TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 84 - 91 Efes Pilsen

Bu maçla ilgili teknik yorumlara buradan devam edelim. Diğer konuları, bilet meselelerini, yayın meselelerini lütfen alttaki link altında konuşalım.

viewtopic.php?f=1&t=5831

Maça gelirsek iki krizdeki takım karşı karşıya gelecek. Efes'in büyük sorunları bulunmakta. En başta da 5 numara sorunu. Ben Milo'nun Efes pota altından çok ekmek yiyeceğini düşünüyorum. Efes'te de Smith tutulması gereken oyuncuların başında geliyor. Çoğu insan ne düşünür bilmiyorum ama ben maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Re: Galatasaray-Efes Pilsen

Efes'in en son oynadıgı maçı izledim savunma yapma konusunda sıkıntıları var ...Efeste iyi oyuncular var ama takım olamadılar...Bazı oyuncularında form düşüklüğü var..Bu maçı alıcaz...

yensen nolucak , yenilsen nolucak..play off'ta efesle eşleşsen 3-0 eleyip yoluna devam edicek..sıradan bi maç işte..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
yensen nolucak , yenilsen nolucak..play off'ta efesle eşleşsen 3-0 eleyip yoluna devam edicek..sıradan bi maç işte..
Öncelikle Levent Öktener şov :)

Sonrada herşeye rağmen önemli bir maç. Ayakta kalmamız lazım.

Re: TBL 5. Hafta | Galatasaray - Efes Pilsen

impossible is nothing
şu anki durumun özeti budur

Bwin oranları, Efes için 1.75, Galatasaray için 1.95. Seyirci desteğiyle 10 sayı altı bir fark güzel görünüyor bizim için seyir zevki ve heyecan açısından, şu rotasyon ve moralle... Üstü sonuçlar sürpriz olmaz...

Bu arada handikap koymamışlar Beko BL'de hiçbir maça...

Maçtan açıkcası çok bir beklentim yok sadece savaşan bir takım görmek istiyorum sahada hepsi o...

Bu arada bwinden isim hakkı parası alıyormuyuz tbl veya gs olarak?

Hafta içi umduğunu bulamayan iki takımın mücadelesi olacak.Bizim sorunlarımız Efes'ten daha fazla.Ama seyirci sanki Efes'i çok fazla etkiliyor gibi.Deplasmanlarda kayıplar.Ergin Ataman'da çok zor durumda.Kazanmak zorundalar.Bu stresi kaldıramayabilirler.
İki kötünün hangisi daha kötü ortaya çıkacak.Oyuncu kalitesiyle onlar 1 adım önümüzdeler.

Serkan Dursun' Alıntı:
Hafta içi umduğunu bulamayan iki takımın mücadelesi olacak.Bizim sorunlarımız Efes'ten daha fazla.Ama seyirci sanki Efes'i çok fazla etkiliyor gibi.Deplasmanlarda kayıplar.Ergin Ataman'da çok zor durumda.Kazanmak zorundalar.Bu stresi kaldıramayabilirler.
İki kötünün hangisi daha kötü ortaya çıkacak.Oyuncu kalitesiyle onlar 1 adım önümüzdeler.

Bizim sorunlarımız sayı olarak onlardan fazla olasa da şu maç için mental olarak onlardan daha hazır olacağımızı düşünüyorum. Efes Pilsen'in sorunları kısa vadede çözülemeyecek gibi duruyor.

efes maçları herzaman zevkli geçmiştir...zor maç oyuncu kalitesi ve rotasyon bakımından bizden en az 2 gömlek üstün bi efes ile oynayacagız...fakat seyirci destegi ile şanslar eşit hale gelebilir...zizic ve miloyu daha sıklıkla kullanmalıyız...hatta sürekli oynlardan oynamalıyız...

Maç çok zor olacak ve favori kesinlikle onlar . Fazla önemsemiyorum . Eğer hedefimiz final ise ve oraya çıkıp Efes ile yapsak bile şu kadrolarla iş yapma ihtimalimiz olmadığından pek birşey ifade etmiyor maç benim için !

Ama kupalara değil renklere aşık olduğumdan salonda yerimi alacağım ve kız takımımızı da erkek takımımızı da sonuna kadar destekleyeceğim !

Salon çok büyük olasılıkla dolu olacaktır . Bu forumdan maça gideceklerden tek bir ricam var : Lütfen boş yere bağırmak yerine oyuna etki edelim , hakemi baskı altına alalım , rakip takım üstünde etki yaratalım ! Kısacası basketbolu bilen taraftar profiline uygun şekilde davranalım .

Saygılarımla

Maç çok zor olacak ve favori kesinlikle onlar . Fazla önemsemiyorum . Eğer hedefimiz final ise ve oraya çıkıp Efes ile yapsak bile şu kadrolarla iş yapma ihtimalimiz olmadığından pek birşey ifade etmiyor maç benim için !

Ama kupalara değil renklere aşık olduğumdan salonda yerimi alacağım ve kız takımımızı da erkek takımımızı da sonuna kadar destekleyeceğim !

Salon çok büyük olasılıkla dolu olacaktır . Bu forumdan maça gideceklerden tek bir ricam var : Lütfen boş yere bağırmak yerine oyuna etki edelim , hakemi baskı altına alalım , rakip takım üstünde etki yaratalım ! Kısacası basketbolu bilen taraftar profiline uygun şekilde davranalım .

Saygılarımla