TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: GALATASARAY-Fenerbahçe (Canlı)

Şimdi nedim mi ne fb nin yöneticisi ben böyle rezillik görmedim hayatımda böyle birşey görmedim diyor gene ve hakeme laf söylüyor yetersiz kalmış hekemler birileri bunlara efes maçını siz oynadınız biliyomusunuz diye sorması lazım

birde o parmak ters tepti :)

Sadece şunu söylüyorum her maç en az salona 5-6 bin kişi gelsin bu takım şampiyon olur..!En azından final oynar

yeni transferimiz katie douglas ta salondaydı maçı izledi kesin demiştir nereye geldim ben yahu nasıl bi yer burası harbi hell miş :) :)

...Vücudum resmen buz kesti...Sözüme tövbe ceset gibiyim hala...Neyse bu kadar çırpınmaya değdi bare...Hem dövdük hem de yendik:)...

Bide fenerin bi tane yöneticisi yorum yaptı: dedi yaşananlar çok kötü orda oyuncumuza bişey olsa hesabını kime verirdik dedi.Her halde o geçen sene efes serisindeki son maçı izlemedi..!

Re: GALATASARAY-Fenerbahçe | Pazar 19:00

Buradan devam edelim. İçi boş mesajlar yazmayalım lütfen.

Re: GALATASARAY : 74 - Fenerbahçe : 72

fb tv olayların görüntülerini gösterirken kinseyin yumruk attığı bölümü kesmişler öyle gösteriyorlar ya ne üçkağıtçılar ya

Bugün Cemal'in yanında bakın Hüseyin demiyorum, Hüseyin'in 2 ya da 3 gömlek altı bir adam olsa yardımcı olarak maçı uzatmadan bitirebilirdik. Cemal tek başına savaştı ki ilk yarıda faul almadan müthiş bir mücadele örneği gösterdi.

kerem bey ve diğer adminler,fenere karşı biraz yazım yanlışı yapıcamda bu aksaşlık görmezden gelseniz bu zaferi ağız tadıyla kutlasak uyarı almadan hakettik yahu :) :)

Galatasaray başkanı yada yöneticisinden biri olsam yemin ediyorum yarın bir basın toplantısı yapar,fenerin bize saldırmasını siz herzaman yapıyorsunuz bunu nasıl görmezsiniz.Efes maçındakiler başka şeylerdi gibisinden şeyler söylerdim.Bunlar iyice üste çıkmaya çalışıyor.

Murat Kaya bazen çıldırttı bazen sevindirdi.Darius bence hırs yaptı kendine oynadı.Kisney Cemal'e omuz attı,Semih Rancik'e sataştı ama bizi durduramadılar.

Herşeye rağmen KAZANDIK :)

Takımımızı kazandığımız için tebrik ediyorum. Fenerbahçe gibi pota altı güçlü bir
takımı normal sürede 56 sayıda tutmak büyük başarı bu takımda safkan bir 5 numarada alınırsa bu takım başarılı olur.

1288_8263_8473_014.jpg

Taraftarı bu hale kim getirdi ?

Bunu yapan da polisse artık yuh diyecem.

Yazıklar olsun ya galibiyetin tadını çıkartmaya bile izin vermiyorlar

Emin Doğanca' Alıntı:
1288_8263_8473_014.jpg

Bunu galiba fenerli bir oyuncu yaptı çünkü Yiğit Şardan taraftarımıza vurdular ağızı kanadı falan dedi.

Birde fenerin bir tane yöneticisi yorum yaptı: dedi yaşananlar çok kötü orda oyuncumuza bişey olsa hesabını kime verirdik,oyuncumuza yumruk atıyorlar falan dedi..Her halde o geçen sene efes serisindeki son maçı izlemedi..!

Yarın ilk iş Yönetimin Kadın diyemeyeceğim ... mahkemeye vermeli...

Abdi ipekçideki normal maçlarda ortalama 3-4 bin kişi olsa bu takım çok iyi işler yapar.

Güzel bir maç ve galibiyetti. Ancak fenerlilerin efesli oyuncuları dövmüş olması o salona girip oyuncuları döven insanları haklı çıkarmaz. 10000 kişi orada süper bir atmosfer oluşuyor, o iki üç kişi işi berbat ediyor. Bunların Galatasaray'la Galatasaraylılıkla falan ilgisi yok. Karşındakinin kusurunu görüyorsan kendininkini de görmezden gelmemek lazım. Şu galibiyete resmen gölge düştü. Tebrikler :)

Emin Doğanca' Alıntı:
1288_8263_8473_014.jpg

Bu fotonun sorumlusu galiba fenerli bi basketçi olması lazım sanırım içeri kaçarken bi yumruk attı diye biliyorum ama çok emin değilim bu o taraftarmı .

Bide yendik iyi güzel ama taraftar olarak sahadaki takımımız kadar iyi değildik galiba !