TBL 4. Hafta | Galatasaray CC 76 - 70 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: TBL 4. Hafta | Galatasaray - M.A.Selçuk Üniversitesi

Bu maçta tek eksiğimiz konsantrasyon, bu açığı kapatacak olan da seyircimiz olacaktır..

Fener maçı öncesi salonu doldurarak gövde gösterisi yapacağız!

Bu maça fener maçından önce cila olacak!

Kısaca yarın salona gelmeyen pişman olacak hemde çok

Vallahi efes yada fener maçından ziyade 11 kasımda Sırbistan'a takımımızı moralli göndermek için salonu doldurmalıyız. Her zaman yanlarında olduğumuzu gösterirsek 11 kasımda sırbistanda her şey çok daha güzel olur.

Takımız Buducnost'u düşünüyor olabilir ama, önümüzdeki Selçuk Üniversitesi maçı çok mühim. Bu maç, Podgorica seyahati öncesi prova niteliği taşımalı. Sert savunma ve akılcı hücumu tüm maça yayabilmeliyiz.

Selçuk Uni. beklenenden çok daha iyi başladı lige. Skoru taşıyabilecek yabancıları var. Ben geçen seneki küçük maç senderomunun bu sene kolay kolay yaşanacağını sanmıyorum. Hoca da geçen seneki bu maçlardaki kayıpların neleri götürdüğünün farkında çünkü. Bu yüzden bu maçta kayıp yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Monty Mack çok da iyi bir oyuncu sayılmaz...
Maçın değişik anlarında saklanıyor.
Alex Dunn çok tehlikeli bir oyuncu ve bu maçta bize karşı çok tehlikeli olabilir...
Ufuk Kaçar da bu sene inanılmaz bir çıkış gösterdi,Efes maçı hariç süper oynuyor...

Cüneyt in sakatlanması Strickland için büyük bir şans oldu büyük ihtimal 30 dakika ya yakın süre alıcaktır , Graves de 30 dakika üzeri süreler alıcaktır bu yüzden Zizic ve Milojevic bu maç fazla süre alamayabilirler , Erdem uzun süre 4 numara oynayacaktır ayrıca Hüseyin ve Cemal bu maç için en önemli 2 oyuncumuz olucaklardır, Zizic ve Milojevic in yabancı sınırlamsı yüzünde fazla süre alamayacaklarını düşünüyorum , Mutlu Akü Selçuk Üniversitesinin 3 tane yabancısı pota altında oynuyor , İbekwe fazla yetenekli degil her zaman oyununu içinde olan bir oyuncu ve çok atletik bize en çok zorlugu çıkaracak oyuncu olacaktır .

GE Lİ YO RUM :)

Saat uygun, yer uygun, zaman uygun, dizimin durumu uygun..

Bensiz olmaz bu sefer.. =)

Kosalım zaferlere bu büyük taraftarla....

4/4 istiyoruz

arkadaşlar bizim maçı spormax mi veriyo sky türk mü çünkü 14.45 te arsenal maçı var spormax te

Maça gitme imkanı olanlar lütfen maça gitsin ben gidemiyorum ama gidemenlere sevindirici bir haber maç skyturkte :D bugün bir tribün şov bekliyorum sizlerden takımımızdan da basketbol şov :D