TBL 4. Hafta | Galatasaray CC 76 - 70 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: TBL 4. Hafta | Galatasaray : 76 - M.A.Selçuk Üni. : 70

erenbekdemir' Alıntı:
m.s istatisklerde tavan yaptı 2 sayı haftanın mvp si.

birara neredeyse sahaya inecektim ama çok küfür ettim(M:S) kimse kızmasın haketmiyor mu?

Hiç bir Galatasaray oyuncusuna küfür edemezsin...Dingonun ahırı değil burası...
Beğenmeyebilirsin ancak sözleşmeli oyuncumuzla bu şekilde dalga geçip küfür edemezsin.

Şunu belirtiyim çok çok kötü oynadık.
Kimse bana bu oyunu beyendiremez bu kadar ritimsiz bir oyun beklemiyordum özellikle 3. ve 4. periotlarlarda bütün oyuncularımız soğuktu.Maçın bitimine 2dk 30 sn kala Graves biraz kımıldandı okadar.

Özyer'in oyuna müdahalelerinide pek beyenmedim.Maçı bizim adımıza attığı 3lük ve bloklarıyla koparan adam Hüseyin Beşok'tur.

Bu maçı yorgunluğa bağlıyorum yani öyle olduğunu düşünmek istiyorum.
Graves'in son smacı süper ötesiyidi.Yinede galibiyet galibiyettir sonuç olarak 'Hatice'ye değil neticeye bakacaksın'.Takımı tebrik ederim.

40 Dakika 30da 6 üçlük gerçekten çok düşük bir yüzde.cüneyt sakatlandığında ve bu maç için oynayamayacak dendiğinde(ama oynadı)bu maç için 3lük yüzdesinin iyi olacağinı düşünmüştüm ama sağolsun oyuncularımız beni yanıltı.

çok kötü şut attığımız bir maçı kazanmak güzeldi.teşekkürler aslanlar.

cüneyti yaptığı amansız mücadele ve verdiği katkılardan dolayı ayrıyetten teşekkür ediyorum.

Evren YILMAZ' Alıntı:
Dünya üzerinde yabancı oyuncuları kaliteli olupta yerli oyuncuları bu denli kalitesiz olan bir takım varmıdır acaba ?
Hüseyin dısında elle tutulur bir oyuncumuz yok.Bu sene ilk defa bastan sona izledim takımı ve hiç begenmedim.

Efes çok rahat şampiyon olur bu sene.Telekom 2,fenerle bizde 3. lük için çekişiriz.

Eğer şampiyon olmak istiyorsak Gurovic.,Zizic,Milojevic,Graves gibi üst düzey oyuncuların yanına iyi yerli oyuncular almalıyız.
En az 3 transfer şart diye düşünüyorum.

bu efes şampiyon olacaksa bizimkileri ceketlerini bırakıp gitsinler.

arkadaşlar hiçbir takım kadrosu ile şampiyon olamaz.Eğer öyle olsaydı futbol takımımız açık ara liderdi.İş sahada biter ve basketbol sahada oynanır.Biz şu anda efesten daha iyi takımız nedir bu umutsuzluk ?

Evet türk oyuncular yeteri kadar katkı veremiyor.Yönetim neden iyi türk oyuncular takviye etmedi oda tartışılır...

fener bütün serileri 0 a karşı yener şampiyon olur belki bizle eşleşirse içerde bi maç alırız biz o kadar yani.Tabi benim düşüncem.

Şimdiye kadar az da olsa bir umudum vardı ama bugün artık tüm haklarını kullandı Strickland. Bazılarınız diyebilir işte aramızdaki fark bu; biz sezon başında anlıyoruz, sizin gibiler üstünden 10 maç geçince anlıyorsunuz. Bence aradaki fark; biz sadece önyargılı davranmak istemiyoruz yeni gelen oyuncuya.

Geçen sezon da ilk haftalarda kısmen kolay rakiplerle oynamıştık ancak ilk büyük maçımıza kadar iki kez kazaya uğramıştık. Bu sezon şimdiye kadar bu tür maçları kaybetmemiş olmak güzel.

Salı günü önümüzdeki birkaç ay içinde telafisi olmayan bir maça çıkacağız. Bu kez kötü oynama lüksümüz yok, umarım gülen taraf biz oluruz.

onur kardeşim abicim helal olsun noktadır bu .ellerinden öperim.varmı 4 maçta 2 sayı atan ya.

Her zamanki gibi oradaydık! Gravesin smaçı harika olmakla beraber,hakemler inanılmaz kötüydü bi ara Eyüp abinin kendini kaybettiğini gördüm hehehehe :p :p Baya bir kaptırmıştı :p hakeme :p

erenbekdemir' Alıntı:
valla sen çok diyosun yanımdaki 100 kişide etti........
Topluluğun yaptığını sende yapınca kötü tarafı kalmıyor zaten.Geçen haftaki bayan maçında da anonsçuya küfredenler gibi küfredecek yer arıyor onlar Ms'ye olmasa hakeme, hakeme olmasa rakip takıma.

Sezonun en kötü oyunu ile galip gelmek güzel oldu.Umarım Buducnost maçına kadar toparlanırız.

Alican ve Altaya güvenip süre veren ve hocanın verdiği şansı iyi değerlendiren gençlerede teşekkürler.

Aslında bu maçın zor geçeceğini iyi biliyordum.Çünkü kafaların bu hafta oynanacak rövanş maçında olacağını ve konsantrasyon sıkıntısı yaşanacağını tahmin etmiştim.

Ama asıl önemlisi kötü oynarken de kazanmasını bilmek !!!! bu takım olma yolunda en büyük adım bunu başarırsanız ilersi için hepimiz umutlu olabiliriz.

Takımın yaş ortalaması ve maç programı her zaman iyi oynamamızı engelleyen sebebler tabi ki !!! eksiğimiz var hatalarımız var bunları aşmak zor değil.Yeter ki!!takıma desteği kesmeyelim taraftar mutlak başarıda en büyük etkenlerden biridir.

Not:Eyüp YILDIZ Beşiktaşlı olmuş,kendisi beşiktaş türbününde maç izlerken görüntülenmiş en kısa zaman da site deşifre edilecektir.

saygılarımla

M.DURAN

Herkezin gördüğü aşikar bir durumdan bahsedeceğim buda : MS. Takımın bütün performansını düşüren ve bu takımda olmayı haketmeyen bu oyuncu nasıl oluyorda hãla takımda kalabiliyor . Lütfen M.Özyer yada A.Dedehayır şu oyuncunun yabancı kontejyanımızdan 1 kişilik yer kaplamasına zin vermeyin lütfen!!!

Not:Eyüp YILDIZ Beşiktaşlı olmuş,kendisi beşiktaş türbününde maç izlerken görüntülenmiş en kısa zaman da site deşifre edilecektir.

Mithat Duran

Mithat abi karıstırdın herhalde ?

Burak Barut' Alıntı:
Yahu Emin sen beni gülmekten öldürüyorsun =)))))))
Anlamadım Burak ben seni neden gülmekten öldürüyorum

Burak sen iyimisin canım kardesim istersen gel Karadenizde rakı balık sofrası kuralım :)