TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 100 - 67 Bornova Belediye

Re: TBL Son Hafta | GALATASARAY'IMIZ 100 - 67 Bornova Bld.

Bu sene Fatih Solak kaç tane üç sayılık isabet bulmuş yazar mısınız Okan Bey?

Alperen Kaplan' Alıntı:

Bu akşam bunlar konuşulmamalı artık,sadece teşekkür msj ları yer almalı bence sezon bitmiş artık ligte kalmışız boşverin Fatih ne atmış kac atmış arkadaşlar.

Galibiyet icin tebrikler Galatasaray.Iyisiyle kötüsüyle gecen bir sezon icin yine de tesekürler.Bu mücadelici takim bozulmamali. :)

Mac sonrasi görüntüleri ekledim:

[youtube:esmpp01n]http://www.youtube.com/watch?v=Xb3HJf09mto[/youtube:esmpp01n]

bir an ağlayasım geldi maçta.

keşke taraftarlarımız fark edilmeyen başarıyı görselerdide maça gelselerdi.

son olarak bornova playoffa yakışmıyor.

Okan Seker' Alıntı:
Fatihe sutu yok diyen arakadaslar bugun ısınırken takım,Rancik ile fatih bire bir mac tarzı bir ısınma yaptılar Fatih ard arda 3 tane üclük soktu

Olay bir kere oluyorsa tesadüftür,iki kere oluyorsa sanstır, üc kere oluyorsa saygı duymalısınız.

Fatih'in şutu yok.
Fatih'in şutu yok.
Fatih'in şutu yok.

Tartışmaya hiç gerek yok.

Tadını çıkaralım.

Müthiş bir maçtı. Söylenecek çok şey var ama tek söyleyeceğim bu maç sayesinde şampiyonluklar göreceğiz çok yakında.

Bence Fatih olsun oyuncularımızı tartışmamamız lazım.Çünkü bu sene bütün maçları kazanma mecburiyetimiz olduğu için hiç bir maça rahat çıkmadık.Puanlarımız silindikten sonra maçlarımız stress altındaydı.Cem hoca çoğu zaman risk alıpta yedek oyuncularımızı fazla kullanamadı.Ayrıca oyuncularımızda rahat değillerdi her hucumumuzun bile önemi vardı.Bu şartlar altında Fatih'in çıkıp üçlük atması gibi bir riski yoktu.Daha doğrusu saha içinde çok fazla organizasyonu deneme imkanımız olmadı.Oyuncular her maçta gerginlerdi.Maç kazan maç kazan ama hala ligin sonlarındaydık.Bu nedenle oyuncularımızın hakkını yemeyelim.Ayrıca Fatih yüreğiyle oynadı geldiğinden beri.Yazın kendine iyi bir çalışma programı uygularsa önümüzdeki sene çok farklı bir Fatih izleriz...

Teşekkürler ve tebrikler. İçimizdeki sevinç buruk bir sevinç. İnşallah seneye hesabı kapatırız.

Yazacak çok uzun şeyler var. Ama gerçekten insanın tüylerini ürpertiyor. Ben Benchin hemen arkasında olduğumdan molalarda olan konuşmalarıda dinliyordum. Maç esnası yapılan konuşmalarıda.. Cem hocanın oyunculara agresif konuşması ama sonra özür dilediğini görmek. Oyuncunun "ne demek hocam bağıracan tabi" yanıtı vermesi gerçekten tüyler ürperticiydi.. Simas'ın sakatlanmadan bir pozisyon önce bench'in yanına geldiğini gördüm sağ koltuk altında 3 tane derin çizik vardı kan sızıyordu birinden daha sonra zaten dizinin altından sakatlandı..... Takımın biribir ile şakalaşması bile samimiydi. Faith'in bir pozisyonda hata yaptığı için kenara alınması sonrası üzüntüsünü kafasını ellerinin arasına alıp yüzünü kapatması maça bakamayacak heyecamda olması ya saysam o kadar çok dram gizliydi ki bu sevinçde.. Bu adamların bazıları finaller oynamış avrupa şampiyonasında oynamış insanlar. Ama bugün başka atıyordu onların kalbi. Bugün onların kalbi benim gibi atıyordu. Daha fazla seyirci beklerdim ama sağlık olsun. Olan seyrci de yeter. Ligin seyirci ortalamsı en yüksek taraftarıyız biz bu arada. Ve bu taraftar bu takımı bağrına bastı. Hemde küme düşmekten son maçta kurtulan bu takımı bağrına bastı. Çünkü biz Galatasaraylıyız umurumuzda olan ilk şey, sahada takım olması

Ha Murat İnal oymuş demek... Bİr kaç defa gördüm maçta. Aslında aklıma geldi benzetmiştim de röportajdaki resimlerinden.. Erdal'da 2. devre başaldğında maç sonu görüşelim dedi Rancikin ayakkabıyımı kaptı artık bilemedim maç sonrası yoktu:)

Levend Kaya' Alıntı:
Galibiyet icin tebrikler Galatasaray.Iyisiyle kötüsüyle gecen bir sezon icin yine de tesekürler.Bu mücadelici takim bozulmamali. :)

Mac sonrasi görüntüleri ekledim:

[youtube:1e7ko83k]http://www.youtube.com/watch?v=Xb3HJf09mto[/youtube:1e7ko83k]

Youtube dışında görüntü var mı ?

Valla cok eglenceli,yogun duyguların yasandıgı bir mactı..Bench arkası merter biletix'de bilet bulamadıgım için bench'İn tam karsı tarafından izledik macı..

Abdi İpekçi Galatasaray'a yakısıyor..Bu takıma sampiyonluklar yakısıyor..

Bu arada su anda spormax tekrar veriyor macı ve kendimi izliyorum :) :)

Alperen Kaplan' Alıntı:

:) suan yaptıgın işgüzarlık ben maclarda sokuyor demedim iyi oku yazıyı

arkadaşlar oyuncularımızın sözleşmelerinin kaç yıllık olduğunu nereden öğrenebilirim ?galiba birççok oyuncumuzu takımımızda son kez izledik

caner ışıkcevahir' Alıntı:
arkadaşlar oyuncularımızın sözleşmelerinin kaç yıllık olduğunu nereden öğrenebilirim ?galiba birççok oyuncumuzu takımımızda son kez izledik

Merak etmeyin, daha izleyeceğiz onları.