TBL 4. Hafta | Galatasaray CC 76 - 70 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: TBL 4. Hafta | Galatasaray : 76 - M.A.Selçuk Üni. : 70

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1n5we14q]Mito!

Bir maça gelip 5 maç hasta taklidi yapan sensin :p

Cumartesi ekmezsin artık, beraber önce feneri sonra efesi izleriz!

Tamam sosisliler benden maç sonrası biralar senden sıkıntı yok .Vidi, vici, vini bu arada Eyüp ne olacak bu takımın hali her halde B planı olarak seni sahaya guard diye sürecek hoca[/quote:1n5we14q]Ne olacak bu takımın hali haklısın!

Türkiye kupası maçlarından beri yenilmiyor :p

Hatırlatırım geçen senede ilk yarıyı lider kapatmıştık sene sonu ne oldu !!!! bu kadro yeterince rotasyona sahip değil.Şimdiden söylüyorum çok sıkıntı yaşayacağız.Malesef efes bu serinin başlangıcı olacak.

Rotasyon, motasyon anlamam ben.. Galatasaray, Efes 'i yener..

Galatasaray, Efes 'i yener yenmesine de bu durumda Sn. Duran tüm foruma efes ısmarlar mı, asıl mesele bu..

Mithat Duran' Alıntı:
Hatırlatırım geçen senede ilk yarıyı lider kapatmıştık sene sonu ne oldu !!!! bu kadro yeterince rotasyona sahip değil.Şimdiden söylüyorum çok sıkıntı yaşayacağız.Malesef efes bu serinin başlangıcı olacak.

Kerem abi sayın DURAN önce aşk tutulması filminin diyetini yani sosislilerimizi alsın ve bilet paralarımızı iade etsin.

Kerem Porazan' Alıntı:
Rotasyon, motasyon anlamam ben.. Galatasaray, Efes 'i yener..

Galatasaray, Efes 'i yener yenmesine de bu durumda Sn. Duran tüm foruma efes ısmarlar mı, asıl mesele bu..

[quote="Mithat Duran":3oi7z4wg]Hatırlatırım geçen senede ilk yarıyı lider kapatmıştık sene sonu ne oldu !!!! bu kadro yeterince rotasyona sahip değil.Şimdiden söylüyorum çok sıkıntı yaşayacağız.Malesef efes bu serinin başlangıcı olacak.
[/quote:3oi7z4wg]Şöyle yapalım!

Galatasaray Efes'i yenerse Mithat bize Yeni Rakı ısmarlasın :p

Tamam kardeşim biz galip gelirsek rakılar benden.Ya aksi olursa durum ne olacak !!!! şu anki durumu trabzon olayına benzetiyorum.Dört maç kazan şampiyonluktan bahset bu işler bu kadar kolay değil.Bak salı günü kritik maç var ve bu maçı kazanmak için saha içi performansı yeterli değil.Fazla karıştırma gerisini biz turu geçeceğiz ama sonrası ne olacak o meçhul.Efesi iki kere seyrettim her türlü savunmaya bir çare üretmişler.Asıl sıkıntı onların sert savunmasını nasıl aşacağımız yolunda yaşları belli bir olgunluğa gelmiş bir kadroya sahibiz.Ama onları maç içersinde aktif dinlendirecek bir rotasyona sahip değiliz.

Neden aramızda ki farkı inkar ediyorsun Eyüp sevgili Şamil hatırlatırmısın Eyüp abine farkın ne olduğunu.

:p :p :p Mİthat abi Eyüp abi zaten unutmamıştır o günü aradaki fark muhabbetini hatırlatmaya gerek yok sanırım :p :p .

