TBL 4. Hafta | Galatasaray CC 76 - 70 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: TBL 4. Hafta | Galatasaray : 76 - M.A.Selçuk Üni. : 70

Bizim maçtan sonra birkaç arkadaş Efes-BJK maçına kaldık da o sırada Mithat Abi aradı. Ben de ispiyonladım Eyüp abiyi :) Bir Efesli bir Çarşı nedir bu acaba :)

NOT: Beşiktaş'ta taraftarın sabrı taşmak üzere. Sanırım oyuncuların paraları verilmiyormuş ve bu yüzden form düzeyleri düşükmüş. Bakmayın Efes de pivotsuz bu ligde bişey yapamaz. Radikal kararlar almadıkça Efes'in üstündeyiz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bizim maçtan sonra birkaç arkadaş Efes-BJK maçına kaldık da o sırada Mithat Abi aradı. Ben de ispiyonladım Eyüp abiyi :) Bir Efesli bir Çarşı nedir bu acaba :)

NOT: Beşiktaş'ta taraftarın sabrı taşmak üzere. Sanırım oyuncuların paraları verilmiyormuş ve bu yüzden form düzeyleri düşükmüş. Bakmayın Efes de pivotsuz bu ligde bişey yapamaz. Radikal kararlar almadıkça Efes'in üstündeyiz.

Aslında muhalefet olmasın diye yazmıyacaktım!!ama o zaman ben yazayım siz yorum yaparsınız.Sevgili Kerem efes bizim 2 gömlek üstümüz gerçekçi olmak lazım bu günkü rakipleri oyuna ağırlık koyamadığı için maç vasattı bizim maç öyle olmaz savunma sertliği bizim oyuncuları bazacak dozajda olacağını şimdiden söyleyeyim.

Ama bir maç kaybetmemiz bizi sıkıntılara düşürmemeli!!!!!

Abi sene başında ben de Efes açık ara şampiyon olur dedim ama müzmin sakat Kasun, dörtten bozma Kaya ve sayı potansiyeli çok düşük (ki ligde de oynamıyor) yeni amerikalı ile olmaz. Adam gibi bir 5 numara almadıkları sürece Efes'ten birşey olmaz abi.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Abi sene başında ben de Efes açık ara şampiyon olur dedim ama müzmin sakat Kasun, dörtten bozma Kaya ve sayı potansiyeli çok düşük (ki ligde de oynamıyor) yeni amerikalı ile olmaz. Adam gibi bir 5 numara almadıkları sürece Efes'ten birşey olmaz abi.

Olur Kerem öyle bir olur ki!!! fark olur sende şok olursun sonrada yine Mithat abi sen haklıymışsın dersin .Malesef bende haklı çıkarım.

Sakatlıklardan yana dertli olan Galatasaray Cafe Crown, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçında Cemal'i de kaybetti.

Sakatlık sorunu yaşayan Galatasaray Cafe Crown'a bir kötü haber de Cemal Nalga'dan geldi. Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçına ilk 5'te başlayan Cemal artan formuyla takımının önemli silahlarından biriydi. Ancak son çeyrekte bileğinde sorun yaşayan genç oyuncunun haftaiçinde oynanacak Europcup 2. ön eleme turu rövanş maçında Buducnost'a karşı forma giyemeyeceği öğrenildi. Bu arada belinden sakat olan Cüneyt Konya ekibi karşısında forma giyerek büyük bir fedakarlık yaparken deneyimli oyun kurucunun salı günü sahada olacağı öğrenildi.

Mitoooo:)

Ben birkere efese desket oldum, nasıl bir iftiradır bu kardeşimmmm:)

Naumoski'den beri efes!i severim, efes candır ama GALATARASARAYIM CANANDIR!!!!

Ben Galatasaray taraftarı değilim ama ben bile dayanamıyorum Strickland'a, Galatasaray teknik heyeti ne umuyor bu oyuncudan halen anlamış değilim. Ligimizin orta halli guardlarından Hakan Köseoğlu, Can Akın, Mithat Demirel gibi isimlerden ne üstün yanı var, sırf ABD pasaportumu bu oyuncuya bu kadar krediyi sağlıyor acaba. Kimse kızmasın ama tüm yük Cücü'ye kaldığı sürece üst düzey başarı zor bence..

Kazanmak önemliydi...

Bu maçın için söylenebilecek çok söz var ama, önümüzde son derece mühim bir Avrupa Kupası maçı olması hasebiyle yorumumu kısa tutacağım.

? Hakemler kesinlikle çifte standart uyguluyor. Şöyle ki: F.bahçe Ülker maçları son derece sert geçerken, bizim maçlarımızda hakemler her temasa faul çalıyor ve savunma yapmakta sıkıntı yaşıyoruz.

? Marshall Strickland maalesef ışık vermiyor. İlk beş başlamasına rağmen yine gerekli katkıyı yapamadı. Bu oyuncu için daha fazla riske girmek yanlış olabilir.

Burak Barut' Alıntı:
Sakatlıklardan yana dertli olan Galatasaray Cafe Crown, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçında Cemal'i de kaybetti.

