TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 100 - 67 Bornova Belediye

Re: TBL Son Hafta | GALATASARAY'IMIZ 100 - 67 Bornova Bld.

maçı tv den izlerken duygularıma hakim olmakta zorlandım.O kutsal formamızın hakkkını onuruyla temsil eden bütün oyuncularımızı teknik heyeti canı yürekten kutluyorum ...

Bazı arkadaşların yazdığı satılan biletlerle ilgili rakamların gerçeği yansıtmadığını düşündüğümü söylemiştim.Beklenen oldu ve salon "yine" istenen doluluk oranını yakalayamadı ama gelenlerin verdiği destek muhteşemdi.

Açıkcası sevinmek değil üzülmek lazım.Bu takım sezonu dün kapatmamalıydı.Play-off'a katılan takımlar bizden iyi değiller ama bu sezon böyle oldu maalesef.Normal şartlar altında finale kadar gidebilecek bir kadromuz vardı.

Umarım gelecek sezon yabancılarımız takımda kalır ve birkaç tane Türk oyuncu takviyesiyle daha iyi yerlere geliriz.

Teşekkürler Aslanlar...

Benimde merk ettiğim şu; Son maclrda genellikle sporcular üstünde başında ne varsa taraftara atar;Forma,Eşofman,ayakkabı hatta boxer neyse dünküğ macta bi şeyler kapanlar oldumu?neler alındı? :) :)

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Benimde merk ettiğim şu; Son maclrda genellikle sporcular üstünde başında ne varsa taraftara atar;Forma,Eşofman,ayakkabı hatta boxer neyse dünküğ macta bi şeyler kapanlar oldumu?neler alındı? :) :)

Mactan önce daruıs`dan bir abla mac sonu formasını istedi abla formayı kaptı,Tufan benc formasını trıbune yolladı,rancik hem ayakbılarını hemde formayı salladı,Daruıs ayakbıları yolladı tekini benim yanımdakı arkadas kaptı

ARMA SEVDA'LISI BİRİNİN BÜYÜK BAŞKAN A.POLAT İLE SOHBETİ.

-------------------------------------
Arma Sevda'lısı: Başkanım 6000 kişilik salon yapacağımız doğrumu?
A.Polat: Evet stadımızın yanına 6000 kişilik salon yapacağız.
A.S:Başkanım 6000 kişilik salon olunca Eurolig lisansı alamıyoruz, bunu biliyormuydunuz?
A.P:Hayır! bilmiyordum Peki ne kadar olması lazım salonun kapasitesi?
A.S: Başkanım 10.500 en az.
A.P: Ama görüyorsun ne kadar önemli bir maç oynuyoruz salon dolmadı!
A.S: Başkanım, TBL nin en fazla taraftara oynayan takımıyız, gönül isterdi salon dolsun ama inanın bugünkü kalabalık büyük bir kalabalık. İlerde şampiyonluğu oynayacağız, o zaman salonlara sığmayacağız, bizim sözümüz olsun size.
A.P: Araştıracağım, eğer Eurolig konusu doğruysa, en az 10.500 kişilik yapacağız salonu.
A.S:Teşekkür ederiz başkanım.
A.P: 2 Dakikada 5 milyon dolar zarara soktun klübü
A.S: Yaparken zarar gözükür, bitince kara geçeriz

böyle bir şeyi başkanın bilmemesi,daha doğrusu basketboldan sorumlu kişilerden hiçbirinin onu bilgilendirmemiş olması gerçekten üzücü

Çok garip geldi Başkan'ımıza bu konuda bilgi veren hiç kimse olmamış demekki,Başkanın çevresinde basketbol'dan anlayan bu kriterleri bilen birileri olmalı artık,yokmudur gönüllü... :)
3-5 bişeyler toplayıp gönlünüde hoş ederdik...Toptan gönüllü olmazdı O da... :)

Başkan dün, basketçilerimizin gösterdiği özveriyle zoru başardıkları için çok mutluydu.Bugün ise futbol maçından sonra morali çok bozuldu.Çok üzüldüğü yüzünden belliydi.2 takım arasındaki fark da başkanımızın yüz ifadesinden belli oluyor zaten.

E.Nisan YILDIZ' Alıntı:
ARMA SEVDA'LISI BİRİNİN BÜYÜK BAŞKAN A.POLAT İLE SOHBETİ.

-------------------------------------
Arma Sevda'lısı: Başkanım 6000 kişilik salon yapacağımız doğrumu?
A.Polat: Evet stadımızın yanına 6000 kişilik salon yapacağız.
A.S:Başkanım 6000 kişilik salon olunca Eurolig lisansı alamıyoruz, bunu biliyormuydunuz?
A.P:Hayır! bilmiyordum Peki ne kadar olması lazım salonun kapasitesi?
A.S: Başkanım 10.500 en az.
A.P: Ama görüyorsun ne kadar önemli bir maç oynuyoruz salon dolmadı!
A.S: Başkanım, TBL nin en fazla taraftara oynayan takımıyız, gönül isterdi salon dolsun ama inanın bugünkü kalabalık büyük bir kalabalık. İlerde şampiyonluğu oynayacağız, o zaman salonlara sığmayacağız, bizim sözümüz olsun size.
A.P: Araştıracağım, eğer Eurolig konusu doğruysa, en az 10.500 kişilik yapacağız salonu.
A.S:Teşekkür ederiz başkanım.
A.P: 2 Dakikada 5 milyon dolar zarara soktun klübü
A.S: Yaparken zarar gözükür, bitince kara geçeriz

Güler misin ağlar mısın?

Teşekkürler Eyüp Abi.

Bu arada sezon biterken son bir olaya dikkat cekmek isterim: son hafta oynanan maclarda hem fulker hem de banvit kendi maclarinin ilk yarilarini basabas kapattilar oyak ve kepeze karsi. Ne rastlantiysa her ikisi de 3uncu periyotta buyuk farklar atti (bizim macin da ilkyarisinin 10+ sayiyla bittigi ortaya cikinca). Tabii bu rastlantidir (!), tesaduftur (!) ama ben yine de yazayim dedim..

Okan Seker bahsettiğin Abla ben oluyorum :) Darius formasını bana verdi...

Ama maalesef kendi gitti :/