TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Abdi ipekçi 5.hafta yanacak-şimdiden hazırlanıyoruz!

Maçın pazara alınması, cumartesi günü çalışan arkadaşlar maça şehir dışından gelecekler için iyi olmuş.

Pazar günü ipekçi tarihi günlerinden birini yaşayacak

Re: Abdi ipekçi 5.hafta yanacak-şimdiden hazırlanıyoruz!

bu maç için diyecek çok şey yok aslında...
Ama inşallah futbola itaf edilmiş marşlar soyleyip yanlıs yapmayız

Re: GALATASARAY-Fenerbahçe | Pazar 19:00

Ne zamandan beri Fener maçını kazanmanın bizim için anlamı yok..ne demek yensek de yenilsek de değişen birşey olmayacak..Feneri yenmek için illa bi hedefin olması mı gerekiyor..yada Play offta final oynayacak bir kadromuz kurulacağı zaman mı Fener maçının bi anlamı olacak...

yüzde 70 oradayım..Ligde play offlara kalamasak da ya da kaldık ilk turda elensek de yada bizden bi halt olmayacaksa da o gün Fener galibiyetini orada izlemek için..

Fenerbahçe kötü bir dönemden geçiyor özellikle son Efes maçında tribünlerden yükselen "Tanjevic istifa" sesleri de bir nevi artı bizim adımıza ama biz çok zayıfız. Özellikle pota altında Fenerbahçe sadece uzunlarıyla bile bize karsı favori. Geçtiğimiz senelerde nispeten Fenerbahçe kadrosuna göre daha zayıf ama bu seneye göre çok daha kaliteli takımlarla Fenerbahçeyi kendi sahamızda özellikle atmosferi de arkamıza alarak yenmeyi başardık.

Bu sene malesef hem takımda aynı hava yok hem de atmosfer olarak Abdi İpekçiye tarihi birgün yaşatabileceğimizi sanmıyorum. Bu konuda tek avantajımız haftaya lige verilen milli maç arası olabilir taraftar sayısı konusunda. Artı dezavantaj olarak maçın gün ve saatini görüyorum.

Murat Cantas' Alıntı:
Bu haftada yıllardır bize karsı oynanan oyunların tekrarını seyredınce bu topiği açma ihtiyacı duydum.

Takım küçülmüş olabilir,beğenmeyebilirsiniz ama çevreniz bir bakın ne demek istediğimi anlarsınız.

5.hafta abdı ipekçide yere göğe sığmamak için.
Yapılanlara kayıtsız kalmamak için!
Oyunu bozmak için,bugüne kadar masaya yumrugunu vuramayanların yerine masaya vurmak için!

EKLEME:
GALATASARAYIMIZ-Fenerbahçe
15 KASIM PAZAR
19:00
ABDİ İPEKÇİ SPOR SALONU
Valla ne yumrukmuş yıllardır havada duruyo her maç vurucas vurucas diye birbirimize gaz veriyoruz ama birşey yapmıyoruz.artik kandırmayalım milleti sonra yenilince bu forum çekiyo acısını.feneri yenmek eğer çok buyuk başarıysa zaten yönetimden önce hedefleri biz küçultmüşüz.yenersek yine herşey unutulcak seneye yine cafe crown olcak ve yine playoff oynamak icin mucadele edeceğiz.gerçekten galatasaray taraftarının bir maçlık başarıya bu kadar önem vereceğine inanamıyorum.

Deniz ne yapalım taraftar olarak?

tepki verelim abi bu sitede bu kadar kişiyiz ve hepimiz galatasaray isminin bir firmanın yan urunuyle bağdaşmaması gerektiğini biliyoruz.
Ama yıllarca ne yaptık cafe crown varken
1)sadece konuştuk , arada birbirimize girdik ,ceza aldık , sinirlendik.
2)sonra bir tane maç kazanılınca pollyana seferberliği başlattık.
3)playofflar geldi ve surekli elendik ve yenmeyı bırakın rakip olamadık.
4)oysa biraz kararli olup yatırım da yapınca başarı kazanabildiğimizi dusunmedik (kız basketbol takımı,tekerlekli kupa koleksiyonerleri)
Sonuçta ne oldu feneri yendik 2 senedir ve sonra hep üzüldük sene boyu
O zaman buna tepki vermeyecegiz de neye verecegiz ?

