TBL 5. Hafta | Efes Pilsen 78 - 73 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - GALATASARAY

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Ayhan Çelebi":2yqha1kf]Ya arkadaşlar hiç bi haber yok mu gidelim mi maça var mı bi umudu olan gidip de kalmayalım kapıda ama şöyle kapıda iyi bi kalbalık olursa belki karambole gireriz diye düşünüyorum ..

O salona hele rakip takım ev sahibi iken karammole girilemez.Biletlerin barkodu bile okutuluyor cihaza[/quote:2yqha1kf]
yapma ya o zaman bize de oturup forum başında takılmak kalıyo :) :)

Amatör branjlarda bilet temin edileceği gibi bir ifade var yanlış bilgi değildir herhalde ben biletsiz girmek mümkün değil dedim.

Bu arada THY2de çalışan bir arkaşaım var normalde onlara bilet gidiyordu sordum bu maç için gitmemiş elimize geçer diye bedava bilet de dağıtmayacaklar sanırım.Kendi çalışanları vs hariç

http://www.facebook.com/home.php?#!/not ... 2022758965

arkadaşlar maça gelen varsa gelsin kimse teredütte kalmasın maça toplu halde girincek maça geç kalanlar arkadaşlımız içinde tavsiyem efes pilsen tarafına girsin iki tribün yapalım biletler pahalı

Yalnız şu maçta alınacak bir galibiyet o kadar kıymetli olur ki hem normal sezon sıralaması açısından hem play-off açısından.

Maça gidiple gitmemek arasındayım.Gidip bi de kapıda kalmak var. Ama gitmeyip sonradan salona girilebildiğini öğrenirsem de üzülürüm açıkcası. Tek kesin bildiğim kardeşimle 2 bilete 90 tl vermeyeceğimiz :) Kesin bir haber veya duyum alabilen var mı acaba?

Maç içinde takıma çok güveniyorum, iyi savunma yaparsak kazanacağımız bir maç. Efes eski gücünde değil, maç sonuna kadar çekişmeli geçer. Maçın sonunda da kazanan biz oluruz.

Ben şahsen gideceğim maça ama ne 45 TL veriririm ne 23 lira. Gavura protesto oslun diye 8 CSKA'lık katkı nedne vereyim.

Bulma ihtimalim yüksek Kutay:) Ama ilk önceliğim, klübümüzün vasıtası ile GS tribünlerine girmek. Ama olmazsa ilk yola başvuracağım:)

Sühan Cem' Alıntı:
Bulma ihtimalim yüksek Kutay:) Ama ilk önceliğim, klübümüzün vasıtası ile GS tribünlerine girmek. Ama olmazsa ilk yola başvuracağım:)

Davetiyeleri ve bedava biletleri de daha sınırlı dağıttılar bu maçta sanırım elimize geçmesin diye

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":2dpzgc5j]Bulma ihtimalim yüksek Kutay:) Ama ilk önceliğim, klübümüzün vasıtası ile GS tribünlerine girmek. Ama olmazsa ilk yola başvuracağım:)

Davetiyeleri ve bedava biletleri de daha sınırlı dağıttılar bu maçta sanırım elimize geçmesin diye[/quote:2dpzgc5j]

Ellerine ne geçeceğini cidden merak ediyorum. Haftaiçi Euroleagude maçlarına gelicek yaklaşık 8-9 bin kişeden yüzde 30u Galatasaraylı olucak yine. Ciden çok büyük ayıp ve basketbola vurulan darbe olarak görüyorum.

Efes bunlara harcayacağı enerjiyi Vişne yerine başka birini bulmaya harcasaydı şimdi farklı olurlardı. son 10 senede harcanan 200 milyon dolar tık yok bir Oktay Mahmudi ile gelen final four hepsi o.

Bence de günü kurtarmak için saçmaladılar.Boş salona oynamak istiyorlar belli ki.

Bizim maça pota arkası 40 lira ,CSKA maçı VİP tribün 1 Lira öte yandan ..

Tuborg için içirin...

bugün farklı yenilirsek belki transfer yaparlar.umarım dediğim olmaz ve kazanırız.

ben gidiyorum valla eğer giremeyip kapıda kalırsam(tabi bilet yok) ordan bjk gs bayan baskete maçına gidicem akatlara ....