TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Abdi ipekçi 5.hafta yanacak-şimdiden hazırlanıyoruz!

Ya bayanlardaki derbi maçına ya da bu maça geleceğim...

Kararsızım! Sonuçta ikisi de Abdi İpekçi'de ikiside derbi olduğu için tamamen dolacak ve o salonda olmak güzel olacak!

biri 29 kasım, biri 15 kasım... ( sanırım )

2'sinden birine kesin geleceğim bakalım durum neyi gösterecek...

Arma'nın PEŞİNDEYİZ!

arkadaşlar bu maç için oyuncularımızın ismi anons edilirken ışıklar sönse laserlerle ışıklandırma yapılsa iyi olmaz mı oyuncularımız içinde motive kaynağı olur taraftar olarak bizim içinde iyi olur diye düşünüyorum böle bişey olucakmıdır acaba?? yada yönetimin her koltuğa t shırt bırakması bunlar yapılması gereken şeyler diye düşünüyorum çünkü bu derbi ewimizde bir kere oynuyoruz yetkili arkadaşlardan bu olayın üzerine gitmelerini rica ediyorum

Samet Çelik' Alıntı:
arkadaşlar bu maç için oyuncularımızın ismi anons edilirken ışıklar sönse laserlerle ışıklandırma yapılsa iyi olmaz mı oyuncularımız içinde motive kaynağı olur taraftar olarak bizim içinde iyi olur diye düşünüyorum böle bişey olucakmıdır acaba?? yada yönetimin her koltuğa t shırt bırakması bunlar yapılması gereken şeyler diye düşünüyorum çünkü bu derbi ewimizde bir kere oynuyoruz yetkili arkadaşlardan bu olayın üzerine gitmelerini rica ediyorum
Süper olur oyunculara güzel bir moral olur bizde tam havamıza gireriz zaten hep havaya girmiş durumdayız. :)

iyi güzel de inşallah futbol maçındaki sonuç olmaz, bizde futbol maçı için bir kahvede 150 ultraslan toplandık. küçük bir tribün havası vardı hatta bir de davul tezahüratlar filan süperdik ama ne oldu? maç sonunda en az 10 kişinin gözü yaşlıydı...

arkadaşlar herkese merhaba.forumu uzun zamandır taip etmekteyim.kısmet ılk yorumu bugüne bu konuya yapmakmış...
öncelikle önerilen ışık lazer vb gösterılerın cok ıyı dusunceler oldugunun farkındayım ancak;
her nedense futbol kismi(onuda biz taraftar olarak elımızden geldıgınce guzel yapıyoruz kareografı vb) basketbolda ıse hıcbır organızasyonun tam anlamıyla kulup tarafından yapıldıgını gorebılmıs degılım.bu yuzden ışık anons lazer vb gosterılerı kulubun yapabılcegınden şüphelıyım.
burdakı gorev munferıt olarak yada toplu olarak hepımıze dusmektedır.oncelıklı olarak salonu doldurmalıyız(sırf bu mac olmamalı dıyecegım ama sadece bu vb maclarla sınırlı kalacagını bılıyorum).bundan sonrakı yapılacaklar zaten ultraslandakı ve dıger kollardakı arkadaslar tarafından organıze edılecektır dıye tahmın edıyorum.
bu macı bence kesınlıkle ıntıkam olarak gorup gaza gelmemelıyız.zaten her ne hıkmetse samıyendekı her mactan once dostluk cagrıları atan taraflı basın bu mactan oncede kesınlıkle dostluk cagrısı yaparken ınceden olayları cıkarttırmak ıcınde atese koruk atacaktır!!!tabı herkes suan dolmus durumda.haklıyızda.tabı anlasılmayan bır konuda bu dostluk neden bızım sahamızdakı maclarda başlatılmak ıstenıyor???neden oraya gıdıldıgınde bu cagrılar verılmıyor??neden sadece bu sezondan yada bızım samıyende su attıgımız maclardan bahsedılıyorda erıc gerets fatıh terım ve futbolcuların yarılan kafalarından akan kanlarından bahsedılmıyor.bızım o su attıgımız macta kımın bunyesıne zarar gelmış?????işte bunun ıcın kesınlıkle dıkkatlı olmalıyız.efeslı basketbolcuları doven takım 5 mac ceza alıyorsa hakemın kafası yarılan mactan doalyı 2 ceza verılıyorsa bız bırsey atarsak yada yaparsak sız dusunun halımızı!!!(efeslı basketcıler veya ı hakem f5 maclarında nasıl rahat dusunceyle oynayacaklar yada mac yonetecekler acaba cok merak edıyorum)
tabı bırde bır gazete spor muduru ve sarkıcıdan olma programcı.yanı hepsı ust uste.herkes ılk macta patlama asamasında.ve pıyango da basket macına cıktı.İnşallah birşey olmayacak.sarıyla kırmızıyla alnımızın akıyla salondan ayrılacağız.Yensekte yenılsekte buyuk oldumuzu gosterelım....
işte taraftar işte şampıyon dıyerek orayı ınletmek ıstıyorummmm.
(son olarak amaç ılla kazanmak degıldır arkadaslar.bazen bu renkler ugruna herseyı yapmaktır.fırat arkadasıma selamlar hala unutmam bınlerce bjklının ıcınde tek başına verdıgı desteği:)braveheart fırat:)