Deniz, şubeyı küçültmek isteyenler varken , o salonu doldurmak taraftar olarak en güzel yumruğunu masaya vurma şeklidir..

Sen salonu doldurmayıp takımına maddı katkıda bulunmazsan daha uzunca yıllar adımızın yanında sponsor isimleri görmeye mecbur kalırsın.

Ayrıca sponsora değil fenere kepçeyle imkanlarını sunan ülker gurubu olmasıdır bizleri daha çok rahatsız eden..

Madem bu kadar rahatsızsınız, gencecik adamsınız yapın iki pankart tepkinizi dile getirin herşeyi büyüklerden beklemeyın

yapalım abi ama kimse istemiyor birseyler yapmak
Ayrica abi beni yanlis anlamissin ben sponsora karsi değilim fenerin sponsorunun kuyrugunun sponsorumuz olmamızdan rahatsızım

Deniz Baskın' Alıntı:
yapalım abi ama kimse istemiyor birseyler yapmak
Ayrica abi beni yanlis anlamissin ben sponsora karsi değilim fenerin sponsorunun kuyrugunun sponsorumuz olmamızdan rahatsızım

Sen cafe crowndan rahatsız değilmisin? nesini yanlış anlamışım?

Yapalım edelim değil, yapın kardeşim. Lafa gelince madde madde konuşmayı biliyosunuz,

Benım maç topiğini kopyalayıp altına kandırmayalım yazmakla olmuyor bu işler,
Ben senın yaşındayken bikaç arkadaşımla sırtımda harçlıklarımızdan yaptırdığımız pankartla mecidiyeköyden k.m.paşaya yürüyerek dönüyodum.

abi senle alakası yok tepkimin dediklerinde haklisın sonuna kadar imzamı atarım da dediklerini yapmak icin bi kaç kisi lazım sorun maliyet de degil ama toplu hareket etmek daha iyi olmaz mi sizce de
Bu arada istemeden de olsa saygisızlık ettiysem kusura bakma murat abi

Fenerbahçe'yi yenmek ne zaman değersiz oldu?
Bırakın herşeyi salona gelin, dolduralım 12.000 kişi, nevizade gecelerini söyleyelim coşkuyla!

Fenerbahçe'yi yenmek değersiz ise ölelim. Düşünün 12.000 kişi salon dolmuş ve Fenerbahçe'yi yenmişiz. Sizce bundan büyük mutluluk olabilir mi.

Deniz Baskın' Alıntı:
abi senle alakası yok tepkimin dediklerinde haklisın sonuna kadar imzamı atarım da dediklerini yapmak icin bi kaç kisi lazım sorun maliyet de degil ama toplu hareket etmek daha iyi olmaz mi sizce de
Bu arada istemeden de olsa saygisızlık ettiysem kusura bakma murat abi

Canın sagolsun Denizim,
Heyecanını anlıyorum senin fakat isyan şekline çevirme ltf ..

Tabıkı toplu hareket çok ses getirir.Fakat sezon ortasında sponsor tepkısı hedefe varmaz diye düşünüyorum.Kaldıki illaki sponsorla yapılmış bir anlaşma vardır.Detaylıca araştırılarak sezonun sonuna dogru yapılacak kalabalık bi tepki daha etkili olur diye düşünüyorum.Ama bunun için salonu boş bırakmayıp söz hakkı elde etmemiz lazım.

Onun için Armayı yalnız bırakmamalıyız.Belki uleb fınal four harici son yıllarda başarımız olmadı ama salonda Türkiyenin en etkili taraftar gurubu olduk son yıllarda bunu unutmayalım..

Neden ille futbolda yenince cok seviniyoruz Galatasaray futbol değil spor kulubu. Ha elbette futbolda orda yensek sevinirim. Ama benim için 2side eş değer.

Kadıköyde'de yener ama orada bir FUTBOL müsabakası oynanmıyor!