TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: GALATASARAY-Fenerbahçe (Canlı)

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Son kısımda hakem skandalı falan yok. Murat büyük hata yaptı topu çembere değdirmeyip, neyse ki atamadılar.

Murat da hatasını anladı ki şu anda TV'de özür diledi herkesten...

Heralde ben bu basketbolu başka ülkede oynadım heralde bizim ülkede oyun içerisinde mola almak var abi top çıkmadan neyin molası ben ömrüm boyunca böyle birşey görmedim. murat kasıtlı olarak o topu oraya atıyor mola kazanmasınlar diye hakemler mola çalıyor ömrüm boyunca böyle bir şey göremem heralde..

ayrıca sahaya dalan o kırmızı üstlü elemanı şiddetle kınıyorum sayesinde kaç maç ceza alıcaz belli değil..

ömrüm gitti maçta iyi oldu yenik çıkışımız olur inşallah..

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":1rfn8edk]
Haninefendi o parmaginizi alip gidiniz
Hanineefendi kim? Hangi parmagini alip gitsin? :p :)[/quote:1rfn8edk]

FB benchinin arkasındaki bayandan bahsediyor sanırım. Tribünleri orta parmağını gösterdi. Şimdi o parmak nerelerde acaba.

Maç konusunu 22:10'da açacağım. Teknik yorumları oraya saklayın :)

Hakemler maçta ne yaptı anlamadım ben? İki takım içinde garip düdükleri var, Murat Kaya hata yaptım dedi mesela maçın sonunda. Hakem olayını aşalım artık, bu maçta bile hakeme bile kusur bulacaksak. Takım aslanlar gibi mücadele etti, her saniye maçı istedi. Bunlardan bahsedelim biraz.

Hadi yazın hadi yazınnn 20 sayı fark yıcek diyenler takıma inanmayanlar hadi yazın. Yine atıp tutun yazsanıza yıne bu takıma yonetıme taraftara saysanıza. Gunlerce bekledik bekledik bugünu bekledik. Sizin kendi egolarınızı dinledik. Alın işte GALATASARAY ımızı görün bu takıma yazdıklarınızdan da siz utanın......

Hiç kimse kusura bakmasın Bu gece barda gönlüm hovardaaa ..........

müthiş bir maç oldu ve sonunda gülen taraf biz olduk tüm takımı verdikleri mücadele için kutluyorum helal olsun hepinize

tebrikler takımımıza ama oğuz savaşı ağlattık ona üzüldüm :)

boşverin bayanın parmağını
kaldırsın kaldırsın parmak kaldırsın
fenere k.... parmak kaldırsın

Savunma muhteşem, hücum çok kötü...
Ama sonuç 3 taraflı hakeme rağmen "ZAFER"...
Kazanmak güzel...
Detayına başka bir gün gireriz...

Maçın yıldızı : RANCİK ve Galatasaray takımı Savunması
Maçın Savunmacısı : Cemal ve Galatasaray takımı
X-Factor : İki Swingman Murat Kaya ve Evren Büker......
Hayal Kırıklığı : Ev sahibi olmamıza rağmen maçı berbat ve taraflı yöneten hakemler...İtirazı olan biz kaç faul attık onlar kaç faul attı bir baksın...

Son 3 saniyeyi tuvalette geçirdim itiraf ediyorum :p

Kerem tebrik ederim, maçı çığrından çıkaran o terbiyesiz, ahlaksız, bayan denmeyecek kişinin yaptığı hareketi çok iyi yakalamışsın. Bu yaratığı umarım tüm Türkiye tanır ve o hareketi ile meşhur olur.

Maça gelince inancın zaferi bu hepsine helal olsun, yüreklerine sağlık.

üç sene önceki maça gidemedim ve o maçı kazandık, geçen senede özellikle gitmedim yine kazandık, bugün bütün gün gidip gitmeme konusunda kendimle mücadele ettim, hatta yola çıkıp demirkapıdan geri döndüm ve yine kazandık, seneye ne yapacağım bilmiyorum, hayatımda en çok zevk alıp mutlu olacağım maçları kaçırıyorum ama Galatasarayım kazanıyor, ne mutlu bana

Serbest atışta top çembere değmezse oyun kenardan başlar. Murat'ın hatası var, hakemlere suç bulmamak lazım. Yönetimleri de başarılıydı.

Fotoğrafı ultrAslan forumdan aldım abi. Bana ait değil yani :) Tabi paylaşmak görevimiz.

Yine de sahaya girenlerin bu kadınla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

Ekleme: Ozan Aydın adlı arkadaşımız koymuş.