TBL 5. Hafta | Efes Pilsen 78 - 73 Galatasaray CC

Re: BBL | Efes Pilsen - GALATASARAY

İçeri girerken sadece sorun olur, içeride olmaz Kutay Bey bence. Olsa bile diğer tarafa gönderirler sanırım.

Semih Ural' Alıntı:
Mesajı Adnan Polat yazmıyor olabilir de yaqzan kişinin de karsısındaki kişinin bilgisdiz oldugunu zannedip dalga gecer gibi cevap vermesinin bir izahı yok. Usuluyle cevap vermek zor olmasa gerek.

Semih, yanlış anlamasın o arkadaş ama ben senin kadar ince düşünebileceğini sanmıyorum o arkadaşın. Bana kalırsa zamanlaması yanlış bir olaydı. Efes maçından bir gün sonra bu mesajı yazsa hepimiz "haklı vallah" der geçerdik. Şimdi yazması hoş olmamış. Keşke en azından iletilerinize yanıt vermeseymiş. Bu arada twitter'in başında kim duruyor bilmiyorum.

Kutay içeride sorun olmaz. Ama en önden de bilet alsan, GS'lı olduğun anlaşılırsa GS'lılara ayrılan yere gönderirler

Kerem Seçer' Alıntı:
İçeri girerken sadece sorun olur, içeride olmaz Kutay Bey bence. Olsa bile diğer tarafa gönderirler sanırım.

Forma giymeyebilirim kırmızı ağırlıklı birşeyler giyilebilir.

Klübün Gazanfer'in dediğini yapması lazım.Bize ayrılan tüm biletler alınmalı .

facebook'ta amatör branşlar sayfasına bilet sorun etmeyin diye yazmışlar gece gece süper bir haber..

Galatasaray Amatör Branşlar
Pazar Gunu Oynanacak Olan Efes Pilsen Galatasaray Karsılasmasına Tüm Aslanları Bekliyoruz!
BiletLeri SIkıntı Etmeyiniz Gelmek İsteyen Burdan Bildirsin Biletlerden Ucret Alınmıyacaktır!

Pana karşısındaki Efes'i gördükten sonra şu maça olan inancım bir kat daha arttı.

Sühan Cem' Alıntı:
Ali senin mesajındaki "hem de yunan takımı ile " kısmınıda ben anlamadım. Rakip yabancı olduktan sonra yunan ispanyol farkedermi? Kaldı ki ben yıllar önce bırakmışım yurtdışı maçlarda türk takımını desteklemeyi. Herhangi bir klüp müsabakasında çok ender türkleri desteklerim. Adı üstünde klüp maçı, bunun türklükle vatan kurtarmayla alakası yok.
Paralel düşünyorum.Bu tarz büyük anlamlar yüklemek gereksiz rakiplerimizin Avrupa maçlarına.Yunan düşmanlığı da ayrı konu.Neyse yeri burası değil.
Bilet uygulaması rezalet.Futbolda Anadolu takımları bile bıraktı bu işleri.Genel politikaları bu olsa,yanlış ama kendilerine göre haklılar deriz.Fenerbahçe serileri ortada.
En kötü Efes tribününden alınır biletler.Şahsen bir bağıracaksam üç bağıracağım şu uygulamadan sonra.Gelebilenlerin de farklı olacağını sanmıyorum.Kazdıkları kuyuda boğulurlar umarım.
Saha içinde her şey bizim elimizde.Zar zor yanlarında olan insanları üzmesin takım.

Sühan Cem' Alıntı:
Bizde yönetim olsa, buna tepki olarak, komple bir bölümün biletlerini satın alır taraftara daha ucuz fiyattan satardı .

bununla ilgili gelişmeler olabilir.. daha şişman kadın son şarkıyı söylemedi.. biraz sabır..

Emre Yasar' Alıntı:
facebook'ta amatör branşlar sayfasına bilet sorun etmeyin diye yazmışlar gece gece süper bir haber..

Pazar Gunu Oynanacak Olan Efes Pilsen Galatasaray Karsılasmasına Tüm Aslanları Bekliyoruz!
BiletLeri SIkıntı Etmeyiniz Gelmek İsteyen Burdan Bildirsin Biletlerden Ucret Alınmıyacaktır!

Bunun gerçeklik payı ne acaba?

Re: TBL | Efes Pilsen - GALATASARAY

misafir' Alıntı:
http://www.biletix.com/event.htm?id=LB456 Efes-CSKA maçı tribün 3 TL :) :) :)

Ben Efes-GS maçına 20 TL'ye Blok 119'dan bilet aldım ama tahminimce orda Efesliden çok Galatasaray'lı olacak ;)

Bileti alalı daha 2 saat olmadı. 6. sıra 1 numaralı koltuğu almıştım şimdi biletixten baktım 7. sıra 7 numaralı koltuktan veriyor. 2 saat içinde 1 sıradan fazlası satılmış anlaşılan.

Şimdiden 3 etti bile :) Ben de yaklaşık 10 koltuk yanda olacağım kardeşimle birlikte :) .

Bu arada ben netten almadım koltuğu görerek aldım aslında 2. sıra gibi sanıyorum önünde sadece bir sıra vardı.

Bu arada hizmet bedelini çıkarsak CSKA maçı 1 TL üstelik bazı VİP koltuklarda var o fiyata

maça 2 gün kaldı ama hala bi ses yok ne yönetimden ne de taraftardan bazı arkadaşların yaptığı gibi efes trübününden bilet alınabilir ama fazla bi etkisi olacağını sanmıyorum uA formunu takip edenler varsa ordaki genel kanı hangi yönde salon önünde toplanılacak mı acaba bilet olmasa bile yoksa fanteziye gerek yok oturup seyredelim tv den

ya bu efes pilsen gitgide itici oluyor,otobüs duraklarından,okul bahçelerinden şekerle kandırılıp getirilen bir seyirci profili olan bir takım olabilirsiniz ama barii iki tarafın biletinide aynı yapın siz gene şekerle falan oradan buradan kandırıp getirirsiniz bir sürü sübyan ama dersiniz kardeşim bak adaletimiz var en azından,bu farklı fiyat politikasını hiç anlamadım, bu efes fenerden falan çakal olmuş haberimiz yok,kapansada kurtulsak...

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Emre Yasar":35tuji2t]facebook'ta amatör branşlar sayfasına bilet sorun etmeyin diye yazmışlar gece gece süper bir haber..

Bunun gerçeklik payı ne acaba?[/quote:35tuji2t]

Bende sana soracaktım abi.Toplu gideceğiz ücret vermeden gireceğiz diyorlar ama bilmiyorum.

Doğan Sağlam' Alıntı:
Bende sana soracaktım abi.Toplu gideceğiz ücret vermeden gireceğiz diyorlar ama bilmiyorum.
bilet bulabilirlerse girecekler bulamazlarsa kapıda kalacaklar.

Ya arkadaşlar hiç bi haber yok mu gidelim mi maça var mı bi umudu olan gidip de kalmayalım kapıda ama şöyle kapıda iyi bi kalbalık olursa belki karambole gireriz diye düşünüyorum ..

Ayhan Çelebi' Alıntı:
Ya arkadaşlar hiç bi haber yok mu gidelim mi maça var mı bi umudu olan gidip de kalmayalım kapıda ama şöyle kapıda iyi bi kalbalık olursa belki karambole gireriz diye düşünüyorum ..

O salona hele rakip takım ev sahibi iken karammole girilemez.Biletlerin barkodu bile okutuluyor cihaza