Sakatlık sorunu yaşayan Galatasaray Cafe Crown'a bir kötü haber de Cemal Nalga'dan geldi. Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçına ilk 5'te başlayan Cemal artan formuyla takımının önemli silahlarından biriydi. Ancak son çeyrekte bileğinde sorun yaşayan genç oyuncunun haftaiçinde oynanacak Europcup 2. ön eleme turu rövanş maçında Buducnost'a karşı forma giyemeyeceği öğrenildi. Bu arada belinden sakat olan Cüneyt Konya ekibi karşısında forma giyerek büyük bir fedakarlık yaparken deneyimli oyun kurucunun salı günü sahada olacağı öğrenildi.
pota altımızda Beşok dışında hiç Türk kalmadı.N'apsak Erdem'i mi pf mi yapsak?[o zaman 3 ve 2 numarada Türk kalmaz.]İnanılmaz sıkıştı kadro.Kadroyla birlikte bende daraldım.Şurda imdat diye bağırsam biri beni duyar mı?

Hemen takımı kötülemeyip, hayal kırıklığına uğramaya gerek yok .1 devre Cüneyt'siz oynamak, diğer devrede sağlam olmayan bir Cüneyt'le oynamak demek guardsız oynamak anlamına geliyor.Strickland'ın durumunu şaşkınlıkla izliyorum gerçekten.Evet bir kumardı tutmadı ama bu kadar da olmazki kardeşim ! Sayı, asist, savunma hiçbirisi yok...Bu duruma acil bir çözüm bulunmalı.Belki gönderemeyiz bu saatten sonra Strcikland'ı ama onu tribüne yollayıp tecrübeli ve ceza şutunu iyi atan bir guard şart bu takıma.

Cüneyt'i özverili oyununda dolayı tebrik ediyorum.

Graves'in de şimdiden sözleşmesini uzatsak iyi olur.Büyük bir nimet bu oyuncu bizim için.Herşeyiyle çok komple bir oyuncu.Ama 1 numara oynayamaz o ayrı .

Geçmiş olsun cemal üstümüzde bi ugursuzlukdur gidiyor ....2 maçtır oynanan oyun bana zevk vermiyor 3maç çok iyi oynadık umarım bu sadece 2maçlık bişeydir kaptan elinden geleni çıktı sahaya yaptı teşekkürler...Önümüzde çok zor bi maç var umarım omaça dakar toparlanırız...

Buducnost macini almamiz gerek.
Eger elenirsek, morallerde alt üst olur , lige de yansir .
Allah yardimcilari olsun

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mitoooo:)

Demek ki !!! neymiş Eyüp önce can sonra canan bu durumda önce efes snra aslan diyorsun yani!!!! sana yakıştıramadım.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":y8bu5n5k]Mitoooo:)

Demek ki !!! neymiş Eyüp önce can sonra canan bu durumda önce efes snra aslan diyorsun yani!!!! sana yakıştıramadım.[/quote:y8bu5n5k]Mito!
Varya politikacılar gibisin, efes'i severim ama ben Galatasaray'lıyım hemde ölümüne!

Demek ki !!! neymiş Eyüp önce can sonra canan bu durumda önce efes snra aslan diyorsun yani!!!! sana yakıştıramadım.[/quote]Mito!
Varya politikacılar gibisin, efes'i severim ama ben Galatasaray'lıyım hemde ölümüne![/quote]

Yeme beni Eyüp biliyoruz biz kimin kim olduğunu

Mithat Duran' Alıntı:
Demek ki !!! neymiş Eyüp önce can sonra canan bu durumda önce efes snra aslan diyorsun yani!!!! sana yakıştıramadım.
Mito!
Varya politikacılar gibisin, efes'i severim ama ben Galatasaray'lıyım hemde ölümüne![/quote]

Yeme beni Eyüp biliyoruz biz kimin kim olduğunu[/quote]
Tamam ben efesbjkfener'liyim:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1qd8g10l]Demek ki !!! neymiş Eyüp önce can sonra canan bu durumda önce efes snra aslan diyorsun yani!!!! sana yakıştıramadım.
Mito!
Varya politikacılar gibisin, efes'i severim ama ben Galatasaray'lıyım hemde ölümüne![/quote:1qd8g10l]

Yeme beni Eyüp biliyoruz biz kimin kim olduğunu[/quote]
Tamam ben efesbjkfener'liyim:)[/quote]

Dostum habire ekiyorsun bizi ne zaman toplanacağız???gerçeklerden kaçamassın böyle itiraf et kurtul

Mito!

Bir maça gelip 5 maç hasta taklidi yapan sensin :p

Cumartesi ekmezsin artık, beraber önce feneri sonra efesi izleriz!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mito!

Bir maça gelip 5 maç hasta taklidi yapan sensin :p

Cumartesi ekmezsin artık, beraber önce feneri sonra efesi izleriz!

Tamam sosisliler benden maç sonrası biralar senden sıkıntı yok .Vidi, vici, vini bu arada Eyüp ne olacak bu takımın hali her halde B planı olarak seni sahaya guard diye sürecek hoca