Bana anons demeyin ya ciğerim yanıyo zaten :? Bana biri söylesin,bir kulüpte maçlarda anons yapmak ile yetkili bir insan nasıl oluyorda görevli olduğu maç oynanırken elindeki mikrofonu bırakıp laptopunda başka bir maçı takip eder!Bu hangi akla mantığa sığıyor.Orada Nilay 30 metreden üçlük sokuyor bizimkinde tık yok.Tamam anladık senin için "anons" kelimesi sadece maç öncesi rakip takım oyuncularının ismini hızlıca okuyup kendi oyuncularımızınkileri coşkuyla söylemek ve maç içerisinde sadece basket atan oyuncularımızın ismini kulak tırmakayacak şekilde bağırmaksa bari onu tam yap be kardeşim yada yapma bırak senin yerine bu işi layıkıyla yapacak,verilen görevin hakkını verecek başka birisi elbet bulunur.

Unutmayalım ki ve biliyoruz ki; bizim tepkimizin cezası fazla olur, karşı tarafın cezası az olur. Kulübümüze vereceğimiz zararı düşünmeliyiz. Sağduyulu olmaya ihtiyacımız var her zaman.

Ayrıca, "nefret", "intikam" gibi sözcükler hoş durmuyor. Sevmeyebiliriz; ama kan kusmak bize yarar sağlamaz.

Bir de, özellikle yeni üye olan renktaşlarımız, yazdığınız yazının biraz daha fazla okunaklı olmasına dikkat edin.

Buradan herkes sağduyu çağrısında bulunuyor.Fakat ben de dahil bu tür derbi mücadelelerde çığrımızdan çıktığımız oluyor(özellikle her sene kadıköy vb deplasmanlara gidip yaşatılan eziyetlerden sonra).

yine de bende çoğu insan gibi sağduyulu olma taraftarıyım.

Sevgili kardeşim Onur bende okuduktan sonra okunaklı ve fazla anlaşılır olmadığının farkına vardım. Uyarını dikkate alacağım, fakat sende dikkat edin tarzı emir kipli değilde ''yazılarınızı yazarken daha dikkatli davranırsanız daha anlaşılır olur'' yazsaydın daha iyi olurdu.

Benim bu yılki takımdan halâ umudum yok. Umarım onca hazırlık amiyâne tabirle kapak olmaz bize.

Halil İbrahim' Alıntı:
Benim bu yılki takımdan halâ umudum yok. Umarım onca hazırlık amiyâne tabirle kapak olmaz bize.

En güzeli senin gibi düşünen arkadaşların salona kadar yorulmadan, evden izlemeleri..

şu fener maçlarından önce son 3 senedir herkes karamsarlık yapar 100-120 yeriz falan denir ama ne hikmetse hep biz onlara 15-20 fark atarız, taş çatlasın onlarda 60-65 atarlar...

Biz 30 sayı fark yedimiz maçın sonunda bile üçlü çektirdiysek bu maçı alsakta almasakta takımın her zaman yanındayız...

Herkes olumsuz düşünceleri kenara bıraksın KAZANACAĞIZ!

kazanacağımıza gerçekten inanıyormusun eyüp bey,5 numara zahafı yinr görüldü bu akşam.ihşallah yeneriz.

Eyüp Abi, taraftarın 5 numara olması yeterli olmuyor Banvit maçında pota altını kapatamadık. Fenerbahçe maçında ne olacak ?

Bu maç derbi maçı, ve 2 yıldır eksiklerle daha zayıf takımlarla Galatasaray, Fenerbahçe'yi kendi sahamızda mağlup ettik.
Kısaca bu maçın havası farklı olacak, zorda olsa kazanan Galatasaray olur.

Pazar 7 mi? Of ya kötü oldu bu valla ptesi sınavım vardı neyse artık ctesi çalışıcam her türlü ordayım!

son 2 yıl maça gtttm.....bu forumda çok iddalar oldu fener farklar 100 yapar.....

hayır yapamadı yapamaz yapamıyacak o taraftarın önünde 70-75 zor atarlar ...saat 7 de olması çok saçma o hafta maç yok zaten koy 3-4-5 e fenerasyon işte...

tufana ihtiyacımız olucaktır kaptan döner inşallah...

Kazandığımızda birşeylerin değişeceğini bilsem ya da bilmesem de inansam, tamam kazanalım.

Ama geçen seneki gibi deplasmanda sayı averajını rakibe vermemek adına bir oyun ortaya koyabiliriz mesela...