TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: GALATASARAY : 74 - Fenerbahçe : 72

Tekrarlıyorum.Maçın tekrar yayını Gs tv'de gösteriliyor.4, periyotun son dakikalarındayız.(Olaylar çıkmadan önceki kısım) http://www.galatasaray.com

lütfen biri maçı dvd ye kaydettim desin lütfen.......

şimdi geldim inanılmazdı atmosfer darius ve murat çok hata yaptı...cemalde çok kaçırdı...en iyisi rancik ve bi ara sanıyorum ilk uzatmaydı evren üçlük atmıştı oradan yırttık...

soruyorum ey fark yiyeceğimizi söyleyenler ben size ne dedim .....keşke iddaya girseydim...

Eren Beyaz 4 maç sonunda hiç oynamadı. Oynatmayı düşünmüyorsak benchte oturmak için aldıysak verilen paraya yazık. Onun yerine altyapıdan Göksenin'i alsak kadroya daha iyi olur.

vedatcım şu an bu sözlerin yeri değil en mutlu anımızın tadını cıkar bosver milleti
Hatta antuyu da boşverelim bence galibiyeti kutlayalım kısılmış seslerimizle

ne maçtı ya öldüm :) olaylara gelince kız resmen tahrik etti ve aldığım duyumlara göre yabancıymış galıba, bu olaylar kesinlikle maçın önüne gelmemeli. antu de çatlasın .. Teşekkürler aslanlar sarıyla kırmızıyla anlımızın akıyla aldık maçı !!

Kemal Çetin' Alıntı:
[quote="Bağdat KAYNAK":17d0outl]Güzel bir maç ve galibiyetti. Ancak fenerlilerin efesli oyuncuları dövmüş olması o salona girip oyuncuları döven insanları haklı çıkarmaz. 10000 kişi orada süper bir atmosfer oluşuyor, o iki üç kişi işi berbat ediyor. Bunların Galatasaray'la Galatasaraylılıkla falan ilgisi yok. Karşındakinin kusurunu görüyorsan kendininkini de görmezden gelmemek lazım. Şu galibiyete resmen gölge düştü. Tebrikler :)

Sevgili Bağdat, galibiyete kesinlikle gölge düşmemiştir, galibiyet alnımızın teri ile alınmıştır.

Sahaya giren taraftarı kesinlikle savunmuyorum, yanlış anlamayın ama bu taraftar girene kadar fb taraftarı bayanın yaptığı hareket çok tahrik edici, ayrıca abdi ipekçide dev ekranda bu görüntüyü o an televizyondaki gibi yayınlıyor, o görüntüden sonra çok daha büyük olaylar olabilirdi. ayrıca kinseyin taraftara yumruk atması da çok büyük olaylara neden olabilirdi.[/quote:17d0outl]
Malesef şu an biz dahil herkes çok güzel maçtı ama olaylar şöyleydi, antuda şu yazıyor, bayan şöyle yaptı, kinsey şöyle vurdu diye konuşup da maçı konuşmuyorsak gölge düştüğünün göstergesidir. Yarın gazetelerde bunlar yazacak. Özellikle basketbolda bu tip olyların olması üzücü. Geçen yıl fenerli varlıkları nasıl ayıpladıysam, şimdi de içimizdeki aynı tür canlıları ayıplıyorum.
Bu dışında ise taraftar harikaydı, nevizade çok müthişti. Asıl bunları konuşmak gerekli aslında.

Sevgili Bağdat, galibiyete kesinlikle gölge düşmemiştir, galibiyet alnımızın teri ile alınmıştır.

Sahaya giren taraftarı kesinlikle savunmuyorum, yanlış anlamayın ama bu taraftar girene kadar fb taraftarı bayanın yaptığı hareket çok tahrik edici, ayrıca abdi ipekçide dev ekranda bu görüntüyü o an televizyondaki gibi yayınlıyor, o görüntüden sonra çok daha büyük olaylar olabilirdi. ayrıca kinseyin taraftara yumruk atması da çok büyük olaylara neden olabilirdi.[/quote]
Malesef şu an biz dahil herkes çok güzel maçtı ama olaylar şöyleydi, antuda şu yazıyor, bayan şöyle yaptı, kinsey şöyle vurdu diye konuşup da maçı konuşmuyorsak gölge düştüğünün göstergesidir. Yarın gazetelerde bunlar yazacak. Özellikle basketbolda bu tip olyların olması üzücü. Geçen yıl fenerli varlıkları nasıl ayıpladıysam, şimdi de içimizdeki aynı tür canlıları ayıplıyorum.
Bu dışında ise taraftar harikaydı, nevizade çok müthişti. Asıl bunları konuşmak gerekli aslında.[/quote]

Tekrar söylüyorum, sahaya gireni tasvip etmiyorum kesinlikle, ama bu maç tamamen oyuncularımızın yüreğinin sonucudur, eğerki biz bu maçın sonucunu olaylara bağlarsak sanırım, rakibin ekmeğine yağ süreriz.

Arkadaşlar,

Evet bir Fenerbahçe galibiyeti, herkes coşmuş durumda; ancak GSbasket'in kurallarından ve kendine belirlediği misyondan hepiniz haberdarsınız. Bu yüzden iletilerinize dikkat edin lütfen.

Ayrıca, bazılarınızın dikkatini çekmiştir. Boş mesajlar görmek istemiyoruz ve daha sıkı bir politika izlemeye başladık. Anlamsız, içi boş mesajlar silinecektir.

Şen ola Cimbom şen ola diyerekten mesajımı bitiriyorum. :p

Tolga,

Washington rezaletti son çeyrekte. Kullandığı son 4 ya da 5 topun hepsinde yanlış terchiler yaptı. Uzatmada kaçırdığı smacı saymıyorum bile, orada da fena gaza geldi.

galibiyete golge dusmedi ancak kaybetseydik ne olacaktı. takımımız cok iyi bir tempo yakalamıstı. o kadının orta parmagı insanı tahrik eder ama basketbolculara saldırmak. bir de vurup kacıyorlar o daha da garip bir durum oldu.

Oğuz Savaş'ın ağldığı bir resim var maçtan sonra onu nasıl foruma yüklerim acaba ?

Emre

Son ceyrekte bence kötüydü,rezalet degildi lakin o dakikaya kadar macı oraya getiren adamın o oldugunu ve onlarca hızlı hücum girişimi oldugunuda unutmamak lazım..Son 3-4 dakika dısında ben hayranlıkla izledim.. 3-4 dakikada yürüyecek hali kalmadı oradada kocun devreye girmesi gerektigini düşünüyorum...

wash son 4-5-6 çyrk berbattı.jasa süper başladı sakatlık onu bozdu murat evren çok hatalar yaptılar...ömer onan 17 sayı attı düşünün....ama 3lükleri kurtardı onları.

Washington sakatlanınca kötü oynadı. Haksızlık etmeyin ona. Kenara gelmeden yani düşmeden 5 dakika önce yine kasılma olmuştu 2. kez olunca kötü oldu yere yığıldı. Ama ben hala diyorum cok iyi bir guard.

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Washington sakatlanınca kötü oynadı. Haksızlık etmeyin ona. Kenara gelmeden yani düşmeden 5 dakika önce yine kasılma olmuştu 2. kez olunca kötü oldu yere yığıldı. Ama ben hala diyorum cok iyi bir guard.

abla ben hazırlık maçlarına da gittim şu smacı 5-6 kere kaçırdı ...ne anlamı var fazladan sayı vermiyorlar ki..