TBL 7. Hafta | Galatasaray CC 71 - 55 Pınar Karşıyaka

Re: TBL 7. Hafta | Galatasaray - P.Karşıyaka (22.11.08/14:00)

Semih Ural' Alıntı:
Burak yapılan hiçbişey bir candan daha değerli değil. Sen onu unutmazsın onlar başka birşeyi unutmaz. Sonra başka yerde başka birgün başka bir ailenin canı yanar.

Bu olayların artık bi yerde sona ermesi gerekiyor. Eger Ayhan Şahenk bu olaylara öncülük edicekse bizim salonumuzdan başlasın dostluk dalgası.

Edeceğine inanmıyorum ancak sonuna kadar haklısın abi.
Biz oraya gittiğimizde gene küfürler olacak, gene taşlar atılacak ancak diyorsan ki sana taş atana sen çiçek at.Eyvallah abi sonuna kadar arkandayız.

Bizi sevmelerini tabi ki beklemiyorum sonuçta rekabetin doğasında bu var ama bu olayların artık sona ericeğini düşünüyorum ben. Ksk taraftarı bugüne kadar hiç yaşamadığı bişeyi yaşadı. İzmir Özgürün ölümünden sonra hiç görmediği manzaraları gördü.

Bence artık değişicek bazı şeyler. Değişmeli de zaten.

Maçın sky turkten canlı yayınlanıyor olması da bu ortamı daha fazla kişinin görebilmesi açısından çok büyük avantaj. Taraftarı terörist olarak gören medyaya da çok büyük bir tokat vurulmalı o gün.

Keşke herkes Semih kardeşimiz gibi duyarlı olsa. Bütün iş tribün liderlerinde bitiyor.

Semih Ural' Alıntı:
Maçın sky turkten canlı yayınlanıyor olması da bu ortamı daha fazla kişinin görebilmesi açısından çok büyük avantaj. Taraftarı terörist olarak gören medyaya da çok büyük bir tokat vurulmalı o gün.

haklısın semih. bazı kendini bilmezler yüzünden tüm taraftarların adı çıkıyor. o kendini bilmeze birşey olmuyor ama olan delikanlı efendi taraftara oluyor

2003-2004 sezonu başlamadan önce 5 Ağustos'ta Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) İzmir'de düzenlediği turnuva kana bulandı. Karşıyaka-Göztepe maçında taraftarlar arasında çıkan kavgada 22 yaşındaki Murat Kongu öldürüldü...

03-04'de de buna benzer bir olay daha acı şekilde olmuş Semih Abi.
Umarım bir insan 7sinde neyse 70inde de odur sözü bu olayda gerçekleşmez.Bu işten en üzgün çıkan aileleri oluyor çünkü.

Gurovic'ten patlama bekliyorum bu mac. Gravesin iceri girip penetreleri ile karsiyaka savunmasini delmesini, Milojevic ve Zizicin istikrarli oyunun devam etmesi halinde, Karsiyaka'yi yenecegimizden suphem yok.

Marshall'dan malesef hicbirsey beklemiyorum. is Cuneyt kaptanin eline kaldi Guard pozisyonunda.
Cuneyt Kaptan'da yas geregi daha nekadar goturecek bu isi orasida mechul. Acilen Marshall'in sozlesmesini fesh edip yeni bir Yabanci yada Turk bir Guard ile anlasmamiz lazim.
Hem Cuneyt kaptanin yukunu azaltacak hemde takimi oynatabilen sayi atabilen bir guard ile takimin iyi yerlere gelecegi kanisindayim.

Karsiyaka macini kazanap 6'1 ile yolumuza devam edip onumuze bakmamiz lazim.

Burak o olayı da hatırlıyorum çok farklı bir olaydı. O olaydan sonra bidaha TSYD ye çagırmadılar iki takımı da. Üstelik böyle bir durum oluşmamıştı. Sen hiç Karşıyaka ve Göztepenin omuz omuza verdiğini gördün mü daha önce.

Önce Alpaslan abi sonra da Özgür ve Anıl gercekten de camiaların bazı şeyleri hatırlamalarına vesile oldular bi bakımdan. Ankarada Fener maçında yaşananlar, cenazeler vs.. Bence artık çoğu kişi istemiyor bu tür olayları.

Biraz da olumlu bakmak lazım. Ben en azından bu maça bu açıdan bakıyorum. Umarım haklı da çıkarım.

Herkes sadece sevdasının peşinden koşsun.

Zaten geçen haftadan sonra bu hafta o kadar dolu olacağını sanmıyorum.Gerçi ben bu gidişlede o salonun geçen hafta kadar dolacağını hiç sanmam ama neyse...

4.Levent ten hangi arbalar salonun oradan geçiyor ? Bilen paylaşabilir mi ?

