TBL 4. Hafta | Galatasaray CC 76 - 70 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray'ımız-M.A.Selçuk Üni(4 te 4 için omuz omuza)

Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":2oumq39w]Maç Cuma mı Cumartesi mi?

Okan ne farkeder bu maça gidince efes maçına gidebileceğimizi mi sanıyorsun..? :p[/quote:2oumq39w]

Evet Cuma veya PAZAR olursa!

banda şuan cumartesi 15.00 tam uyuyor dersane çıkışı siyavuş süper inş değişmez :p

Bu maç zor olacak, tribünleri doldurmalıyız!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":61a1q6rz]Geçen hafta selçuk taraftarını coşturmak için anonslar yapıyordum,anonsçuydum yani şimdi Tv başında GS yi destekleyeceğim büyük bir hainlikle... Karmakarışık duygular,bir tarafta sürekli beraber olduğum antremanlarda birlikte çalıştığımız insanlar diğer yanda GS'm.. Ne yaparsam yapayım hainlik olacak...
O senmiydin, seni transfer edelim bizim salona 8)[/quote:61a1q6rz]

ben geleyim :)

Sen gel Selçuk seni salonun kralı yaparız merak etme 8)

Bu maçta 4 te yapıp Efes'in karşısına namağlup çıkacağız, ve malesef bir aksilik olmazsa onlarıda yeneceğiz :)

m.a.selçuk takımının yabancıları gerçekten çok iyi.Umarım onlara karşı bir planımız vardır.

Efes ve Budocnost maçları öncesi moral açısından çok önemli bir maç kazanmamız gerekiyor.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu maçta 4 te yapıp Efes'in karşısına namağlup çıkacağız, ve malesef bir aksilik olmazsa onlarıda yeneceğiz :)
neden maalesef dedin anlamadım abi
bu arada efes maçındaki yerimi ayır geliyorum

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":1xdqquxi]Geçen hafta selçuk taraftarını coşturmak için anonslar yapıyordum,anonsçuydum yani şimdi Tv başında GS yi destekleyeceğim büyük bir hainlikle... Karmakarışık duygular,bir tarafta sürekli beraber olduğum antremanlarda birlikte çalıştığımız insanlar diğer yanda GS'm.. Ne yaparsam yapayım hainlik olacak...
O senmiydin, seni transfer edelim bizim salona 8)[/quote:1xdqquxi]

:D Teşekkür ederim abi... Zaten üniversite için İstanbul'a gelebilirsem kapıdan kovulacağımı da bilsem başvuracağım... Ama iki sene var... :D

Re: TBL 4. Hafta | Galatasaray - M.A.Selçuk Üniversitesi

Monty Mack ve Ekene tehlikeli oyuncuları ama bu maçı farkla kazanacığımızı düşünüyorum taraftarımız inş bu maçtada takımımızı yalnız bırakmaz

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":wtfdre7p]Bu maçta 4 te yapıp Efes'in karşısına namağlup çıkacağız, ve malesef bir aksilik olmazsa onlarıda yeneceğiz :)
neden maalesef dedin anlamadım abi
bu arada efes maçındaki yerimi ayır geliyorum[/quote:wtfdre7p]Efesi severim, onun için malesef dedim :p

Re: TBL 4. Hafta | Galatasaray - M.A.Selçuk Üniversitesi

Bu arada maçın biletleri bitmek üzere:)