sağlık. buradan bir kaç abi ve kardeşimle tanışma fırsatıda bulduk. ne mutlu bize..

eyv.

Maça gelen bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum. Galatasaraylılık nasıl olur hepsi bu yaşta öğrenmiş. Hepsinin yüreğine sağlık. Çanakkale ve Balıkesir'deki bütün kardeşlerimin gözlerinden öperim. Seneye yine Bandırmada görüşmek üzere.

Takim suana kadar cok iyi gidiyo, allah nazardan saklasin. Yalniz hala gercek bir guard imiz yok ve bu ilerleyen haftalarda problem olucaktir. Stricland surekli kenarda, maclari hicbir katki yapmadan az sure alarak bitiriyo. Bole olucaksa gonderilsin daha iyi.

Oyun kurucu arayisi varmi suan, bilen varmi? Herhangi gorusulen, veya takip edilen biri varmi, yakin zamanda transfer gorunuyomu? Subeye yakin olan arkadaslar bilgi verirse memnun olurum...

gelen herkese tesekurler bide su saolnda havalandırma olsa atkıyı havlu gibi kullandım sırılsıklam oldu yine de super bi gundu boğazım hala azıo eyup abi atkıyıdı hergun hatırlatcam:D insallah bi gun ayhan sahenkte de gorusuruz

Play out oynadığımız sene her türlü çirkefliği yaptıkları maçtan beri Banvite karşı galibiyet serimiz devam ediyor.

İyi bir takım olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyoruz.

Maça giden arkadaşlarımız gerçekten çok iyi destekledi takımı. Hepinize çok teşekkürler.

maçı izlerken hep aynı şeyi hissediyorum, bu yüzden cüneyt'e sinirim geçmiyor.. cüneyt kenarda iken top çok güzel dönüyor, resmen akıyor, uzunlar paslaşıyor, kolay basketler, turnikeler.. ama cüneyt girdi mi hemen frene basıyoruz.. attığı saçma sapan üçlüklerle soksa da sokmasa da takımı oyundan soğutuyor.. dün de maç 15 sayı iken girdi neredeyse maçı kaybediyorduk.. 24 saniyenin 18-19 saniyesi top elinde zaten..

bana göre dee brown varken cüneytin bu organizasyon açıkları, yanlış seçimleri çok sırıtmıyordu..ama marshall gelince sırıtmaya başladı.. bence cüneyt yalnızca off -guard oynar... yanında gerçek bir oyun kurucu olmazsa takıma faydadan çok zararı var. son maçlarda kafayı ona taktım ve sürekli bunları takip ediyorum.. maçın tekrarını gs tv den izleyecek arkadaş olursa, bence bir de bu gözle izlemeli..

graves gelmeden önce bencil, savunma yapmaz yazıyordu millet.. tanımadığımdan korkmuştum ama hiç alakası yok.. çok skorer doğru, ama zorlamıyor, " illa ben atayım " diye bir derdi yok..yeri gediğinde pası vermesini biliyor ve hepsinden önemlisi iştahla savunma yapıyor.. ben her maç biraz daha seviyorum bu adamı..

arkadaşlar imkan olsada maçlardan birkaç video siteye konulabilse mesela en güzel hareket blok samaç vs

bu maçlarda kayıp yaşamamak çok güzel.. şu eurocup maçını da kazasız belasız atlatalım başka bi şey istemiyorum =)

bu arada 3 maç üst üste evimizde oynuyoruz(buducnost, mutlu akü selçuk üni, sonra da efes pilsen galiba).

ilk yarı pek ümit yoktu içimde ama özellikle 3.periyottaki oyunumuza hayran kaldım.Tebrikler aslanlar