TBL 5. Hafta | Efes Pilsen 78 - 73 Galatasaray CC

Re: BBL | Efes Pilsen - GALATASARAY

Barış Şişman' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":3p6mpcux]Genelde uzakta iken tekpi verelim dneir Barış. Yakına gelindi mi bir sessizlik iner insanalrın üstüne. Aynı gün hemen yanındaki salonda Engelsiz aslanalrımızın maçı var. Buyursun gelsin tepkisi olanlar. Efes maçı başalrken orada tepkimizi verelim sonra topluca Engelsiz aslanlarımızın maçını seyredelim Sinan Erdem'in hemen yanındaki Ahmet Cömert spor salonunda. Ki o maçta çok mühim bir maç. Bu sezonki şampiyonluktaki en büyük rakibimizle oynayacağız
Eyvallah abi de imkanı olmayan ama gönlü oradakilerle olanlar ne yapsın? Mesela ben. O kadar çok gelmeyi, armanın olduğu her branştaki maça gitmeyi istiyorumki ama imkanlar el vermiyor. İnan maddi açıdan iyi olsak hiç düşünmez çıkar gelirdim ancak dediğin olayda çok haklısın. Uzaktan davulun sesi hoş gelir, buyur gel diyenler olacaktır ama kendi adıma konuşursam imkanlar el vermiyor.

Ha İstanbul'da olupta hiç bir şey yapmayan bir insana da ne desem boş, bizler ( gelemeyenler ) keşke İstanbul'da olsak diye hayıflanırken birileri mabadını kaldırıp gitmiyor ve tepki göstermiyorsa o adama diyecek söz yok zaten.[/quote:3p6mpcux]

her maça branş ayırmaksızsın gidiyorum ama bir maç için de 45 tl veremem.o kadar parayı sokakta bulmadım ben.

Bütün hafta şu maçı bekle sonra bilet fiyatları 45 olarak açıklansın. Efes'in yaptığı ayıptır başka açıklaması olamaz. Maça göre bilet mi değişir? Anadolu takımının büyük takımlara uyguladığı deplasman politikasına dönmüş. Yönetim bence akıllı davranıp biletleri alsın ucuz fiyata 10-15-TL'ye satsın herkeste bu fiyatlara alır ve gider. Hem yönetim bir nebzede olsa taraftarın gözüne girmiş olur. Ayrıca yönetimi mail yağmuruna tutalım düşüncesi bana mantıklı gelmiyor. Taraftar mı yönetime çağrıda bulunacak bizim maç girmemesi sağla diye, yoksa yönetim mi taraftara kolaylık sağlamalı...

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Yazıklar olsun Efes Pilsen.Bir gram değeriniz kalmadı,Fb Ülker'den bir farkınız yok gözümde.

Bu arada başarılar Panathınaıkos.

Bu nasıl bir zihniyettir? Lig'de oynanan bir karşılaşma için belirlenen fiyatlar için tamam biletin ederliği tartışılır ama uluslararası bir arena'da hem de yunan takımına karşı hemen dönmek abartının daniskasıdır resmen, elma ile armutu karıştırıyorsunuz!..

Efes kulübünün kendi insiyatifidir, ev sahibi onlar kaldıki büyükler ile oynadıkları lig maçları dışında zaten gelen yok onlarda bunu bilerekten 2-3 maç ile lig hasılatlarını kurtarmaya bakıyorlar. Doğrudur yanlıştır orası tartışılır ama saygı duymak gerekir...

Ali Demirci' Alıntı:
Efes kulübünün kendi insiyatifidir, ev sahibi onlar kaldıki büyükler ile oynadıkları lig maçları dışında zaten gelen yok onlarda bunu bilerekten 2-3 maç ile lig hasılatlarını kurtarmaya bakıyorlar. Doğrudur yanlıştır orası tartışılır ama saygı duymak gerekir...

Hasılat kurtarmaya baktıkları falan yok bilet satmamaya bakıyorlar.Bu üllkede 45 TL fiyatla basket maçına bilet alan olmayacağını herkes biliyor.Satılmayan biletin hasılatı mı olur ?

Galatsaraylılar bilet almasın (hatta Efes tarafından bile alamasın).Biz zaten davetiye ve bedava bilet dağtırız böylece salonda Galatararaylı olmaz diye düşünüyorlar.

Yoksa bilet fiyatlarını 45 TL yapalım hasılat toplayalım diye düşünmedikleri açık.Yani saygı duyulası birşey değil yaptıkları.Ucuz hesap sadece.

Ali senin mesajındaki "hem de yunan takımı ile " kısmınıda ben anlamadım. Rakip yabancı olduktan sonra yunan ispanyol farkedermi? Kaldı ki ben yıllar önce bırakmışım yurtdışı maçlarda türk takımını desteklemeyi. Herhangi bir klüp müsabakasında çok ender türkleri desteklerim. Adı üstünde klüp maçı, bunun türklükle vatan kurtarmayla alakası yok.