Mustafa 40 ve 40a geçiyo mesela 29f ile 29d de var.Sen şahenk'e ulaşmak konusuna bak orada benim yazdıklarım yazıyosa doğru yazmışımdır:))

karşıyaka ve galatasaray arasında sürekli bir çekişme sürekli bir kavga var.kötü günler geçiren iki takımın maçta omuz omuza ÖZGÜR ve ANIL için beraber olmasını diliyor ve kötü günlerin geride kalmasını istiyorum.güzel bir karşılaşma olur inşallah kazanırız.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":3rc8go2e]Zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorum. Ne de olsa Karşıyaka eski Karşıyaka değil, Ahmet Kandemir de takımın başında değil...

Aynı saatte bayan basket takımının Ankara´da maçı var be kardeşim. Bu nedenle Sky Türk hakkımızı başka maçtan yana kullanalım : )

Ayrıca hayırsever bir vatandaşımız ara ara maç hakkında bilgi verirse, yapılan iyilik karşılıksız kalmaz : )

Turkcell Kampüs-cell tarifesinin mensubu iseniz neden olmasın... =)
Her türlü mesaj veya arama ile maça dair gerekli bilgi,istatistikler verebilirim.
Ama tahminime göre Onur Yavuz AVEA hattı kullanıyordur.[/quote:3rc8go2e]

Onur Abim Avea kullanır :p Ben haber veririm sana Onur abi gerçi ben de dersane olduğu için ilk yarıyı izleyemeyeceğim ama en azından devre skorunu ve maç sonucunu bildirebilirim :p

Taraftarımız önünde bu maçı alacağımızı düşünüyorum. Maçın saat ikide olması benim için kötü olmuş, ilk yarıyı kaçıracağım büyük ihtimal.

İnşallah özgür için ufak'ta olsa bir pankart yapılır.
Biz taraftarız bizi savunabilecek olan sadece biziz.
Medyaya inan basına inat...

Dersanede öğleci olduğumdan maça gelemeyeceğim. Umarım galip gelerek bazı şeyler oturana kadar veya değişene kadar kayıpsız ilerleriz. F.Ülker maçına kadar bir daha yenilgi yüzü görmemek iy olur...

bence soz kozlarını oynayan Murat Hoca bu maçı almak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Oyuncularımız, özellikle pota altı oyuncularımız erkan faul problemine girmezlerse bu maçı alırız.

Mustafa Kaya' Alıntı:
4.Levent ten hangi arbalar salonun oradan geçiyor ? Bilen paylaşabilir mi ?

Orda olucam inş...

4. Leventten 29GM ye binersen tam salonun önünden geçiyor... 29c 29d 59 rs 40t gibi biçok otobüsle de büyükdere cad. üzerinde inip yürüyebilirsin az bişey "Hacıosman" dan geçen tüm arabalara binebilirsin yani...

Bu maçı sonucu süpriz olur.

Her maçı kolay görme gibi bir adet edindik bu yanlış bir tutum

Mithat ligde tepeye oynayan 4 takım var, Fener, Efes, Telekom ve biz.. Diğerlerinin bizi yenecek gücü yok. Süpriz biz onlara kaybedersek olur.

Müthiş bir fikstür var önümüzde Murat ÖZYERİ de takımı da rahatlatacak..
Karşıyaka, Casa, Kepez, Beşiktaş...

Bu maçların hepsini 10-20 sayı arası farklarla bu takımın kazanması lazım. Bu kazanma ivmesi burda yakalanmacak ta nerde yakalanacak. Bu tip bir süpriz kabul edilemez.

Zihni Öztürk' Alıntı:
Mithat ligde tepeye oynayan 4 takım var, Fener, Efes, Telekom ve biz.. Diğerlerinin bizi yenecek gücü yok. Süpriz biz onlara kaybedersek olur.

Müthiş bir fikstür var önümüzde Murat ÖZYERİ de takımı da rahatlatacak..
Karşıyaka, Casa, Kepez, Beşiktaş...

Bu maçların hepsini 10-20 sayı arası farklarla bu takımın kazanması lazım. Bu kazanma ivmesi burda yakalanmacak ta nerde yakalanacak. Bu tip bir süpriz kabul edilemez.

Sende bende yıllardır bu işin içindeyiz Zihni!!! sen hiç kolay geçen bir karşıyaka maçı hatırlıyormusun olsada pek nadir .Şimdi bizimkiler isimli oyuncular kabul ama daha isimlerinin hakkını vermiyorlar.Yukarıda saydığın 4 takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı var onlar için alınacak bir Galatasaray galibiyeti çıkışın başlangıcı olacaktır.
Diye düşünüyorum !!!!

Nede olsa dümencisi olamayan bir gemi gibiyiz!!! rüzgarı nerden alacağımız meçhul.

Mithat son cümlende, yazarların yıllar evvel dile getirdiği Ortega-Lorant ikilemini görür gibi oldum :)) :p