Mithat Duran' Alıntı:
Tamam kardeşim biz galip gelirsek rakılar benden.Ya aksi olursa durum ne olacak !!!! şu anki durumu trabzon olayına benzetiyorum.Dört maç kazan şampiyonluktan bahset bu işler bu kadar kolay değil.Bak salı günü kritik maç var ve bu maçı kazanmak için saha içi performansı yeterli değil.Fazla karıştırma gerisini biz turu geçeceğiz ama sonrası ne olacak o meçhul.Efesi iki kere seyrettim her türlü savunmaya bir çare üretmişler.Asıl sıkıntı onların sert savunmasını nasıl aşacağımız yolunda yaşları belli bir olgunluğa gelmiş bir kadroya sahibiz.Ama onları maç içersinde aktif dinlendirecek bir rotasyona sahip değiliz.

Neden aramızda ki farkı inkar ediyorsun Eyüp sevgili Şamil hatırlatırmısın Eyüp abine farkın ne olduğunu.
Sen yöneticisin, ben taraftar:)
------
Sen Kunter'cisin
Ben Özyer'ci
--------
Sen senede 2 maça gidersin
Ben hepsine
---------
Sen bayan takımı ile ilgilenmezsin
Ben bayan takımı ilede ilgilenirim
-------
Şimdilik aklıma gelenler bunlar Mithat 8)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3lxiaytu]Tamam kardeşim biz galip gelirsek rakılar benden.Ya aksi olursa durum ne olacak !!!! şu anki durumu trabzon olayına benzetiyorum.Dört maç kazan şampiyonluktan bahset bu işler bu kadar kolay değil.Bak salı günü kritik maç var ve bu maçı kazanmak için saha içi performansı yeterli değil.Fazla karıştırma gerisini biz turu geçeceğiz ama sonrası ne olacak o meçhul.Efesi iki kere seyrettim her türlü savunmaya bir çare üretmişler.Asıl sıkıntı onların sert savunmasını nasıl aşacağımız yolunda yaşları belli bir olgunluğa gelmiş bir kadroya sahibiz.Ama onları maç içersinde aktif dinlendirecek bir rotasyona sahip değiliz.

Sen yöneticisin, ben taraftar:)
------
Sen Kunter'cisin
Ben Özyer'ci
--------
Sen senede 2 maça gidersin
Ben hepsine
---------
Sen bayan takımı ile ilgilenmezsin
Ben bayan takımı ilede ilgilenirim
-------
Şimdilik aklıma gelenler bunlar Mithat 8)[/quote:3lxiaytu]
Artı sen Efes Beşiktaş aşığısın ben değil

Sen yalnızca maçlarda takımı desteklersin ben bulunduğum her ortamda

Şimdi ben dinlenirken sen 3,5 maça gitmişsin fazladan ne çıkar

Ben çalışırken sen nerdeydin o önemli

Benim bayan takımına desteğim farklı olur onuda sen bilmessin

Şimdi benim oğlum New York 'da yaşamasına rağmen senede 3 kere görüşmemize rağmen hasta galatasaraylı ya senin çocukların hangi takımı tutuyor.

Ama hala benle laf yarışına giriyorsun ya sana ne diyeyim ben Eyüp

Valla benim kızım fenerli diye kendimi kahretmiyorum:)

Aşıklar gibi atışmaya gerek yok, sen rakı için kendini hazırla:)

Zira 3500 kişiye rakı ısmarlamak 3 kişiye sosili almaya benzemez:)

Seni rakı galonunda boğarım anlarsın o zaman nerden içtim dersin bu adamla

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3lfl7s0x]Seni rakı galonunda boğarım anlarsın o zaman nerden içtim dersin bu adamla
Peki :p[/quote:3lfl7s0x]

Sana laf arasında yarın ki maçla ilgili tiyo verdim ama anlamadın sanırım.

Son iki senedir bu hakemlerin yaptıkları sadece raslantımı ? C.tesi günü salonda hakemler sabrımızı fena zorladı. Bu maçı kazanan oyuncularımızı yürekten kutluyorum. Kötü günümüzde olmamıza rağmen maçı kazanacak gayreti gösterdiler. Haftaya Cumartesi günü salonu dolduralım ve 2 maçımızıda yenerek İstiklal caddesine akalım. :)