Herkese Merhaba demek isterim öncelikle,
Bir sarı-kırmızı aşığı olarak geçen yıla kadar basketbola pek ilgi duymamıştım.Takımı sadece haberlerde takip ediyor,gelişmeleri izliyordum.Geçen yıl ki mücadelenin son iki maçını Apdi İpekçi de izledim, bu yıl da kombinelerim var salonda izliyorum takımımızı,
Pazar günü Sinan Erdem"deki Efes maçına da bilet aldım.Ama nerden ? daha ucuz olan Efes"in kendine ayırdığı sahaya yakın yerden.Efes"lilerin arasında nasıl bir maç seyredeceğim ayrı bir soru işareti.Heyacanlı biri olarak.....
Bilet ücretleri gerçekten çok yüksek.Üstelik deplasmanda da galip gelme ışığımız çook zayıf gözükürken,
Ama yine de takımı yanlız bırakmamak gerek,güzel günler görmek adına,
İmkanı olan herkesin maçta olmasını diliyorum.

Efes'in dağıttığı dağıtacağı bilet ve davetiyeleri organize bir şekilde ele geçirmek lazım.Nasıl olur onu bilemiyorum ama..

Pana efes karşısında 21 sayı önde olarak 4,perıyoda başlıyor..

Pana Trıbunlerı muhtesem uyumla bestelerını söylüyor.insan ımrenıyor..

Bir de maçın saati var ayrıca. Pazar günü sabahın köründe kalkıp, kahvaltısını yapıp, hazırlanıp, saat 13:00'teki maç için 45 TL bilet parası vereceklere gerçekten helal olsun derim.

Bugün twitterda GalatasaraySK grubunda yapılan kombine reklamına ilişkin gönderdiğim protesto cevabına GalasaraySK dan özel mesaj almışım. Yorumsuz alıntılıyorum kendi yazdıgımla birlikte:

semihural: buda mi firsat yahu? Protesto edicegnize reklam yapiyosunuz!

GalatasaraySK: sezonluk en az 35-40 maç için 100TL kombine fiyatı mı bütün bunları yazdıran size? yanlış anladığınızı umar; iyi günler dileriz...

Semih Ural' Alıntı:
Bugün twitterda GalatasaraySK grubunda yapılan kombine reklamına ilişkin gönderdiğim protesto cevabına GalasaraySK dan özel mesaj almışım. Yorumsuz alıntılıyorum kendi yazdıgımla birlikte:

semihural: buda mi firsat yahu? Protesto edicegnize reklam yapiyosunuz!

GalatasaraySK: sezonluk en az 35-40 maç için 100TL kombine fiyatı mı bütün bunları yazdıran size? yanlış anladığınızı umar; iyi günler dileriz...

Güler misin ağlar mısın :?

Semih aynı mesaj bana da geldi. :)

Ayrıca 100 TL'lik kombine yok mesajıma da;

Taraftarlarimizin hizlica olumlu yonde yaklasmasinin gostergesidir.

diye cevap verilmiş. Kombinelerin satıldığı gibi salak saçma bir cevap mı bu anlamadım ama kombineler 1 haftadır yoktu zaten, satılmıyordu. Kimi kandırıyorlar anlamıyorum.

Kerem Seçer' Alıntı:
Semih aynı mesaj bana da geldi. :)

Ayrıca 100 TL'lik kombine yok mesajıma da;

Taraftarlarimizin hizlica olumlu yonde yaklasmasinin gostergesidir.

diye cevap verilmiş. Kombinelerin satıldığı gibi salak saçma bir cevap mı bu anlamadım ama kombineler 1 haftadır yoktu zaten, satılmıyordu. Kimi kandırıyorlar anlamıyorum.

Kombine satılıyor ama 100TL'lik yok gerçekten.

Bence o kadar büyütmemek lazım oradan gelen mesajları arkadaşlar. Sonuçta Adnan Polat yazmıyor o mesajı. Tabii ki zamanlama hoş olmamış ama kombinelere ilgi çekmek istemişler. Adnan Polat yazsa zaten soracağım soru da o olmazdı. Bugün Can İşbakan ile de Twitterda konuştuk. Bİr an sonra durma kararı aldım. İyi-kötü medyada yanımızda, yakınımızda olan adamları tahrip etmemize gerek yok diye düşündüm, kapattık konuyu. Şimdi Can İşbakan iyi yapmış kötü yapmış ama en azından Şerefsiz Rıdvandan Batur abilerinden daha iyi işlere imza attığı kesin. Klübe tepki vermek lazım ama tepki verirken verdiğimiz tepkinin sahiplerinin o çocuklar değil Yönetim olduğunu da unutmamamız lazım

Ben bir sürpriz yapabileceğimiz düşüncesindeyim. Rancik'ten bir patlama bekliyorum artık. Rochestis'Den umudumu zaten kestim. Tribünler ne güzel dolar diyordum ancak 45 lira da yazık günah cidden bence. Umarım yaptıkları bu ayıba alacağımız galibiyetle cevabımızı veririz..

bu bilet rezaletinin tek sebebi var bence, KORKU...
efes pilsen GALATASARAY dan ve taraftarından korkuyor...
çünkü efes şuan iyi durumda değil, taraftararıyla bütünleşen bir GALATASARAY başlarını ağrıtacak bu yüzden kendilerince bir önlem almışlar....

Mesajı Adnan Polat yazmıyor olabilir de yaqzan kişinin de karsısındaki kişinin bilgisdiz oldugunu zannedip dalga gecer gibi cevap vermesinin bir izahı yok. Usuluyle cevap vermek zor olmasa gerek.

Şimdi Efes tribününde bilet alıp rengimizi belli etmek sorun olur mu ?